Jezik ljubavi ...

msjeja

Zainteresovan član
Poruka
420
Mozda je tema vec bila, ali .....

Elem,
zanima me sta mislite i da li je neko imao takvih iskustva ili bar slicnih ...
radi se o sledecem ...

Tamo gde trenutno radim (Emirati) i na mestu gde radim, ima ljudi raznih govornih podrucija - namerno sam tako napisala, a ne nacionalnost, zato sto je poenta u sledecem ...
zabavljati se sa osobom koja ne razume Vas maternji jezik i ciji Vi maternji jezik ne razumete, pa ste prinudjeni da komunicirate na recimo engleskom, sasvim trecim jezikom u celoj prici ? Moze li to da se izvede ?

Ja sam u dilemi i ne znam sta da radim.Jos malo mi istice odmor i vracam se tamo, gde cekaju odgovor. Iskusenje mi je ali opet s druge strane '' ne volim promasaje '' tako da nisam pametna.


Vasa misljena, sugestije, iskustva, s tim sto bi odredjene osobe najljubaznije zamolila da zaobidju ovu temu, unapred zahvalna.
 
Ja znam mnogo devojaka koje su se smuvale sa tipom iz inostranstva iako nemaju isti jezik nego komuniciraju na engleskoom. Kasnije su se i poudavale u insternanstvo.

Mislim da je to ljubav na delu!


Dobro mozda ima veze i to sto si likovi bili lovarni i sansa da se ode iz zemlje.. ;)
 
Aleksej_BASO:
Ja znam mnogo devojaka koje su se smuvale sa tipom iz inostranstva iako nemaju isti jezik nego komuniciraju na engleskoom. Kasnije su se i poudavale u insternanstvo.

Mislim da je to ljubav na delu!


Dobro mozda ima veze i to sto si likovi bili lovarni i sansa da se ode iz zemlje.. ;)


Samo to i ima veze. Naslov je trebao biti Jezik kesha.
 
Aleksej_BASO:
Ja znam mnogo devojaka koje su se smuvale sa tipom iz inostranstva iako nemaju isti jezik nego komuniciraju na engleskoom. Kasnije su se i poudavale u insternanstvo.

Mislim da je to ljubav na delu!


Dobro mozda ima veze i to sto si likovi bili lovarni i sansa da se ode iz zemlje.. ;)

Aaaaaaaaaaaaa Aleksej bre! Ti i kes, zasto uvek? :cry: :cry:
Aman ne radi se o tome, meni to nije bitno, zanemaricu ovu tvoju poslednju recenicu :lol:
A u ovoj predposlenjoj ima necega ... 8)


P.S.
Igraj LOTO, 7 je 2 miliona jura :lol:
 
Mislim da jaka ljubav pobedjuje sve,Jaka luda bolesna ljubav(a to je bas tesko doziveti)...
Mada mozda ima teskoca da pobedi hriscansko-muslimansku netrpeljivost :(
Ali sve zavisi kakav je covek,a na tebi je da to otkrijes.Srecno. ;)
 
Moze da se izvede. Npr. moj decko i ja. Ja pricam na srpskom, on na nemackom, medjusobno komuniciramo na nemackom a sa njegovom mamom na ruskom i hebrejskom. Veruj mi mozes i sa cetiri jezika da izadjes na kraj.
U pocetku kao i sve, malo mi je bilo tesko ali sam se navikla. Meni je oduvek bilo ne shvatljivo da cu jednoga dana morati da iskazem svoja osecanja na nekom stranom jeziku, i to na vise njih a da to nije moj maternji. Ali sada vidim da je to sasvim ok i izvodljivo i da zaista sve ali sve sve mozes da resis i da se lepo sporazumes. Cak i kad nesto ne razumljivo kazes, draga osoba te nekako razume.
Ivini ali ako mogu da te pitam odakle je decko? Predpostavljam da je to bilo pitanje da li prihvatiti vezu sa "strancem"?
Ja ti samo kazem da sve moze da se izvede i da je komunikacija najmanji problem ma mrvica. Sve je stvar koliko ti nesto zelis i koliko ti je stalo to nekoga/necega a to vec i sama znas.
PS. Gde si u Emiratima? U svakom slucaju blago tebi!!!
KISSSSSSSSSSss
 
R.Z:
Meni je oduvek bilo ne shvatljivo da cu jednoga dana morati da iskazem svoja osecanja na nekom stranom jeziku, i to na vise njih a da to nije moj maternji.[/B]




Ivini ali ako mogu da te pitam odakle je decko? Predpostavljam da je to bilo pitanje da li prihvatiti vezu sa "strancem"?

PS. Gde si u Emiratima? U svakom slucaju blago tebi!!!
KISSSSSSSSSSss

Upravo je ova tvoja recenica gore ono sto me muci. Hvala ti lepo, jeste pitanje da li prihvatiti vezu sa strancem . Bas to !

On je iz Australije.
U Dubaiu.
Oces u goste?

Cmoxxxxx tebi Hvala draga
 
jao ljudi pa sto vi stalno povezujete ljubav sa keshom?ja mislim ako cura radi u emiratima da ima sasvim dovoljno novca za sebe i netreba ganjat nekog tipa samo radi kesha.to mi je bas nekako glupa kombinacija.a sto se tice teme mislim da je sacim normalno, pogotovo u dansnje vrijeme kad smo rasuti po citavom svijetu da se pocinju veze sa strancima.a jezik je najmanji problem,sigurno vec znas koliko toliko engleski pa ti nece biti bas tako tesko a da se nezna prava ljubav cini cuda i sve je moguce nauciti i naviknuti se.znaci ako tebi tip vako odgovara u ostalim stvarima onda ti jezik netreba da bude prepreka.
ps: slusaj srce a ne jezik. :p
 
baby84:
jao ljudi pa sto vi stalno povezujete ljubav sa keshom?ja mislim ako cura radi u emiratima da ima sasvim dovoljno novca za sebe i netreba ganjat nekog tipa samo radi kesha.to mi je bas nekako glupa kombinacija.a sto se tice teme mislim da je sacim normalno, pogotovo u dansnje vrijeme kad smo rasuti po citavom svijetu da se pocinju veze sa strancima.a jezik je najmanji problem,sigurno vec znas koliko toliko engleski pa ti nece biti bas tako tesko a da se nezna prava ljubav cini cuda i sve je moguce nauciti i naviknuti se.znaci ako tebi tip vako odgovara u ostalim stvarima onda ti jezik netreba da bude prepreka.
ps: slusaj srce a ne jezik. :p

Slazem se da nas ima po celom svetu. A kako to da nijedna nikad ne nadje decka iz Afrike ili Etiopije?Sta Afrikanci nemaju ****? I to ako se desi bice sin predsednika. Nego sve neke visoko napredne zemlje. Kud volite kesh tu nas jos ocete ubediti kako smo glupavi i u zabludi.

Svugde na zapadnu su nase vec provaljene i svi znaju da idu samo za kesh. Pa su s toga presle u emirate. Sta znaju glupi arapi, cak ni naftu ne znaju izvaditi nego druge traze za to.
 
baby84:
jao ljudi pa sto vi stalno povezujete ljubav sa keshom?ja mislim ako cura radi u emiratima da ima sasvim dovoljno novca za sebe i netreba ganjat nekog tipa samo radi kesha.to mi je bas nekako glupa kombinacija.a sto se tice teme mislim da je sacim normalno, pogotovo u dansnje vrijeme kad smo rasuti po citavom svijetu da se pocinju veze sa strancima.a jezik je najmanji problem,sigurno vec znas koliko toliko engleski pa ti nece biti bas tako tesko a da se nezna prava ljubav cini cuda i sve je moguce nauciti i naviknuti se.znaci ako tebi tip vako odgovara u ostalim stvarima onda ti jezik netreba da bude prepreka.
ps: slusaj srce a ne jezik. :p

upravo ..lepo receno
tnx

i iskreno zaradjujem i vise nego sto mogu da potrosim i engleski znam odlicino, moram zbog posla, ali opet ljubav je ljubav nema tog jezika na kom to ne mozee da se dokaze
 
sinnke:
Slazem se da nas ima po celom svetu. A kako to da nijedna nikad ne nadje decka iz Afrike ili Etiopije?Sta Afrikanci nemaju ****? I to ako se desi bice sin predsednika. Nego sve neke visoko napredne zemlje. Kud volite kesh tu nas jos ocete ubediti kako smo glupavi i u zabludi.

Svugde na zapadnu su nase vec provaljene i svi znaju da idu samo za kesh. Pa su s toga presle u emirate. Sta znaju glupi arapi, cak ni naftu ne znaju izvaditi nego druge traze za to.


a reci ti meni .. tebe je devojka ostavila zbog nekog bogatasa, pa vuces traume ?
garant!
 
mstara:
upravo ..lepo receno
tnx

i iskreno zaradjujem i vise nego sto mogu da potrosim i engleski znam odlicino, moram zbog posla, ali opet ljubav je ljubav nema tog jezika na kom to ne mozee da se dokaze


e pa vidis znaci nema razloga da se brines.znaci ako ti vako odgovara baci se na poso.a kako se ono lijepo kaze: jedan pogled govori vise od 1000 rijeci.
 

Back
Top