Problem, samo za iskusne

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

mravojedi

Obećava
Poruka
75
Ljudi desilo mi se ono sto nije trebalo.
Naime, istaslacio sam komsinicu, misleci da ce to biti jednokratna avantura u kojoj ce posle toga biti sve po starom, medjutim ona trazi od mene da to stalno bude, sto je preterano, niti imam vremena i zena ce me provaliti. Muz joj je jako opasan i bojim se da bi me ubio ako sazna.

Da li je neko imao iskustva u tome, da mi kaze kako da je se otkacim. Pomaze li da brzo svrsim i pravim se da ne mogu?
 
Hahahahahaha :D:D:D:D:D

Joj yebote, a ja mislio da je moj zivot uzbudljiv......

Tebra sta da ti kazem, nemam pojma. Cek, razmisljam....

Kazi da ti je zena pocela sumnjati pa ono frka ti je.... I nadaj se da ce ti poverovati....
 
Smesni ste :)
Jel video neko?
nije?

ok, pravi se lud, ne poznajes komsinicu uopste i to je to :)
pa cak iako je poznajes , pa sta, pravi se lud, tvoja rec protiv njene, pa ne mislis valjda da ce ona da kaze nekome pa da nju muz ubije?

ne budi glup bre:)
 
sirijka:
Bas je uzbudljivo, sto ja nemam nekog zgodnog komsiju steta:))
svi su nikakvi nazalost....:)
E, ja u okolini do par km nemam zgodnog komiju, sem jednog rmpalije-telohranitelja, od cijih bi mi misica , verovatno presela svaka misao na sex :lol:...jbt., ostala bi samo fleka od mene, a ja nisam neko slabo zenche :D...e, odok, stvarno,..
 
mravojedi:
Ljudi desilo mi se ono sto nije trebalo.
Naime, istaslacio sam komsinicu, misleci da ce to biti jednokratna avantura u kojoj ce posle toga biti sve po starom, medjutim ona trazi od mene da to stalno bude, sto je preterano, niti imam vremena i zena ce me provaliti. Muz joj je jako opasan i bojim se da bi me ubio ako sazna.

Da li je neko imao iskustva u tome, da mi kaze kako da je se otkacim. Pomaze li da brzo svrsim i pravim se da ne mogu?

e bla bla abrakadabra, ja sam psychic

ti bre lagis lagis kenyash !!! :d 8-)
 
reci joj da si se zaljubio u nju, da ne možeš da živiš bez nje, reci joj da ćeš se razvesti i predloži joj da se i ona razvede...

Eh da, da ne zaboravim, obavezno joj kupi neki skup poklon, tek da vidi da si ozbiljan. (neki poklon koji će joj biti žao da baci, a bojaće se da je muž ne provali...)
 
mravojedi:
Ljudi desilo mi se ono sto nije trebalo.
Naime, istaslacio sam komsinicu, misleci da ce to biti jednokratna avantura u kojoj ce posle toga biti sve po starom, medjutim ona trazi od mene da to stalno bude, sto je preterano, niti imam vremena i zena ce me provaliti. Muz joj je jako opasan i bojim se da bi me ubio ako sazna.

Da li je neko imao iskustva u tome, da mi kaze kako da je se otkacim. Pomaze li da brzo svrsim i pravim se da ne mogu?

Po nekad pomilim: BOZE IMA LI TE!!!!
 
Шта је ово, опет наш Аца на делу! :roll:
Аман, људи, хајде да му нађемо неку половњачу, па да више не смара, а кад се умори, неће му пасти на памет да отвара овакве теме! :razz: :wink: 8-) :arrow:
 
Jednostavno je ignorisi....ako zelis , ako ne, ne foliraj se! :mad:
Kao da je neki problem otkaciti nekoga , ako to zaista zelis....preispitaj se malo... :?
Sad mislis, sta ces ako joj muz sazna....heheheh....kasno brale....kasno....spremi se za batiiiiineeeeeeee :twisted: (u najbolju ruku).
 
Krtolica:
Jednostavno je ignorisi....ako zelis , ako ne, ne foliraj se! :mad:
Kao da je neki problem otkaciti nekoga , ako to zaista zelis....preispitaj se malo... :?
Sad mislis, sta ces ako joj muz sazna....heheheh....kasno brale....kasno....spremi se za batiiiiineeeeeeee :twisted: (u najbolju ruku).


Spremi se ti za batine, ako ti je to fetish. Mene je starh batina. Znam samo da taslacim, a slabo se bijem.
 
BanovanKorisnik:
reci joj da si se zaljubio u nju, da ne možeš da živiš bez nje, reci joj da ćeš se razvesti i predloži joj da se i ona razvede...

Eh da, da ne zaboravim, obavezno joj kupi neki skup poklon, tek da vidi da si ozbiljan. (neki poklon koji će joj biti žao da baci, a bojaće se da je muž ne provali...)

vidim vrcate od iskustva ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top