Dan zaljubljenih

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
mrzim dan zaljubljenih, 8. mart i slicne 'praznike'....
kad sam zlajubljena meni je svaki dan,dan 'zaljubljenih'....
glupi su mi ljudi kojima treba da bude neki 'praznik' da posvete paznju voljenoj osobi,da joj qpe poklon,izvedu negdje.... stupid... jos i katolicki praznik....
8. mart jos gora stvar....muz koji bije zenu 364. dana godisnje,8.marta qpi joj buket cvijeca i ona sve to zaboravi???? on sjutra opet nastavlja sa maltretiranjem... :shock: alo ?? :shock: :shock:
glupo glupo glupo....
 
budimo realni, ko maltretira zhenu necje joj kupiti nishta za dan zaljubljenih, necje se toga ni setiti.
nema nikakve veze shto je praznik katolichki.
ne treba se neshto opterecjivati i praviti fame od toga, praznik ko praznik, meni je simpatichan.
ako budem imao devojku tada kupicju joj dati neshto... makar i ....da ne kazhem shta. ;p
 
Слажем се са Кееп-ом... то је дан када се само скреће пажња на то, а не нека врста доказивања љубави or somethink... наравно да се не може ништа решити једним поклоном или лепим гестом на дан заљубљених, али ипак је дан заљубљених један разлог више да се, на овај или онај начин обележи нешто у чему уживамо...

за 8. март ћу написати кад буде било време за то :)
 
Keeper:
budimo realni, ko maltretira zhenu necje joj kupiti nishta za dan zaljubljenih, necje se toga ni setiti.
nema nikakve veze shto je praznik katolichki.
ne treba se neshto opterecjivati i praviti fame od toga, praznik ko praznik, meni je simpatichan.
ako budem imao devojku tada kupicju joj dati neshto... makar i ....da ne kazhem shta. ;p
ja znam milion glupana koji varaju djevojku na sve strane a qpe joj poklon za Dan zaljubljenih,onda jadna sve mu opsroti....
takodje i muzevi koji biju zene,qpe joj nesto za 8. mart ona takodje zaboravi sve....
glupo u ss... i ne dja mi se....
 
ja se slazem sa vladom i keepom, i ok mi je da se taj dan obelezi na neki nachin

al ne volim shto kaze joxy one ljude kojima je potreban praznik da bi posvetili paznju ljudima do kojih im je stalo.
 
newerna_beba:
ja znam milion glupana koji varaju djevojku na sve strane a qpe joj poklon za Dan zaljubljenih,onda jadna sve mu opsroti....
takodje i muzevi koji biju zene,qpe joj nesto za 8. mart ona takodje zaboravi sve....
glupo u ss... i ne dja mi se....
da budemo realni, ribe koje "jadne" oproste kad im kupish neshto za dan zaljubljenih i zasluzhuju da budu izvozane, izvarane i na kraju shutnute. :P

i da se konachno slozhim sa dovlom, pogreshno i pretenciozno shvatate taj praznik, kao i oni shto patetishu sa njim. to nije nishta posebno, samo obelezhavanje.

(a da se za taj praznik pije ko za novaka volela bi...)
 
Pa i ja se slazem,obelezavanje itd. ... ali jedva sam prezivela potragu poklona za NG,sad jos i ovo? Jbt... :shock: muskarci se uvek mogu izvuci sa cvecem a sta je sa devojkama?
Kads cujem da devojka kupi momku plisanu igracku i slicno dodje mi da se ubijem.Ali hvala Bogu za 8. mart sam postedjena da razmisljam. :)
 
ne volim ovaj praznik (otkad znam za sebe)...
verovatno zato shto se josh nijedne godine do sada, nije potrefilo da imam dechka u vreme ~dana zaljubljenih~....:lol:....
a u buducjnosti ko zna....
inache, mrzim patetiku bilo kakve vrste.....tako da male su shanse da zavolim ovaj praznik...
 
ne slavim ni rodjendan a slavicu dan zaljubljenih :lol:
ne,ne slavim,ne kupujem poklone a najcesce nisam ni svesna datuma :)
_ducky__by_gadgetsguru-1.png
 
Mrzim Valentinovo...Isforsirani katolichki praznik...Shto je najgore,ovdje je jako popularan... :roll:

U mojoj shkoli za Valentinovo ide poshta i raznose se ljubavne porukice..Ja sam dobila desetak proshle godine.I to od samo jedne osobe. Bzvz.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top