Propast zapada-Sloveni vodeća civilizacija 21 veka

Istocni Vetar

Domaćin
Poruka
4.571
П Р О Г Л А С


Свако ко је славјанског духа и крви, као и они који то нису, а желе градити свет на ступовима правих вредности и дугорочне добробити, нека нам приђе и сабере се у Славјанском Саборју!

Повезати разбијене славјанске народе у свим важним областима живљења као што су вера, култура, уметност, наука, привреда, спорт и многе друге је наша суштинска тежња.

Побуда која нас је водила ка овој замисли није само остварење опште добробити за Славјане, већ и добробити за све остале народе. Данашња слика света је, благо речено, чемерна и тужна, штавише страхотрепетна, толико да је доведена у питање његова будућност. У последњих шест векова једна скупина народа, коју данас зовемо западни свет, била је на кормилу цивилизације. Учинак њиховог управљања светом је очигледно срозавање правих вредности, то јест духовности и свести човека, као и уништење Богом нам дате планете Земље, разузданом и похлепом створеном технологијом, чији је једини смисао остварити материјалну корист без икаква обзира и насилно владати другим народима.

Дошао је час да вођство преузме нека друга скупина народа и избави цивилизацију од јасно видљиве могућности за пропаст. Сматрамо да су то славјански народи, посебно Руси као највеће славјанско племе, па и ми Срби, као и остали славјански народи, при том не потцењујући улогу оних народа који нису славјанског рода, а нису имали прилике да буду на челу изградње света.

Гледано са ужег становишта сматрамо да је, поред реченог, за нас Србе једини излаз из овог беспомоћног и срамног стања повезивање са осталим славјанским народима, посебно руским.

Удружење Српског Славјанског Саборја је неполитичко и непрофитабилно удружење. Улазак у чланство удружења подразумева искрену преданост горе поменутим циљевима и деловањима, а све по начелу добровољности и лично одређених могућности.

У Београду, 05.06.2005. год.

Врховно саборје удружења Српског Славјанског Саборја

http://www.slavjan.org.yu
 
a227.gif
 
Ако већ говоримо о "странама света", у овом смеру, ја сам пре за осовину: Москва - Делхи - Пекинг - Токио.

Иначе, немам ништа, генерално, ни против тзв. "Запада".

(А ни Југа, ни Севера).

А ми смо, у ствари - све то заједно.
 
Uticajni Londonski Gardijan pise o propasti Zapada...

Kraj zapadne premoći
Era zapadne premoći bliži se kraju, a posle pola milenijuma počela je renesansa Azije - piše „Gardijan”. Kina i Indija ekonomsku igru igraju po zapadnim pravilima i u njoj pobeđuju. Njihova rastuća ekonomska moć već se pretače u političku i vojnu, navodi list. Istovremeno, zahvaljujući globalnoj žeđi za energentima, ojačala je još jedna kategorija svetskih sila, u kojoj prednjači Rusija. Interakcija ta dva trenda - azijske renesanse i trke za energentima, oblikuje novi multipolarni svet, koji postojeće međunarodne institucije više ne mogu da prate, zaključuje „Gardijan”.
 
Norma Kampl:
Ако већ говоримо о "странама света", у овом смеру, ја сам пре за осовину: Москва - Делхи - Пекинг - Токио.

Иначе, немам ништа, генерално, ни против тзв. "Запада".

(А ни Југа, ни Севера).

А ми смо, у ствари - све то заједно.

Reci slobodno:

"SRBI SU NEBESKI NAROD" :)

Kako NAS sve zajedno sve to skupo koshta, prije svega na LICNOM planu, a onda i kao NEZAVISNE DRZAVE.
SRPSKA AKADEMIJA "NAUKA" i UMETNOSTI je kuhinja u kojoj se "zakuvalo" mnogo loshih chorbica - NA STETU SRPSKOG NARODA !
 
pumps:
Reci slobodno:

"SRBI SU NEBESKI NAROD" :)
А што ја то да кажем, кад то не мислим? (У сваком случају, не тако вулгаризовано као ти).

То си, дакле рекао - ти. Не ја.

Kako NAS sve zajedno sve to skupo koshta, prije svega na LICNOM planu, a onda i kao NEZAVISNE DRZAVE.
SRPSKA AKADEMIJA "NAUKA" i UMETNOSTI je kuhinja u kojoj se "zakuvalo" mnogo loshih chorbica - NA STETU SRPSKOG NARODA !
Ти стварно ниси са собом.

Какве везе ово има с оним што сам ја у оном свом посту написала?
 
Norma Kampl:
А што ја то да кажем, кад то не мислим? (У сваком случају, не тако вулгаризовано као ти).

То си, дакле рекао - ти. Не ја.


Ти стварно ниси са собом.

Какве везе ово има с оним што сам ја у оном свом посту написала?

Znash kako...

Znam da citam izmedju redova.
A volim da ljudima govorim ISTINU.
Istina je najceshce BOLNA.
 
pumps:
Znash kako...

Znam da citam izmedju redova.
A volim da ljudima govorim ISTINU.
Istina je najceshce BOLNA.
Ти не знаш да читаш ни обична слова, а камоли оно што је између.
А кад видиш нешто што не постоји... Зна се и то како се зове.

Али ће ипак бити најпре да ти само, напросто - лупаш глупости.
 
Norma Kampl:
Ти не знаш да читаш ни обична слова, а камоли оно што је између.
А кад видиш нешто што не постоји... Зна се и то како се зове.

Али ће ипак бити најпре да ти само, напросто - лупаш глупости.


Hvala.

Ne vidjeh nesto da si se i ti predrala od nekih umotvorina...

Glupost je UNIVERZALNA - Sestro :):lol: :lol: :lol:
 

Back
Top