Нова хапшења на видику?

Да ли врх ДСС и НС теба да одговара за учињена крив.дела

  • Апсолутно да!

  • Не још ће они да дрмају.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Pa šta?

Primećen član
Poruka
541
После конституисања нове владе а ако има храбрости ... и пре тога.
На листи могућих кандидата почасно место заузимају,сеља и млохави а узгед и ловокрадица јоца и мали перица од биа,ма и остатак многобројне банде.
Основано се сумља да је име оног који себе преставља као чувеног градитеља путева као да их је од својих пара градио и асвалтирао стоји на списку као организатора друмске мафије какав обрт? сеља је запослио ген.Груицу Давидовића на место шефа контроле наплате друмарина итд,а његов коалициони партнер млохави осумљичен за налогодавца и подстрекивача многих неразјашњених убистава,ловокрадица јоца осим за злочине према недужној ловини има да одговара за бројна саучесништва у више разних кривичних дела од којих су најочигледнија злоупотреба служ.положаја и прикривање учиниоца после извршења кривич.дела......
 
Па нормално ништа док не дођу радикали. "Демократе" штите једни друге а мета су им за 7 година били СПС и СРС. Све се окреће, доћи ће и дан кад ће "демократе" да се вуку по судовима.
 
snupisimic:
DS je zakon. Ne mesajte te prevarante sa pravim demokratama i strucnim ljudima.
Boris Tadic nema ni jednu mrlju kao i djindjic.To su prave demokrate bile i ostale.

Naravno osim ministarstva za telekomunikacije,ministarstva odbrane itd.
Najbolje je da se tadiž drži olimpiskog komiteta ili udruženja i manekena,
kažu da je Buš čuo za tadića i Srbiju tako što je čuo da imamo najlepšeg presednika na svetu,toliko je lep da ga je posle pomešao sa Svetom Marovićem,
e ajde idi na fešn kanal skupa sa tadićem,kakav presednik takva i stranka,
lopovi i pozeri oni od politike imaju jedino novine politika koje svaki dan drže u ruci.
Lopove u zatvor!
 
Lacibg:
Па нормално ништа док не дођу радикали. "Демократе" штите једни друге а мета су им за 7 година били СПС и СРС. Све се окреће, доћи ће и дан кад ће "демократе" да се вуку по судовима.
daj ne kenjaj i ne brukaj se vise secam se radikalske kampanje za lokalne izbore kako ce oni raskrinkati lopove u Novosadskoj vlasti i najuriti ih iz gradske uprave a korupciju i nepotizam iskoreniti i dodjose na vlast radikali u NSu i sve ostade po starom nit su podneli prijave nit su nekog od bivsih otpustili vec su samo zaposlili svoje rodjake ,prijatelje i clanove a korupcija cveta nikad bolje.
 
svetolik trpkovic:
daj ne kenjaj i ne brukaj se vise secam se radikalske kampanje za lokalne izbore kako ce oni raskrinkati lopove u Novosadskoj vlasti i najuriti ih iz gradske uprave a korupciju i nepotizam iskoreniti i dodjose na vlast radikali u NSu i sve ostade po starom nit su podneli prijave nit su nekog od bivsih otpustili vec su samo zaposlili svoje rodjake ,prijatelje i clanove a korupcija cveta nikad bolje.

оно што јес јес најбољи је спс али....све је исто само њега нема.
 
дс и борис тадић:
Дај те нам владу и ми ћемо вам направити нову муслиманску државу на балкану,
ДСС и млохави и сеља,дај те нам владу и ја ћу вам направити нову колумбију на балкану.
ЛДП и чедоид дај те ми владу и јаћу вам од Србије направити НИРВАНУ!
Срс нећемо власт јер неможемо ништа да променимо....
Ово је земља мојих снова ово је небо пуно ....
 
filatelista:
javna je tajna kako se danas u NS možeš zaposliti u "parkingu" i sličnim gradskim preduzećima...
To je srpska svakodnevica, samo je licemrno na tome dobiti izbore, a to isto raditi..Ali preguraćemo mi ovaj politički pubertet

Само да не буде као са георгином (радован 3) да је 7 година у другом стању а ми у сра....мора да ће бити неко ново шапшење каже мишковић вла.делте.
 
цитат из маратонаца :
Циа снајка пола света су упропастили(брат Ђура)
када издају своје жене што не би државу(Даница)?
итд итд...
само није чедо љубави најопаснији,он је као слон у стакларској радњи,
опаснији су ови шатро народњачка коалиција,глуме патриоте а у ствари дају више од онога што би и чеда и ђинђич да ли.....и остали
дсс и нс све сами ЛЕГИЈАЛИСТИ!!!!
 
rdeki:
Svako treba da odgovara za svoja dela, a ne samo celnici pomenutih partija. No, cini mi se da su ovde lopovi najglasniji onda kada treba viknuti: "Drste lopova!". Valjda misle da ce na taj nacin biti postedjeni.

Pa evo juče potvrđeno u specijalnom sudu da je i ceca nacionale tipovala zemuncima žrtve,danas bagzi potvrdio da je Aco Tomić umešan u ubistvo Šljukića,jasno je ko je inspirator i nalogodavac .Neznate ko ja ću vam reći ljigava mlohava sova i maćkar,
polako dokazaće se i da je isti iz osvete naručio i druga ubistva na pr. Gav... itd.
Velja selja isto je doveden u vezu sa stečajnom mafijom ,drumskom mafijom it dr.tako da ako ne bude sudio sud,sudiće ulica ili kako neko reče kao ira,samo bolje bi bilo i za oštećene i osumljičene a i za državu Srbiju da to rešava sud dosta je bio kolumbije....
 
prof.Grof:
Nije to iz "maratonaca", već iz "Balkanskog špijuna"....... :lol: :lol: :lol:

Е ебига код нас овде на хтв-е ракли да су маратонци.
Ок ухватио си ме и сада млохави више није крив све му је опроштено јер ја сам лажов,раде има да ти поклони ган са посветом....а за дан безбедности ако те се сете сете ако не ништа то је била твоја дужност....
 

Back
Top