Popustanje kad ne bi trebalo

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Nije mi jasan zensko razmisljanje.
Zene, kad se ljubite s tipom prvi put i treba doci do seksa, i vi necete i kazete da niste spremne, zasto kad tip i dalje navaljuje i to ono u stilu "ma sta neces ima da se skines" zasto tad popustite? Jel to strah ili vas pali kad tako postupi?
 
Žene vole kada u tim prelomnim trenucima muškarac preuzme inicijativu i prosto je ubedi da mora da se skine i primi džordana. Te stvari pale kod većine. One koje se femkaju oće li ili neće obično padaju na tu foru, dok one koje neće, neće nikako pa da im platiš u zlatnim polugama.
 
Nije mi jasan zensko razmisljanje.
Zene, kad se ljubite s tipom prvi put i treba doci do seksa, i vi necete i kazete da niste spremne, zasto kad tip i dalje navaljuje i to ono u stilu "ma sta neces ima da se skines" zasto tad popustite? Jel to strah ili vas pali kad tako postupi?

Napredovao si u zargonu i stilu pisanja..
A tema, nemam pojma, nisam zensko..
Mozda sad znaju vise :mafijas:..
 
Nije mi jasan zensko razmisljanje.
Zene, kad se ljubite s tipom prvi put i treba doci do seksa, i vi necete i kazete da niste spremne, zasto kad tip i dalje navaljuje i to ono u stilu "ma sta neces ima da se skines" zasto tad popustite? Jel to strah ili vas pali kad tako postupi?


Mozda zene nisu sigurne da i tip to hoce, pa chekaju potvrdu, da ne ispadne da su navalentne :) i, onda to izgleda kao popushtanje..
ja sam se poslednji put bash iznenadila..reko' fin mladic, nece odma' u napad, kad ono...
missim, ne zalim se:D
 

Back
Top