KLJAJEVIĆ: ROBIJAM ZBOG DINKIĆA

Torrente-BG

Iskusan
Banovan
Poruka
5.431
Goran Kljajević, prvooptuženi na suđenju "stečajnoj mafiji", optužio je juče u Specijalnom sudu Mlađana Dinkića da je kriv što je Kljajević na optuženičkoj klupi!
On je objasnio da Dinkić nije bio zadovoljan izborom direktora Poštanske štedionice, posle čega je na Kljajevića "krenula organizovana hajka, koja je rezultirala hapšenjem".

- Kada je na mesto direktora Poštanske štedionice izabrana Jelica Živković (optužena kao član "stečajne mafije", prim. aut.), a ne Bojan Stanivuković, to nije bilo po volji Dinkiću. Nazvao me je telefonom i rekao mi da je izgubio prijatelja.

Inace verujem u svaku optuzbu koje politicari jedni o drugima izbacuju.Sve je to istina jer su svi bagra.
 
shoplifter:
Da, da... sve je to kolektivni smrad!

Definitivno, mada je Kljajević štakor neviđen.
Mada, bilo bi interesantno ovo sudjenje Kljajeviću malo pogledati i u kontekstu afewre sa onim famoynim transkriptima Kajganićke i Bagzija. Ma, još će ispasti ovde da je Kljajević samo žrtva a tamo da su nestali transkripti i trake. I vuk siti i ovce na broju a pare svi lopovi dele.
 
Ma jeste stakor ali verujem mu u vezi Dinkica zato sto je i ovaj isto stakorcina.Sinoc bas slusam onog Canka i sta prica u vezi kupovine telekoma RS;koju su lovu tu maznuli.Sve je to bagra koja medjusobno egzistira ali po nekada neko ko je slabiji plati cenu kao sto su ovi iz stecajne mafije i iz drumske.E pa kako to da Miskovic nije umesan u to a ko zna koliko je on preduzeca pod stecajem kupio?

 
Da li neko moze da mi napise koja su to, konkretno , krivicna dela , koja je ucinio M.Dinkic?

nista komplikovano, za strucnjake i vrsne politicke analiticare :D

Dakle, takstativno, po rednom broju, STA JE NEZAKONITO URADIO M.DINKIC????

Ja sam vec pisao o pozitivnim rezultatima njegovog ministarstva, kao sto su : stabilan dinar, budzetski suficit, izgradjen bankarski sistem , koji u Srbiji ,prakticno nije ni postojao, uvodjenje PDVa, itd..........posto nisam fan , doticnog, siguran sam da ima i neke propuste u radu, ali da je LOPOV, KRIMINALAC, I SLICNO......... za to mi treba neki dokaz,ili bar pametna , rezonska indicija........pa , eto , pomozite mi da se ukljucim u klub strucnjaka za pitanja vodjenja drzavne monerarne politike.......strucnjaci :D :D
 
inagadadavida:
Da li neko moze da mi napise koja su to, konkretno , krivicna dela , koja je ucinio M.Dinkic?

nista komplikovano, za strucnjake i vrsne politicke analiticare :D

Dakle, takstativno, po rednom broju, STA JE NEZAKONITO URADIO M.DINKIC????

Ja sam vec pisao o pozitivnim rezultatima njegovog ministarstva, kao sto su : stabilan dinar, budzetski suficit, izgradjen bankarski sistem , koji u Srbiji ,prakticno nije ni postojao, uvodjenje PDVa, itd..........posto nisam fan , doticnog, siguran sam da ima i neke propuste u radu, ali da je LOPOV, KRIMINALAC, I SLICNO......... za to mi treba neki dokaz,ili bar pametna , rezonska indicija........pa , eto , pomozite mi da se ukljucim u klub strucnjaka za pitanja vodjenja drzavne monerarne politike.......strucnjaci :D :D
Šta, bre, ti imaš tu da tražiš objašnjenje? Lopov i tačka! :D :D :D
Stvarno, zar zaista misliš da ćeš dobiti ozbiljan odgovor?
 
Torrente-BG:
Goran Kljajević, prvooptuženi na suđenju "stečajnoj mafiji", optužio je juče u Specijalnom sudu Mlađana Dinkića da je kriv što je Kljajević na optuženičkoj klupi!
On je objasnio da Dinkić nije bio zadovoljan izborom direktora Poštanske štedionice, posle čega je na Kljajevića "krenula organizovana hajka, koja je rezultirala hapšenjem".

- Kada je na mesto direktora Poštanske štedionice izabrana Jelica Živković (optužena kao član "stečajne mafije", prim. aut.), a ne Bojan Stanivuković, to nije bilo po volji Dinkiću. Nazvao me je telefonom i rekao mi da je izgubio prijatelja.

Inace verujem u svaku optuzbu koje politicari jedni o drugima izbacuju.Sve je to istina jer su svi bagra.

Pogotovo verujete kada se iznosi istina o političarima koji Vam nisu po volji.
No to ne mora da Vas pogadja - kako ceo svet tako i Vi.
E sad, mi "imuni" gradjani bi rekli da je nešto smrdelo i u toj "Poštanskoj štedionici".
Zatim, kada se pohvataju takve figure koje domaće pravo drže u malom prstu onda taj neko ima neoborive dokaze.

Tolike hiljade ljudi sa gladnom decom...
Gladni se smrzavali na ulici i čekali da ih policija rasteruje da bi mali batica i ekipa uzimali pare.
 

Back
Top