IV rajh

drbob

Iskusan
Poruka
6.294
Да ли смо ми толико глуп народ да не примећујемо формирање 4 рајха?Ако амери немају информације,ми их ваљда имамо,али изгледа да занемарујемо оно што нам је пред очима.
ЕУ је формирање 4 рајха.Осврните се мало и размислите о томе.Све земље које су припадале рајху сада су у ЕУ.
Посматрајте ствари својим очима,а не како вам је неко наметнуо.
Модератори ће затворити ову тему,јер сматрају да не постоји светска завера,а она не само да постоји,већ се одвија пред нашим очима,и на уштрб Срба.
 
Енглеска краљица стоји на челу ''Комитета 300'' и управља светом и свим светским заверама,
а саветовао бих и теби да прочиташ ту књигу,и да се мало информишеш.
 
drbob:
Енглеска краљица стоји на челу ''Комитета 300'' и управља светом и свим светским заверама,
а саветовао бих и теби да прочиташ ту књигу,и да се мало информишеш.


procitao ?:shock:
pa ja sam i film gledao :D
001sif5.jpg

kako su prosli u trecem rajhu,
tako ce da prodju i u cetvrtom :lol:

ps. mitre,care otpevaj onu nasu :D
 
Kad nismo hteli u treci (a nudili su nas, nije da nisu) valjda ce mo nauciti iz istorije i uci u "cetvrti"... samo da se ne nadje jos koja budala sa "bolje grob nego rob" parolama...
 
drbob:
Да ли смо ми толико глуп народ да не примећујемо формирање 4 рајха?Ако амери немају информације,ми их ваљда имамо,али изгледа да занемарујемо оно што нам је пред очима.
ЕУ је формирање 4 рајха.Осврните се мало и размислите о томе.Све земље које су припадале рајху сада су у ЕУ.
Посматрајте ствари својим очима,а не како вам је неко наметнуо.
Модератори ће затворити ову тему,јер сматрају да не постоји светска завера,а она не само да постоји,већ се одвија пред нашим очима,и на уштрб Срба.

naravno, mislim da je 4. rajh i smisljen samo da bi srbe zatr'o....
 
ma bedak je sto kad udjemo u 4. rajh - moracemo da se civilizujemo....
jebga, kako cu sad da bijem zenu, sutiram dete...
a taman sam navikao pijan na posao da idem, i nista ne radim a primam platu....
 
drbob:
Да ли смо ми толико глуп народ да не примећујемо формирање 4 рајха?Ако амери немају информације,ми их ваљда имамо,али изгледа да занемарујемо оно што нам је пред очима.
ЕУ је формирање 4 рајха.Осврните се мало и размислите о томе.Све земље које су припадале рајху сада су у ЕУ.
Посматрајте ствари својим очима,а не како вам је неко наметнуо.
Модератори ће затворити ову тему,јер сматрају да не постоји светска завера,а она не само да постоји,већ се одвија пред нашим очима,и на уштрб Срба.

Pre bih rekao da će nas spržiti sunce..
 
eremita:
А извини да ли то ТИ брљаш по IP adresama на овом подфоруму - јер си, како чујем мод на Крстарици ???

Ne znam zašto me to pitaš...
Za sada kao novi mod nemam pristupa IP adresama...
Ali sa ovim što si mi sad podebljao kao Psiho mogu svašta da
izvučem kao zaključak....
 
eremita:
А извини да ли то ТИ брљаш по IP adresama на овом подфоруму - јер си, како чујем мод на Крстарици ???

jeremija, bar ovde nema zavere, jedan mod ne moze nista da radi sa IP adresom, osim da je vidi...
btw, cak i da moze da je izmeni, ne znam kako bi to tebe moglo da ugrozi....
 
Psihologue:
Ne znam zašto me to pitaš...
Za sada kao novi mod nemam pristupa IP adresama...
Ali sa ovim što si mi sad podebljao kao Psiho mogu svašta da
izvučem kao zaključak....

Аха... а ти си ПСИХО као што сам ја НУКЛЕАРНИ ФИЗИЧАР... :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top