Zasto se devojke plase da pridju momcima?!

rile_laki_oblak:
Drage moje forumasice,to je pitanje koje me muci ovih dana (da ne kazem meseci)... Ne znam sta da vam kazem... A ako je momak kojim slucajem, pored toga sto je lep, i pametan, sposoban i ambiciozan...i preuzme inicijativu- jer ko ceka ostari cekajuci, pobegnu glavom bez obzira.... WHY?
uopste nisam razumela tvoje pitanje... ali ja nisam ni "draga forumasica" :lol:
 
1.Ruzan si ko grob i zato ni jedna nece da ti pridje.
2.Lep si ko Apolon i zato se svaka plashi da nema shanse da tavog tipa zadrzi pored sebe
ili
3.Mentalitet zatucane Balkanke ili ti u prevodu-nisi gabor al ni neshto posebno,prosek ili ispod i shta ima ona da se muchi i mozda popije korpu kad joj pridje bar 10 takvih kao ti..ako ne i boljih.
 
stidimo se
icon_redface.gif


(ja odgovorila na naslov a ne na pitanje u postu,kad su suprotni :roll: )
 
rile_laki_oblak:
Drage moje forumasice,to je pitanje koje me muci ovih dana (da ne kazem meseci)... Ne znam sta da vam kazem... A ako je momak kojim slucajem, pored toga sto je lep, i pametan, sposoban i ambiciozan...i preuzme inicijativu- jer ko ceka ostari cekajuci, pobegnu glavom bez obzira.... WHY?
Zapitaj se koliko ti je dobar nacin na koji prilazis!!!
A sve te kvalitete koje imas jesi li sam shvatio da ih imas ili ti je neko rekao???
Jer ipak nismo objektivni po pitanju procenjivanja sebe i svojih kvaliteta!!!
 
Znas...ima jedna stvar protiv koje se ne moze...a to je jednakost polova :p.
E pa devojke bi malo da se potrudite po pitanju toga i da dokazete da ste "jaci" pol...iskreno
bolje bih ja smuvala devojku nego neki muskarac ali na nesrecu devojaka, nisu bas moj fah...nije sve u vizuelnom i onom da kazem opipljivom ima nesto i u harizmi, nastupu, ali pre svega iskrenosti! Devojka cak vise voli odlucne muskarce koji znaju sta zele, da se jasno izjasne da li je u pitanju sema za jedno vece ili nesto drugo. Ako ste nejasni u startu imate minus! Posle 2,3 dana se desava da budete kick-nuti u svakom slucaju. Pa momci dokazite da ste muskarci, ali na fin i dzentlmenski nacin! ;)
 
LePiaf:
To shta mushkarac treba da ima da bi mu upalio prilazak nije tema ovde. A ako je odgovor "mushkarci su 'jachi' pol", shta to znachi? Zene su nesposobnije? Mutavije? Nesigurnije?

Ne to ne znaci da smo mi nesposobne nego da nam je pun k***c, nesposobnjakovica, koji su nabedjeni da se smao pozeleti mogu!!!
Tema nije sta muskarac treba da ima da bi mu upalio prilazak, nego je Niena htela da pomogne svim muskarcima koji su na ovom forumu, kako da oni pridju devojci, ako to vec ne znaju. Samo dobra volja koju ocigledno ne cenis dovoljno!!!
 
Pa vidi, i nama je pun **** nabedjenih riba koje misle da je dovoljno samo da se pojave van kuce sa malo shminke pa da svi treba da chekaju u redu da im pridju.
Za one sa jeftinijim kartama, po treci put: tema nije ni "pomozite mushkarcima" ni "shta je sa mushkarcima?". Da sam hteo savet otishao bih na drugu temu na kojoj su se vec izredjali i oni shto su imali shta da kazhu i oni shto nisu.
 
LePiaf:
Pa vidi, i nama je pun **** nabedjenih riba koje misle da je dovoljno samo da se pojave van kuce sa malo shminke pa da svi treba da chekaju u redu da im pridju.
Za one sa jeftinijim kartama, po treci put: tema nije ni "pomozite mushkarcima" ni "shta je sa mushkarcima?". Da sam hteo savet otishao bih na drugu temu na kojoj su se vec izredjali i oni shto su imali shta da kazhu i oni shto nisu.
E vala vrabac i neka si joj reko....podrzavam 100%.
 
LePiaf:
Pa vidi, i nama je pun **** nabedjenih riba koje misle da je dovoljno samo da se pojave van kuce sa malo shminke pa da svi treba da chekaju u redu da im pridju.
Za one sa jeftinijim kartama, po treci put: tema nije ni "pomozite mushkarcima" ni "shta je sa mushkarcima?". Da sam hteo savet otishao bih na drugu temu na kojoj su se vec izredjali i oni shto su imali shta da kazhu i oni shto nisu.

istina!
 
rile_laki_oblak:
Drage moje forumasice,to je pitanje koje me muci ovih dana (da ne kazem meseci)... Ne znam sta da vam kazem... A ako je momak kojim slucajem, pored toga sto je lep, i pametan, sposoban i ambiciozan...i preuzme inicijativu- jer ko ceka ostari cekajuci, pobegnu glavom bez obzira.... WHY?

ko kaze da se plasimo da pridjemo momcima???
ne prosudjuj na osnovu licnog iskustva!
 

Back
Top