Jočićev čovek od poverenja - JULovac!

Feta Podouri

Zainteresovan član
Poruka
316
Ministar privrede Predrag Bubalo izjavio je da generalni inspektor Vladimir Božović nije smenjen već je završen konkurs za to mesto. "Poštovana je procedura i imenovana je osoba koja je najbolje ispunjavala uslove za to mesto", rekao je on, ne precizirajući o kome se radi.

Na to Božović kaže: "Kakva im je to osoba, ako se ministar Bubalo, kao član Vlade, stidi da kaže ime te osobe. A ja ću vam reći ime te osobe. Ime te osobe je bivši julovac Ljubinko Nikolić, predstavnik retrogradnog Miloševićevog talasa u policiji, koji je od 1994. do 2000. radio na poslovima privrednog kriminala, kada je cvetao privredni kriminal, politička ubistva i sve ono što je očitavalo bedu i jad građana Srbije".

Inače, Božović je i ranije optužio ministra Dragana Jočića i rukovodstvo MUP-a za opstrukciju rada Sektora unutrašnje kontrole i "ignorantski stav" prema toj službi.
 
Слоба и Мира strikes back ! Пошто је Титов ђак, и за њега важи :"И после мене - ЈА"
c029.gif
 
Божовић нека иде код Мила па нека сериња, а не овде стално да држи банку. Питам се да ли је страни држављанин?

Нико му није крив што је СПО испао из Парламента и што су пре тога маштали да луда Дана преузме БИА.
 
eremita:
Божовић нека иде код Мила па нека сериња, а не овде стално да држи банку. Питам се да ли је страни држављанин?

Нико му није крив што је СПО испао из Парламента и што су пре тога маштали да луда Дана преузме БИА.


Koliko sam ja čitao neke njegove izjave državljanstvo Srbije je uzeo posle odvajanja Crne Gore a na mesto generalnog inspektora došao je preko politike tako je i otišao sad može sa Danom da otvori privatnu detektivsku agenciju
 
eremita:
Божовић нека иде код Мила па нека сериња, а не овде стално да држи банку. Питам се да ли је страни држављанин?

Нико му није крив што је СПО испао из Парламента и што су пре тога маштали да луда Дана преузме БИА.


I Bozovic a i Jocic bi mogao zajedno sa njim kod Mila.Jocic je uzeo drzavljanstvo posle otcepljenja CG.
 
s.dragan67:
Koliko sam ja čitao neke njegove izjave državljanstvo Srbije je uzeo posle odvajanja Crne Gore a na mesto generalnog inspektora došao je preko politike tako je i otišao sad može sa Danom da otvori privatnu detektivsku agenciju

Само ме интересује мишљење ових удуванаца о томе да ли је Божовић уопште могао и бити предложен за генералног инспектора МУП-а а да пре тога нема "порекло" СКЈ, ЈУЛ........хехехе.......
 

Back
Top