Nevina drugarica

LepaLuki

Obećava
Poruka
69
Joj ljudi pomagajte....sigurno neko od vas zna za bar jednu nevinu devojku u 24. godini....a mozda i ne.
Elem, devojka je sasvim normalna, zgodna, bavi se sportom, studira, jednostavno sve je na svom mestu...
Sad je jako zabrinuta, koga god upozna, i kaze mu posle izvesnog vremena...on zbrise! Kao ne bi hteo da je povredi...ne razumem.
Ima li neko resenje????
 
LepaLuki:
Joj ljudi pomagajte....sigurno neko od vas zna za bar jednu nevinu devojku u 24. godini....a mozda i ne.
Elem, devojka je sasvim normalna, zgodna, bavi se sportom, studira, jednostavno malo je osetljivija, pritom je imala par porodicnih problema koji nisu direktno vezani za nju bili, ali je morala da im se posveti...
Sad je jako zabrinuta, koga god upozna, i kaze mu posle izvesnog vremena...on zbrise! Kao ne bi hteo da je povredi...ne razumem.
Ima li neko resenje????

Imam dve takve drugarice, jedna ima 21 god. a druga 22 god. Resenja nema, jer tu nema ni problema, kada naidje pravi tada ce sve biti reseno, a da njoj nije bitno sa kim ce da izgubi nevinost, onda bi se to davno vec desilo. Bez brige naicice neko, samo sto je starija kriterijumi joj sve vise rastu, pa je samo u tome mala zvrcka.
 
To nije nista strasno i nista nenormalno, devojka jednostavno bira sa kime ce to prvi put i ja ne vidim nista lose u tome. Veruj mi, pravi decko ce je razumeti i onda joj nece biti zao sto je cekala. Od mojih najblizih drugarica (ukljucujuci i mene) sve su to uradile posle dvadesete, polako, jedna po jedna sa mladicima kojima je stvarno bilo stalo do njih i sa kojima su i dan danas. I ne vidim nista lose u tome i nikako nisam pristalica da to treba obaviti sto pre, po svaku cenu, sa bilo kim jer je za vecinu devojaka to vrlo bitan dogadjaj.
 
Svrca:
To nije nista strasno i nista nenormalno, devojka jednostavno bira sa kime ce to prvi put i ja ne vidim nista lose u tome. Veruj mi, pravi decko ce je razumeti i onda joj nece biti zao sto je cekala. Od mojih najblizih drugarica (ukljucujuci i mene) sve su to uradile posle dvadesete, polako, jedna po jedna sa mladicima kojima je stvarno bilo stalo do njih i sa kojima su i dan danas. I ne vidim nista lose u tome i nikako nisam pristalica da to treba obaviti sto pre, po svaku cenu, sa bilo kim jer je za vecinu devojaka to vrlo bitan dogadjaj.
Ma u pravu si ti, ali se plasim i imam osecaj da polako upada u depresiju, cesto menja raspolozenja, cas je puna entuzijazma kada ide sa nekim da se vidi, pa je onda besna, razocarana, dize ruke od svega........
 
LepaLuki:
Joj ljudi pomagajte....sigurno neko od vas zna za bar jednu nevinu devojku u 24. godini....a mozda i ne.
Elem, devojka je sasvim normalna, zgodna, bavi se sportom, studira, jednostavno malo je osetljivija, pritom je imala par porodicnih problema koji nisu direktno vezani za nju bili, ali je morala da im se posveti...
Sad je jako zabrinuta, koga god upozna, i kaze mu posle izvesnog vremena...on zbrise! Kao ne bi hteo da je povredi...ne razumem.
Ima li neko resenje????

To sto je ona jos uvek nevina, ja uopste ne vidim kao problem...a ti likovi koji pobegnu kada saznaju da je ona nevina, su, jednostavno receno, kreteni...a ja uopste ne vidim razloga zasto ona mora to eksplicitno da kaze...jel je oni pitaju?
:confused:
 
nego aj reci shta da radi, ja nemam ideju, el bi ti sad u svojim poznim godinama skido djanu? uz izvesnu nadkonadu, novchanu npr

ma oni se tripuju da ce da bude big deal, ono navuci ce mu se na vrat, il ih mrzi... pa jbt nije valjda toliko cimanje, sha prvih nekoliko puta i to mozda... ne znam ja bih mu rekla e nemo se primash, tako je ispalo, sha sad, ajd da predjemo na stvar... hihi opet suptilno, el bi upalilo?
 
Borg_Queen:
nego aj reci shta da radi, ja nemam ideju, el bi ti sad u svojim poznim godinama skido djanu? uz izvesnu nadkonadu, novchanu npr

ma oni se tripuju da ce da bude big deal, ono navuci ce mu se na vrat, il ih mrzi... pa jbt nije valjda toliko cimanje, sha prvih nekoliko puta i to mozda... ne znam ja bih mu rekla e nemo se primash, tako je ispalo, sha sad, ajd da predjemo na stvar... hihi opet suptilno, el bi upalilo?

cuj, sta da radi...pa nista brate, ne mora nikome nista da govori...k**sne se...i to je to.meni na primer prvi nije ni poverovao da je prvi, nije bilo nikakvih indikacija.
pa dabome ;)
 
Jedini deo koji mi nije jasan jeste, da li ti se drugarica zuri da izgubi nevinost ili se tebi Lepa_Luki zuri, polako ima vremena, da je doslo vreme za to i da je naisla prava osoba, sada mi ne bismo odgovarali na ovo pitanje. Za sve ima vremena u zivotu, pa i za nju i njenog pravog. Kada bude naisla na njega, njemu to nece biti bitno. Moje drugarice se ne nerviraju sto imaju 21 i 22 godine i sto jos nisu naisle na gospodina pravog jer je ceo zivot pred njima!!!
 

Slične teme


Back
Top