Zasluzujemo li mi bolje?

absonic

Domaćin
Poruka
3.197
Evo vidim svi otvaraju neke teme, pa reko' red je i na mene.
Nesto se mislim, koliko su ovaj nas narod vozali i koliko ce ga tek vozati, a mi nista.
Ko je svestan ovoga, ko ne, ali ipak NIKO NISTA ne preduzima da se ovo spreci.
Ljudi se fino potrude naprave partiju, dodju na vlast i toboze jedni protiv drugih, i dok narod vice "moji su u pravu" a drugi odgovaraju "ne, moji su u pravu", gospoda se fino nakradu, ojade drzavu i zapocnu neke poslove, cisto da bi napravili nesto sto bi njihovi naslednici mogli da pokradu... a mi diskutujemo ovde o nekakvim vladama u izgnanstvu, o tome kako je tadic smeker/gay, kostunjavi smotan, toma grobar.... Kakvi su da su, ali videli su vise novca (a i uzeli) nego sto ce iko od nas videti/uzeti u zivotu!
Ajd' uzdravlje
 
Kazu "VLADA JE ,SAMO, NEVINO OGLEDALO DRUSTVA KOJE BIRA
I to je tako KOLEKTIVNA SVEST je odgovorna za izbor.
Normalno je da alkoholicari za lidera izaberu alkoholicara,i tako dalje.......
Na zalost, zivimo u zemlji gde se jos veruje vracarama,vidovnjacima,veliki procenat neobrazovanih i nepismenih,najgori shljam se nametnuo za idole(Ceca,Stoja,Seka,Arkan,Legija.......) pa shta da ocekujemo
U ovoj zemlji je sramota pridobiti vecinu
 
Помислио сам по наслову да си дао и неки предлог да се заштитимо од лоповлука.Међутим,ништа!Они који кукају на друге,а сами ништа не раде за себе и заслужују да буду покрадени.А таквих овде има колико хоћеш.;)
 
mi cemo ziveti bolje onda ce nam bolje biti kada budemo veseliji bili ja uvek sam gvorio da bolje ce biti kada srecni budemo a muzika dobra kao grand na pink za veselost dobra uvek sam govorio ako hoces dobru muzku i lepu klinku smeri antenu ka pinku televiziji tako
 
misoni:
Помислио сам по наслову да си дао и неки предлог да се заштитимо од лоповлука.Међутим,ништа!Они који кукају на друге,а сами ништа не раде за себе и заслужују да буду покрадени.А таквих овде има колико хоћеш.;)

e tu se varas prikane. ja radim sve da zastitim svoj dzep i svoje mukom aradjene novcxe od ovih hohstaplera i lelemuda i licimura i demuna
 
alergicna:
Kazu "VLADA JE ,SAMO, NEVINO OGLEDALO DRUSTVA KOJE BIRA
I to je tako KOLEKTIVNA SVEST je odgovorna za izbor.
Normalno je da alkoholicari za lidera izaberu alkoholicara,i tako dalje.......
Na zalost, zivimo u zemlji gde se jos veruje vracarama,vidovnjacima,veliki procenat neobrazovanih i nepismenih,najgori shljam se nametnuo za idole(Ceca,Stoja,Seka,Arkan,Legija.......) pa shta da ocekujemo
U ovoj zemlji je sramota pridobiti vecinu
Zar nemislis da je vecina noramlna i da nece da ucestvuje u politickom zivotu? Zar nemamo gotovo uvek problem sa cenzusom?To sto radikali dobiju 28% je taj deo koji si ti opisala.Oko 10% su ogledalo radikala LDP, i oni koji posmatraju B92 kao sto je to nekad bila obaveza u JNA gledati Vesti u 19.30.Dakle kad saberes radikale i kvazi demokrate to je ispod 40%.Znaci velika vecina je normalna,samo je apaticna.
 
Svako hoce da ukrade, slaže i prevari ako za to ne odgovara. Ja imam neku teoriju da postoji 10% postenih ljudi koji ne bi ucinili nista lose i protivzakonito ni u kom slucaju, 10% lopova od zanata koji ce iskoristiti svaku priliku i 80% koji balansiraju i posteni su uglavnom zato sto da ne bi snosili zakonske posledice.
Znaci na rukovodstvu odredjene zemlje je da li ce 10% ili 90% stanovnistva biti prljavih ruku. Tu postoji i odredjena povratna sprega pa neposteni politicari tolerisu sitan kriminal kod naroda da bi maskirali svoje ponasanje i ucutkali ih, a deo naroda glasa za politicare koji im to omogucavaju misleci da su time nesto ucarili.
Tipican primer je tolerisanje sitnog lopovluka u drzavnim firmama od strane direktora koji krade na slepere. Time se upada u vrzino kolo gde losi politicari stimulisu lose ponasanje u narodu koji zauzvrat ponovo bira takve politicare. Kuda to vodi zna se.
 
automatizovani:
Svako hoce da ukrade, slaže i prevari ako za to ne odgovara. Ja imam neku teoriju da postoji 10% postenih ljudi koji ne bi ucinili nista lose i protivzakonito ni u kom slucaju, 10% lopova od zanata koji ce iskoristiti svaku priliku i 80% koji balansiraju i posteni su uglavnom zato sto da ne bi snosili zakonske posledice.
Znaci na rukovodstvu odredjene zemlje je da li ce 10% ili 90% stanovnistva biti prljavih ruku. Tu postoji i odredjena povratna sprega pa neposteni politicari tolerisu sitan kriminal kod naroda da bi maskirali svoje ponasanje i ucutkali ih, a deo naroda glasa za politicare koji im to omogucavaju misleci da su time nesto ucarili.
Tipican primer je tolerisanje sitnog lopovluka u drzavnim firmama od strane direktora koji krade na slepere. Time se upada u vrzino kolo gde losi politicari stimulisu lose ponasanje u narodu koji zauzvrat ponovo bira takve politicare. Kuda to vodi zna se.


To je tacno.Ali tu su opet najkrivlji politicari koji nece da donesu prave zakone kojima bi se to regulisalo pa bi se svako prvo DOBRO zamislio pre nego sto krene u kradju.
Pa zasto niko nije uhapsen posle pada SPS-a sa vlasti?
Pa zato sto su ovi koji su dosli na vlast pod brojem 1 imali da se prvo zestoko nakradu i ako bi hapsili prethodnike mozda bi time izazvali to da i sledeca vlast hapsi njih.
Zato ti je sada recimo kod onog Dinkica bila nevidjena frka od SRS-a.Jedino niko sa 100% sigurnoscu ne moze da tvrdi sta ce da uradi SRS ako dodje na vlast tj da li ce da hapsi.Ovi ostali ko god dodje nista se desiti nece.Mozda zaglavi neka sitna riba kao sto su ovi iz carinske,stecajne itd mafije ali to su sitne ribe ,krupne ostaju nedodirljive.
 
U ovoj drzavi treba takav kazneni zakonik doneti da se samo od pomisli na eventualnu kaznu useres.
A posebno treba izdvojiti kazne za policiju i sudstvo tj za njih duplirati one kazne namenjene za ostatak naroda.U policiji i sudstvu je mafije ko blata.Sto rece onaj Micko iz indexovaca za pandure -KRIMINALIZOVANI PENDREKTUALCI. Cak bi i smrtnu kaznu vratio.
 
Jedite kod Djoa:
mi cemo ziveti bolje onda ce nam bolje biti kada budemo veseliji bili ja uvek sam gvorio da bolje ce biti kada srecni budemo a muzika dobra kao grand na pink za veselost dobra uvek sam govorio ako hoces dobru muzku i lepu klinku smeri antenu ka pinku televiziji tako
Braaate,nisi ti za gramatiku,vrati se u selo,pa nasrni na motiku!!!MOLIM TE!!!!! :shock:
 
Torrente-BG:
U ovoj drzavi treba takav kazneni zakonik doneti da se samo od pomisli na eventualnu kaznu useres.
A posebno treba izdvojiti kazne za policiju i sudstvo tj za njih duplirati one kazne namenjene za ostatak naroda.U policiji i sudstvu je mafije ko blata.Sto rece onaj Micko iz indexovaca za pandure -KRIMINALIZOVANI PENDREKTUALCI. Cak bi i smrtnu kaznu vratio.
Ne bi poostravao zakone neke bih cak i ublazio ali bi morali da se sprovode, da se sprovode brzo i bez izuzetaka. Da li ce se za nesto dobiti 3 ili 4 godine nije odlucujuce ako postoji nacin da podmitis sudiju i ne dobijes nista.
Za ovo sa dupliranjem kazni ako su dela pocinjena zloupotrebom polozaja se slazem. Od tih korumpiranih sve i pocinje.
 

Back
Top