mp3 playeri???
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: mp3 playeri???

Ističe se Ines1864 (avatar)
    Učlanjen
    03.01.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    58

Question mp3 playeri???

Da li neko moze da mi preporuci neki dobar mp3 plejer do maksimalno 6000din?
    Posto nemam pojma s tehnikom, da li neko moze da mi kaze na sta najvise treba da obratim paznju kad ga kupujem? Ako neko ima neka dobra ili losa iskustva sa nekom markom ili modelom, bila bi mi to dragocena informacija.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    21.10.2004.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano Re: mp3 playeri???

Pa sad nisam baš pratio cene i modele ali, po meni na šta treba da obratiš pažnju:
    1.Gledaj da ne uzmeš nešto što ima punjivu bateriju koja se ne menja! Kad rikne obično možeš da baciš plejer. Uzmi gde se koriste standardne baterije, obično AAA, p ati možeš da biraš da li ćeš da kupiš punjive ili obične ili alkalne.
    2. Pogledaj modele kojima može da se doda memorija kao što može mobilnim telefonima; možda ti u ovom trenutku neće značiti, ali nakon nekog vremena, kada zaključiš da ti je malo memorije, ili ga koristiš kao flash memoriju, videćeš kako ti dobro dođe da ubaciš karticu.
    3. Slušalice su uglavnom sranje, ja sam moje sjebo već istog dana, tako da računaš da kupiš neke kvalitetnije posebno.
    4. Ne bacaj pare na one sa FM-om, osim ako ti striktno ne treba, jer je to, po meni bespotrebna opcija. Sa 512mb ili više muzike, baš ćeš da slušaš radio.

Ističe se Ines1864 (avatar)
    Učlanjen
    03.01.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano Re: mp3 playeri???

Hvala ti! Nemas pojma kolika mi je ovo pomoc! Pozz

Slične teme