Podaja diploma

Da li ti ljudi koji kupe diplomu imaju mirnu savjest?
Jel se boje kako ih mogu uhapsiti svakog trenutka ili...?

Jos me zanima koji su dokazi za ovo posto ih na sajtu nema-samo rekla-kazala.
Trebalo bi brisati ovakve teme jer se skodi ugledu fakulteta bez dokaza
 
Ја ценим диплому око 100 евра, живе ваге, са колоквијуми и ови бодови за поене што их признау у европској унију... Да ме после запосле у немачку у гармишпартенкирхенштајн да имам бутик и високу школу без пдв-а...

Шта то има да шкоди нечијем угледу, кад се овде углед мери хектарима, хектЕврима и сличним "вредносним" категоријама?

Нормална ствар - платиш ако је фрка за напредовање, и ко те пита?
 
Bravo pan_opticon majstoru, dao si sjajnu opasku na ovu temu, i to sa sve kolokvijumima i гармишпартенкирхенштајн-om, zivom vagom.
Imao sam licni primer kako me covek sa kupljenom diplomom onemogucio da se zaposlim, (sa mojom originalnom)! U oci mi rekao ljiga da nemogu da se zaposlim jer njemu to ne odgovara... Sta reci, sem strucnost gore, talog dole !!!!!!!!!!!!!!
 
Ма такви ликови већ знају кога од своје ближе и даље родбине и другара ће да запосле по својим фирмама, па их боле к%&$# за дипл. студенте с оригиналима, уосталом, кад видиш какви те одјебу, кажеш лепо себи да си добро прошао што код таквих ретарда не радиш! Или, штоно веле стари, што те не сјебе, ојачаће те :wink:

Идеалиста сам, и оптимиста, па се надам да ће ускоро ти муком зарађени папири са печатом БУ да се исплате... Има паметних послодаваца који тачно знају шта им треба, и који не желе да ризикују па да запосле своје неписмене рођаке на одговорне функције и тако сјебу себе и своје фирме!
 
А ево и кратког курса о суштини студирања:

Реч "факултет" потиче од латинске речи facultas, која у преводу значи способност.

Онај који млати купљеном дипломом способан је једино за млаћење купљеном дипломом. А том факултету што му је продао исту, треба да иде на част што га такви ликови представљају...

Моја порука тим ликовима је следећа: ПОЦРКАЈТЕ :twisted:

Наше време долази...
 
pan_opticon:
А ево и кратког курса о суштини студирања:

Реч "факултет" потиче од латинске речи facultas, која у преводу значи способност.

Онај који млати купљеном дипломом способан је једино за млаћење купљеном дипломом. А том факултету што му је продао исту, треба да иде на част што га такви ликови представљају...

Моја порука тим ликовима је следећа: ПОЦРКАЈТЕ :twisted:

Наше време долази...
Bravo majstorrrrru! facultas-sposobnost!!! Samo sto smo mi ucili, a oni iskesirali, zar nisu oni sposobniji samim tim???
 

Back
Top