Potreban savet

bg_pravnik

Početnik
Poruka
16
Vec nekoliko meseci se mislim da startujem jednu koleginicu sa faksa, ali nikako ne smem. Najveci problem je sto nisam siguran da li je ona zaintresovana za mene jer mi daje i negativne i pozitivne signale:

:) Skoro uvek se smeska kada razgovara sa mnom.
:? Uvek izabere mesto u amfiteatru gde ocekuje da cu i ja sesti. Ali ako ja prvi dodjem i
sednem tu, ona obavezno sedne negde drugde.
:? Dala mi je broj telefona, ali je pokusala da izbegne.
:-( Nije htela sa mnom da ode na pice sa obrazlozenjem da ima mnogo da uci.

Dakle, da li ovo znaci da treba da odustanem? Dobro bi mi dosao neki savet.
Recimo sta da je pitam da bih sigurno saznao da li joj se svidjam,
a da ne bude previse direktno.
 
bg_pravnik:
Vec nekoliko meseci se mislim da startujem jednu koleginicu sa faksa, ali nikako ne smem. Najveci problem je sto nisam siguran da li je ona zaintresovana za mene jer mi daje i negativne i pozitivne signale:

:) Skoro uvek se smeska kada razgovara sa mnom.
:? Uvek izabere mesto u amfiteatru gde ocekuje da cu i ja sesti. Ali ako ja prvi dodjem i
sednem tu, ona obavezno sedne negde drugde.
:? Dala mi je broj telefona, ali je pokusala da izbegne.
:-( Nije htela sa mnom da ode na pice sa obrazlozenjem da ima mnogo da uci.

Dakle, da li ovo znaci da treba da odustanem? Dobro bi mi dosao neki savet.
Recimo sta da je pitam da bih sigurno saznao da li joj se svidjam,
a da ne bude previse direktno.

ja mislim da treba da pitas ACU on je expert za ovakve stvari :)
 
bg_pravnik:
Vec nekoliko meseci se mislim da startujem jednu koleginicu sa faksa, ali nikako ne smem. Najveci problem je sto nisam siguran da li je ona zaintresovana za mene jer mi daje i negativne i pozitivne signale:

:) Skoro uvek se smeska kada razgovara sa mnom.
:? Uvek izabere mesto u amfiteatru gde ocekuje da cu i ja sesti. Ali ako ja prvi dodjem i
sednem tu, ona obavezno sedne negde drugde.
:? Dala mi je broj telefona, ali je pokusala da izbegne.
:-( Nije htela sa mnom da ode na pice sa obrazlozenjem da ima mnogo da uci.

Dakle, da li ovo znaci da treba da odustanem? Dobro bi mi dosao neki savet.
Recimo sta da je pitam da bih sigurno saznao da li joj se svidjam,
a da ne bude previse direktno.


Ako nisi siguran onda znaci da nije zainteresovana. Mislim mzoes je startovati ali ja mislim da ces puci 99%.

Jer da je zainteresovana - znao bi to sigurno a ne bi se dvoumio.
 
W.A.S.P.:
kolko ja zanm na pravnom ih imas kolko oces, sho si zapeo za tu jednu ?

Pa zato sto je jedinstvena i razlikuje se od svih devojaka koje sam dosad sreo. A nije mi cilj da jurim neke lenje i glupe sponzoruse.
Aleksej, mozda si i u pravu. Ali problem je sto je ona stidljiva, pa je u tom slucaju sve moguce.
 
A, vredne i pametne devojke ne piju alkohol?
Iz ovoga proizilazi da devojke koje piju alkohol, nisu vredne i pametne?
Jesi li siguran da se ona hebe?
Ako to radi, mozda nije vredna i pametna devojka?
 
Gazdarica:
A, vredne i pametne devojke ne piju alkohol?
Iz ovoga proizilazi da devojke koje piju alkohol, nisu vredne i pametne?
Jesi li siguran da se ona hebe?
Ako to radi, mozda nije vredna i pametna devojka?

A ne ne ne ne ne Gazdarice,...dobre i pametne su svetice,...one niti puse niti piju niti prde niti se hebu a o droZi da ne spominjem...ne prave bahanialije...ona su slate male tatine maze koje idu u skolu i vredno uce .....;) :D:D:D:D:D
 
Gazdarica:
A, vredne i pametne devojke ne piju alkohol?
Iz ovoga proizilazi da devojke koje piju alkohol, nisu vredne i pametne?
Jesi li siguran da se ona hebe?
Ako to radi, mozda nije vredna i pametna devojka?

Nisam to rekao. Za ovu znam da ne pije. Devojke koje se opijaju obicno nisu bas vredne (znam iz iskustva), ali ima izuzetaka. A zasto se ne bi hebala, ali ne sa svima, kao neke?
 
Samantha Jouns:
A ne ne ne ne ne Gazdarice,...dobre i pametne su svetice,...one niti puse niti piju niti prde niti se hebu a o droZi da ne spominjem...ne prave bahanialije...ona su slate male tatine maze koje idu u skolu i vredno uce .....;) :D:D:D:D:D

E to su prave devojke (ako izuzmemo ovo "tatine maze") ako hocemo da budemo iskreni i zaboravimo negativan sistem vrednosti koji jos uvek vazi u Srbiji.
 
Gazdarica:
A, vredne i pametne devojke ne piju alkohol?
Iz ovoga proizilazi da devojke koje piju alkohol, nisu vredne i pametne?
Jesi li siguran da se ona hebe?
Ako to radi, mozda nije vredna i pametna devojka?
:shock: Da, da a ko garantuje da se ona uopste yebe?
Ustvari... vredna, pametna, ne pije alkohol i ne yebe se... iz ovoga proizilazi da ona ustvari i ne postoji :arrow: dakle ona je samo fantazija jednog decaka koji ne moze da prihvati svet ovako surov kakav je...
 
bg_pravnik:
E to su prave devojke (ako izuzmemo ovo "tatine maze") ako hocemo da budemo iskreni i zaboravimo negativan sistem vrednosti koji jos uvek vazi u Srbiji.

ja mislim da je najbolje da ti odes negde ispred nekog vrtica i da izaberes neku curicu koja ti se svidja i da cekas da poratse i da pocnes da se zabavljas sa njom, sa njom tako nevinom i pametnom i vrednom, i sveticaom.....e to ti je moj savet...:?:?:?
 
Dragi kolega, pun si predrasuda... Mozda bas zbog toga i ne uspijevas kod doticne djevojke...
I, ona je samo djevojka od krvi i mesa... U prevodu, ima svoje slabosti...
Moj savjet, iako je zapravo bio saljiva ironija, zapravo je baziran na prostoj realisticnosti i logici...
Stidljivost + alkohol = oslobadjanje od inhibicija...
E sad, nisam bas sasvim sigurna da bi ti uopste trebalo da je smuvas...
Znas, kad nekoga upoznamo, obicno izgubimo neke iluzije o njemu...
Ovako, dok je samo gledas, mozes beskrajno dugo da sanjaris o njoj i idealizujes je...
A to, obicno, imas i svojih cari... Dok god ne preraste u opsesiju, dakako...


Dakle, na kraju, prouci zrtvu i otkrij njene slabosti, a onda igraj na njih...
 
Gazdarice, to bi bilo tako kada bi ona bila takva kao sto mislis. Ali nije tako.
Ja da hocu takvu devojku, mogao bih da nadjem 100 ovakvih kao sto je Samantha. Poenta je naci jedinstvenu koja ne razmilja samo kako da se dotera, napije, izlazi svako vece, spava do podne... A takvih ima malo zato sto ovakve kao Samantha uticu na one koje nisu takve.
 
Stavi joj nedvosmisleno do znanja da ti se dopada,pa onda sacekaj malo. Pokloni joj cokoladicu i daj joj neki kompliment. Pozovi je ponovo na pice,ponudi se da joj pomognes oko ucenja... Posle nekog vremena joj reci da ti se ona dopada. Ako se bude smeskala, pitaj je da li hoce da bude tvoja devojka. Tako se to radilo nekad. Pre turbo-sponzor-svejejeftino ere.
 
bg_pravnik:
Pa zato sto je jedinstvena i razlikuje se od svih devojaka koje sam dosad sreo. A nije mi cilj da jurim neke lenje i glupe sponzoruse.
Aleksej, mozda si i u pravu. Ali problem je sto je ona stidljiva, pa je u tom slucaju sve moguce.


JA opet mislim da stidljivost nema veze.

Uostaloom sta ce ti riba kojoj se svidjas a ispaljuje te jer je stidljiva?
 
bg_pravnik:
Gazdarice, to bi bilo tako kada bi ona bila takva kao sto mislis. Ali nije tako.
Ja da hocu takvu devojku, mogao bih da nadjem 100 ovakvih kao sto je Samantha. Poenta je naci jedinstvenu koja ne razmilja samo kako da se dotera, napije, izlazi svako vece, spava do podne... A takvih ima malo zato sto ovakve kao Samantha uticu na one koje nisu takve.

Da da da da Samantha samo o tome razmislja...hahahahahahaha e da je samo to pa da mi se mozak odmori...ne bitno....
a kakva je to ona...
ti prvo pises kako je ona sva pametnica i naivna i sva je nekako kao andjeo a sad kazes da nije kao sto Gazdarica misli ili kako ja mislim....osim tatine maze...:?:?:?:?
Mislim........ malo zbunjujes decko...kako da ti pomognemo onda???
 

Back
Top