Milka Canic-supervizor

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Milka Canic je apsolutni hit !!!
Kod mene se slagalica gleda skoro redovno - kolektivno smo se porusili kad je Milka progovorila posle 106 godina "supervizorovanja" !!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Sad je svaki put ispratimo aplauzom! :lol: :lol: :lol: :lol:
Gde se nje seti?
 
medved_bg:
Milka Canic je apsolutni hit !!!
Kod mene se slagalica gleda skoro redovno - kolektivno smo se porusili kad je Milka progovorila posle 106 godina "supervizorovanja" !!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Sad je svaki put ispratimo aplauzom! :lol: :lol: :lol: :lol:
Gde se nje seti?
Pa kako da je se ne setim kad je zena,ko sto kazes,nedavno progovorila :D A sad je odjednom zacutala,i ponovo se kezi!Ali stvarno,zena je lik nevidjeni ;) 8-)
Aplauz za Lepoticu!
 
ForeverAngel:
E,pa vidis,Milkica nam opet cuti:)Bas steta.Moze bar da kaze "dobro vece";)
Ma koje crno dobro (vece) kada je vidis onako iskrivljenu i izmazanu sminkom :D Da sam na njenom mestu i ja bih verovatno prestao da pricam... I ne bih tu stao! Ne bi bilo lose i da umesto sto je snimaju, samo ubace njenu fotografiju- mozda moze da napravi nesto u photoshop-u da ne lici na narkomanku koja je otkrila novu drogu :) Ali opet, onda ljudi ne bi bili toliko srecni sto ne lice na nju (kao pojavu uopste)..... Ali ne mogu da kazem da nema neceg... posebnog... u toj Milki. Uostalom nije ona dzabe bacila Skocka u drugi plan.
Zakljucak:
Cudna je Milka- od nje mi se zivot smuci i ulepsa u isto vreme :)
 
milka canic je bash sexy:lol:
samo se setim jedne zhene(pomalo luda)nabila neki sheshir na glawu i pita moju majku:na koga wishe lichim,na milku canic ili isidoru bjelicu:lol:a moja majka:ma na milku canic,ona ima lepshi nos:lol:
mislim shta reci
 
Gospodja Milka Canic zaista ne izgleda lepo kad je prikazu na pocetku slagalice.
Medjutim,cula sam od ljudi koji su je sreli da je gospodja Canic vrlo zgodna zena,ima lepu liniju,vrlo odmerena i kulturna,faca joj nije lepa ali ona meni deluje nekako produhovljeno,pametno.Deluje mi da ima lepu dusu.
Moja porodica i ja dugo pratimo slagalicu,i na gospodju Canic gledamo sa velikim simpatijama.
 
Milka je definitivno najzanimljiviji lik u slagalici ali stvarno ne znam koja je njena namena iliti svrha. A jednom sam je video uzivo. U Titvu na ulici i sestra i ja smo pukli od smeha. Bas je sva smesna :-)
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
 
svaka ,,cast,, :lol: za temu.
Milka Canic
ona je nas idol. :shock:
Jos jednom bravo za kreativnu i extra zanimljivu temu.
Bilo bi dobro da neko slucajno zna milku.
Joh sto bi bilo dobro. :lol:
Mozda bi Canicka dosla ovde nesto da progovori :lol: .
Extra tema.Stvarno super.
Bolja je od ,,Razmene serija,,
:lol: :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top