Sloboda za Voždovac!

Salvantis

Iskusan
Poruka
6.475
Mota mi se vec neko vreme po glavi ideja, koja zahvaljujuci temama i postovima nekih ovde, lagano dobija svoj puni oblik i smisao, ideja mudra i velika kao da je sam Canak ili cak Ceda (ili cak Noris) smisljao godinama!


Slobodna i Nezavisna Drzava Vozdovac! Da nezavisnost od nas zavisi!

Daklem, sto da me neki seljacici stalno optuzuju da im kradem novce (i ovce?), otimam njihov krvavo i znojavo zaradjeni rad i uzivam u "blagodetima" vlasti Nenada Bogdanovica, da ni kriv ni duzan ugnjetavam i gusim slobodarske tendencije Lalosana i TorlaTJanaca (ako ne gresim u izgovoru, klingonski mi nije bas jaca strana), sta me se tice za problem sa Mladicem (sigurno nije na Vozdovcu, osim ako ga inagavidaga ne krije u spajzu), sta me briga za promrzlu decu na Kosovu, spaljivanje crkava i manastira starih vekovima, sta me zabole ako sutra Sipci krenu po jos (stace valjda kad uzmu Vranje i krusevac, a koga zabole za Krusevac, daleko je od Banjice), dakle sta me briga za sve ostale, ima da cuvam svoje novce u svojoj "lisnici" i branim moje vekovno ognjiste, sobe i dvoriste (hm, sad sam poceo i u stihovima?!)

Ono, sto da ne kad mi na Vozdovcu imamo sve: i deo Avale za planinski turizam, i Banjicku sumu za safari, i potok u Kumodrazu za ribolov...imamo jako razvijenu tesku i laku industriju (kad se setim cega naknadno cu napisati), imamo kockarnice, kladionice, kioske, pijace, skole, fakultete(aha i to koliko volEs), bazene, teniske terene i ostale sportske objekte (Marakana, bre!)...
Jos samo da proglasimo legalizaciju droge i prostitucije, da privucemo strane turiste i investicije, odmah udjemo u EU, NATO i Arapsku ligu, opsta radost i blagostanje na sve strane, a vas ostale ko .... shisha.

Neko ce reci: "pa mala je ta drzava".
Kakvi mala! Kad mogu Lihtenstajn, Vatikan I Crna Gora, sto ne moze Vozdovac!

Jedino me brine sta ako opet krenu separatisticki pokreti, zahtevi za autonomnom pokrajinom Jajinci recimo....
 
Status Urban
Municipality area 148 km²
Population
(2002 census) 151,768
Settlements 5
Area code +381 11
Postal code 11000
Car plates BG /(tj bice VO)
Time zone CET (UTC+1)
CEST (UTC+2)

Website http://www.vozdovac.org.yu/


cs-srb13.gif

(naravno izbaciti ove nacionalisticke simbole, i vepra da ne vredja muslimane i borce za prava zivotinja, cvet moze i da ostane, a ubaciti zute zvezdice, da izgleda bas fancy :D )
 
Поента ! :D :D :D
Питање је да ли ће "демократе" схватити шта им причаш ?!?!
Иначе, на Вождовцу сам становао 17 година. Испод "Беле Лађе". И ишао у ОШ "Филип Филиповић".

Подржавам кандитатуру Вождовца ! :wink: Ако ми се обезбеди држављанство ! :D :D :D
 
А што не онда и Звездара, Врачар, Стари Град, Палилула?

не звучи ли лепо: " Министар ин. послова Кнежевине Звездаре у посети колеги из Републике Палилула, изјавио да се односи двеју држава из дана у дан побољшавају".
 
Еремита и ја ћемо заступати Врачар - већ виђена ствар.
c005.gif


Не бирни Норма, Салвантис је баш добар пример дао - није он сепаратиста.
 
Lacibg:
Поента ! :D :D :D
Питање је да ли ће "демократе" схватити шта им причаш ?!?!
Иначе, на Вождовцу сам становао 17 година. Испод "Беле Лађе". И ишао у ОШ "Филип Филиповић".

Подржавам кандитатуру Вождовца ! :wink: Ако ми се обезбеди држављанство ! :D :D :D
Ne mogu da verujem! I ja isao u Filip :D :D :D

Ma Lave ne samo drzavljanstvo, ako ja budem predsednik (a trebalo bi cim sam pokrenuo ovu pricu, mada prihvaticu i ulogu ustavnog monarha ako mi ponude), tebi nudim premijersko mesto :wink:
 
Norma Kampl:
А што не онда и Звездара, Врачар, Стари Град, Палилула?

не звучи ли лепо: " Министар ин. послова Кнежевине Звездаре у посети колеги из Републике Палилула, изјавио да се односи двеју држава из дана у дан побољшавају".
I treba! Dosta ugnjetavanja potlacenih od strane ove genocidne tvorevine Srbije!

A mozda posle sklopimo i nekakvu konfederaciju, ko zna, bar sa ovim okolnim opstinama (ne racunajuci Grocku, oni su seljaci :-D )
 
Salvantis:
Ne mogu da verujem! I ja isao u Filip :D :D :D

Ma Lave ne samo drzavljanstvo, ako ja budem predsednik (a trebalo bi cim sam pokrenuo ovu pricu, mada prihvaticu i ulogu ustavnog monarha ako mi ponude), tebi nudim premijersko mesto :wink:
Не вреди, сад сам Врачарац, али добро би ми дошло држављанство. :D :D И, обећавам реципроцитет !
Изградићемо пријатељске, добросуседске односе наше две монархије или републике - у зависности од опредељења наших суграђана. Уеби га , мора демократски ! :D :D :D
 
Salvantis:
Daklem, sto da me neki seljacici stalno optuzuju da im kradem novce (i ovce?), otimam njihov krvavo i znojavo zaradjeni rad i uzivam u "blagodetima" vlasti Nenada Bogdanovica, da ni kriv ni duzan ugnjetavam i gusim slobodarske tendencije Lalosana i TorlaTJanaca (ako ne gresim u izgovoru, klingonski mi nije bas jaca strana), sta me se tice za problem sa Mladicem (sigurno nije na Vozdovcu, osim ako ga inagavidaga ne krije u spajzu), sta me briga za promrzlu decu na Kosovu, spaljivanje crkava i manastira starih vekovima, sta me zabole ako sutra Sipci krenu po jos (stace valjda kad uzmu Vranje i krusevac, a koga zabole za Krusevac, daleko je od Banjice), dakle sta me briga za sve ostale, ima da cuvam svoje novce u svojoj "lisnici" i branim moje vekovno ognjiste, sobe i dvoriste (hm, sad sam poceo i u stihovima?!)

Ono, sto da ne kad mi na Vozdovcu imamo sve: i deo Avale za planinski turizam, i Banjicku sumu za safari, i potok u Kumodrazu za ribolov...imamo jako razvijenu tesku i laku industriju (kad se setim cega naknadno cu napisati), imamo kockarnice, kladionice, kioske, pijace, skole, fakultete(aha i to koliko volEs), bazene, teniske terene i ostale sportske objekte (Marakana, bre!)...
Jos samo da proglasimo legalizaciju droge i prostitucije, da privucemo strane turiste i investicije, odmah udjemo u EU, NATO i Arapsku ligu, opsta radost i blagostanje na sve strane, a vas ostale ko .... shisha.

QUOTE]Hi hi ovakvu vrstu pateticnog proseravanja i imbecilne demagogije nisam video odavno alal vam vera kolega stvarno ste se potrudili :-D jos da ubacis povampirene ustase krvavijeh kama i genocidni Vatikan pa da zacementiras septicku jamu do vrha
 
svetolik trpkovic:
Hi hi ovakvu vrstu pateticnog proseravanja i imbecilne demagogije nisam video odavno alal vam vera kolega stvarno ste se potrudili :-D jos da ubacis povampirene ustase krvavijeh kama i genocidni Vatikan pa da zacementiras septicku jamu do vrha
Ma taman posla da zacementiram septicku jamu?! Kako bi ti onda eventualno izasao napolje?
Hm, mada ono, sto bi pa i izasao kad ti je tu savrseno zivotno okruzenje :lol:
 
Ma dok masu sljadoljedom nije opasno. Samo bice nezgodno kad krenu da masu srpskim glavama, kao sto masu na Kosovu.
A mrzi me zaista, niti si vredan truda, niti je tema za tako nesto, da ti postavljam linkove na kojima se to vidi.
 

Back
Top