Ipak "demokratska" vlada sa manjinama (najnovija vest CNN)

Torrente-BG:
Ma to je za njega jedini spas.
Pustice Tadica,Dulicku i Djoganija da otcepe Kosovo i jos da uniste nesto i onda ce im uskratiti podrsku i vlada pada tj novi izbori.

Ali bice zajebano sa Djoganijem.Djogani je zajeban igrac ;)
Nemoj me pogresno shvatiti, ali, da li je zaista tacno da ce Kostunica samo podrzati Vladu, a li ne i ucestvovati u njoj :shock:
 
Који је проценат гласача ДСС-а, напаљених на урлање "Не дамо Косово" и остале форе лажног коштуничуиног национализма - који ће без огорчења гледати на предају комплетне Србије жутима у руке?
Ипак ми се чини да Коштуница није баш толико луд.
 
Ауууууу..... :shock:
Па,ово би било најгоре могуће решење.Коштуница би да седи на две столице.Покушава да сачува бирачко тело индиректним удруживањем са ДС-ом?
Врло лукаво,али погубно...Они ће сносити исти терет одговорности,као што се то може рећи за СПС у сада већ бившој владајућој већини.
 
Chávez:
Који је проценат гласача ДСС-а, напаљених на урлање "Не дамо Косово" и остале форе лажног коштуничуиног национализма - који ће без огорчења гледати на предају комплетне Србије жутима у руке?
Ипак ми се чини да Коштуница није баш толико луд.
Па да...Не треба узимати здраво за готово с обзиром на то да знамо о каквом се извору информације ради.
 
Torrente-BG:
pa sve je moguce

Ту се слажемо.
Знате онај филм Константин. И није ми се много сводео, али има лепу поруку да не треба веровати ни анђелима, арханђелима...

in_god_we_trust.jpeg
 
Duh Sekire:
Дај бре шта се примате на тему која почиње онаквом сликицом :roll:
Наравно, да је истина било би погубно, али зар није ДСС рекао да ће се мало сачекати док не донесу став. Будисти су то ееее...
Sad, nisam sklona filozofiranju, ali, koliko znam, budisti su pre svega filozofi.
Da, ima toga pomalo kod Kostunice. Budizam propoveda mir, pre svega.
Mada, oni veruju da postoji reinkarnacija. Ali, to smatraju pre kaznom, nego nagradom.
Jer, onaj koji nije svoj zivot ispunio u jednom zemaljskom zivotu, vraca se po kazni da pokusa ponovo:)
Medjutim, moze da se pretvori u vevericu, recimo, i da ne pronadje vise nikad nijedan lesnik ili orah :wink: U prenesenom smislu, Kostunica- nijednog biracha:)
 
*BILJA*:
Sad, nisam sklona filozofiranju, ali, koliko znam, budisti su pre svega filozofi.
Da, ima toga pomalo kod Kostunice. Budizam propoveda mir, pre svega.
Mada, oni veruju da postoji reinkarnacija. Ali, to smatraju pre kaznom, nego nagradom.
Jer, onaj koji nije svoj zivot ispunio u jednom zemaljskom zivotu, vraca se po kazni da pokusa ponovo:)
Medjutim, moze da se pretvori u vevericu, recimo, i da ne pronadje vise nikad nijedan lesnik ili orah :wink: U prenesenom smislu, Kostunica- nijednog biracha:)

За Коштуницу су говорили да је по начину рада зен-будиста или чак таоиста. Таоизам иначе има везе са либералним поимањем државног немешања: веи-ву-веи принцип - делање кроз неделање - пустиш да се ствари одвијају својим током.
Наравно таква је цела ДСС-екипа, почевши од нашег Саи Бабе :roll: :lol: :lol: :wink: 8-)

А шта си ти била у претходном животу? Газела?
 
Duh Sekire:
За Коштуницу су говорили да је по начину рада зен-будиста или чак таоиста. Таоизам иначе има везе са либералним поимањем државног немешања: веи-ву-веи принцип - делање кроз неделање - пустиш да се ствари одвијају својим током.
Наравно таква је цела ДСС-екипа, почевши од нашег Саи Бабе :roll: :lol: :lol: :wink: 8-)

А шта си ти била у претходном животу? Газела?
Kad dobro razmislim, sigurno sam bila neki pustinjak :wink:
Zivela sam kraj mora okruzenog planinama, pokrivac mi bio nebo, postelja pesak, svetlo u noci mi bese mesec, muzika - zvukovi valova, udaranje kamena o kamen...Kakav je to predivan zvuk bio- u meni je proizvodio samo tishinu...Umrla sam od lepote.
Pa, sad sam po kazni ponovo u ovom paklu sto se zivot zove...
Svi vicu, a niko nikog ne cuje :cry: :lol:
 
Torrente-BG:
Ma to je za njega jedini spas.
Pustice Tadica,Dulicku i Djoganija da otcepe Kosovo i jos da uniste nesto i onda ce im uskratiti podrsku i vlada pada tj novi izbori.

Ali bice zajebano sa Djoganijem.Djogani je zajeban igrac ;)

...pa neka ga vise otcepe...i Kosovo i Vojvodinu i sve sto moraju...mi tu nista ne mozemo....kao sto nismo mogli ni sve ove godine...sto pre to bolje...valjda cemo onda postati kao i sve ostale drzave u okruzenju - rezervat i ostavice nas na miru ti koji kroje svetsku politiku
 
Andreavk:
...pa neka ga vise otcepe...i Kosovo i Vojvodinu i sve sto moraju...mi tu nista ne mozemo....kao sto nismo mogli ni sve ove godine...sto pre to bolje...valjda cemo onda postati kao i sve ostale drzave u okruzenju - rezervat i ostavice nas na miru ti koji kroje svetsku politiku

Kakvo glupo razmisljanje. Zasto bi nas ostavili kad vide da sve sto zatraze lako mogu da uzmu.
 
Torrente-BG:
Kakvo glupo razmisljanje. Zasto bi nas ostavili kad vide da sve sto zatraze lako mogu da uzmu.
Nemoj tako, to je i htela da kaze, i ja je podrzavam.
Sta mogu jos da mi urade, sto vec nisu?
Otimaju, ubijaju dusu u nama, svode nas na nivo zivotinja koje se bore za opstanak, po principu prirodne selekcije - ko je jaci prezivece, ko nije i nece.
Ali me boli iznad svega sto jedan Solana koji je bio glavi akter bombardovanja Srbije, umesto da se postidi zrtava i razaranja, kad nam je i zemlju i duse pretvorio u zgarista, i dalje kroji moju sudbinu.
Ne znam sta da radim, osim da bezim na neko pusto ostrvo gde nema ni televiora, ni radija, ni telefona, nicega, samo tisinaaaaaaaaaaa :cry:
 
*BILJA*:
Nemoj tako, to je i htela da kaze, i ja je podrzavam.
Sta mogu jos da mi urade, sto vec nisu?
Otimaju, ubijaju dusu u nama, svode nas na nivo zivotinja koje se bore za opstanak, po principu prirodne selekcije - ko je jaci prezivece, ko nije i nece.
Ali me boli iznad svega sto jedan Solana koji je bio glavi akter bombardovanja Srbije, umesto da se postidi zrtava i razaranja, kad nam je i zemlju i duse pretvorio u zgarista, i dalje kroji moju sudbinu.
Ne znam sta da radim, osim da bezim na neko pusto ostrvo gde nema ni televiora, ni radija, ni telefona, nicega, samo tisinaaaaaaaaaaa :cry:

...upravo tako Biljo...ja samo ne razumem ove koji to opravdavaju...ovi koji misle da se to moze spreciti su mi ipak simpaticniji - iako su im sanse da to sprece skoro nikakve...a bilo bi najbolje da svi mi u celoj ovoj situaciji budemo bar dostojanstveni
 
Andreavk:
...pa uzeli su i kad nismo hteli da im damo :)

Uzeli su zato sto nismo bili slozni i zato sto su bar 30% Srba teska g_ovna.

Pa gledaj sa sadasnje tacke gledista;da se ne vracamo u proslost.
Da li Miskovic ,Hamovic,Drakulic,Kostic,Peconi..... izdvajaju pare za Srbiju da bi ova kupovala oruzje,lobirala po evropi i USA,vodila kampanju? Naravno da ne izdvajaju.Pa oni ni ono redovno sto treba da plate drzavi gledaju da izbegnu.
A recimo pogledaj hrvatske i siptarse milionere.Koliko su samo oni izdvojili za promociju Hrvatske a ovi siptarski za promociju nezavisnog kosova.Tamo su ti svi kao jedan kada je u pitanju celovitost Hrvatske ili borba za otkidanje Kosova od Srbije.
Oni tamo nemaju tipove kao sto je Ceda i slicni.I da se pojavi neki nestao bi;mrak bi ga pojeo u roku od 24h.

Zasto bi te neko postovao ako ti sam ne postujes svoju drzavu i teritoriju.Svakom narodu na svetu je teritorija drzave na prvom mestu pa posle ide sve ostalo.Jedino se izgleda kod Srba to promenilo.Uzmi sta hoces samo me pusti na miru i obecaj mi da ces me primiti u EU i da cu moci slobodno da putujem mada imam 15 000 din platu i nemam ni do Vrnjacke Banje ali nema veze.Bitno je da znam da cu moci bez vize do Parisa ako jednog dana dobijem na Loto-u sedmicu
 

Back
Top