А Тадић?

Chávez

Primećen član
Banovan
Poruka
955
Видимо да је Ђилас поднео оставку због изборног неуспеха ДС-а у Београду.
Зар није логично да би Тадић најпре требао бити тај који подноси оставку - кад странка председника државе освоји свега 22% гласова??
 
Ma ta nije valjda....................inace su od RECI..................
A......g-sin Tadicu mogu samo drugi da daju ostavku......mislim kad mu narede......dace je................

Stara vlada jos radi.....i nece me iznenaditi jos po neka grupna privodjenja, da ne kazem APSENJA..............al ce biti slobodnih FOTELJA.....................
 
Chávez:
Видимо да је Ђилас поднео оставку због изборног неуспеха ДС-а у Београду.
Зар није логично да би Тадић најпре требао бити тај који подноси оставку - кад странка председника државе освоји свега 22% гласова??
Zasto bi se predsednik stranke koja je pre njega imala oko 450000 glasova dao ostavku kad na sledecim izborima dobije duplo vise?Kojom to logikom idete?
 
sta tek kostunica treba kad je na celu stranke koja je dosla sa 40% na precednickim imala sicu neku, a sada 17 ?
uopste ne mislim da tadic treba da daje ostavku. ja bi ga potpisao za dozivotnog predsednika:P
zato sto smatram da nas dobro predstavlja u svetu, odmeren je zna sta govori i ne laje. nije mu jezik brzi od mozga i nije mu problem da kaze nesto sto se narodu ne svidja.
nisam ja nikakav fanatik i vernik kao radikali seselju,
samo objektivno gledam
 
SIGNATURE 350:
sta tek kostunica treba kad je na celu stranke koja je dosla sa 40% na precednickim imala sicu neku, a sada 17 ?
uopste ne mislim da tadic treba da daje ostavku. ja bi ga potpisao za dozivotnog predsednika:P
zato sto smatram da nas dobro predstavlja u svetu, odmeren je zna sta govori i ne laje. nije mu jezik brzi od mozga i nije mu problem da kaze nesto sto se narodu ne svidja.
nisam ja nikakav fanatik i vernik kao radikali seselju,
samo objektivno gledam
Ma kakvi ti, ti bi samo Tadica za dozivotnog, za novog Tita :roll:
 
namerno sam to napisao cekao sam da se neko upeca.
naravno da ne priznajem dozivotne funkcionere.
ali bih tadicu izglasao i drugi mandat.
eto i stranka otkad je on precednik i drzave i stranke, duplirala broj pristalica
 
opanak:
Ma ta nije valjda....................inace su od RECI..................
A......g-sin Tadicu mogu samo drugi da daju ostavku......mislim kad mu narede......dace je................

Stara vlada jos radi.....i nece me iznenaditi jos po neka grupna privodjenja, da ne kazem APSENJA..............al ce biti slobodnih FOTELJA.....................


Ахахахахаааааааа.......са уживањем читам твоје коментаре.........


 
SIGNATURE 350:
namerno sam to napisao cekao sam da se neko upeca.
naravno da ne priznajem dozivotne funkcionere.
ali bih tadicu izglasao i drugi mandat.
eto i stranka otkad je on precednik i drzave i stranke, duplirala broj pristalica

Па наравно КАДА ЈЕ КРШИО УСТАВ и вукљао барјак по Србији за своју странку, био главна звезда вечери - а председник државе......... :roll: :roll: :roll:
 
SIGNATURE 350:
kako je to krsio ustav, i sta mislis pod "vukljao barjak po srbiji za svoju stranku, bio glavna zvezda veceri"

p.s. odlican je nike opanak

Па лепо, неко рече да у Уставу пише ДА ПРЕДСЕДНИК СРБИЈЕ НЕ МОЖЕ ДА ОБАВЉА НИ ЈЕДНУ ДРУГУ ФУНКЦИЈУ - а он је био шеф путујућег циркуса ДС-а целих два месеца.

п.с. Таква одредба не постоји за ПРЕМИЈЕРА Србије.
 
p.s. odlican je nike opanak[/QUOTE]

Slika govori sve............ono sto su oni iza nas ugradili kao temelj opstanka i postojanja je osnova nadogradnje i prihvatanja vrednosti vrednih za temelj...............
Inace Mita .........nacrt dajem prvom pravom opancaru da mi iste napravi.............ima da bidne .....................................
 
eremita:
Па лепо, неко рече да у Уставу пише ДА ПРЕДСЕДНИК СРБИЈЕ НЕ МОЖЕ ДА ОБАВЉА НИ ЈЕДНУ ДРУГУ ФУНКЦИЈУ - а он је био шеф путујућег циркуса ДС-а целих два месеца.

п.с. Таква одредба не постоји за ПРЕМИЈЕРА Србије.

da mito-sere ali kakvu funkciju ne moze da obavlja? covek je funkcioner (predsednik) stranke i normalno da tamo ima funkciju. on ne moze imati drugu funkciju tipa i premijer drzave, a stranacka funkcija je privatna a ne drzavna.
tako da nemoj da mix grandmas and frogs
 
Није тачно, Тадић не сме да обавља другу јавну функцију - а место председника партије је јавна функција.
 
Ne sećam se da je Toma prepametni nudio ostavku kad je ispušio na predsedničkim
Vučić izgubio u Bg pa nikom ništa
Sad imate mandat manje, i opet opozicija, nikom ništa
Važno da u tuđem oku vidite trunje, a balvan u vašem je baš po meri :roll: :roll:
 
Не. Радикали немају мандат мање него рекло би се 1 више, јер су радикалима украдена 2 мандата колико се ја сећам.
Елем, Срби и радикали, честитам нам победу у Београду, јер ово се не памти да радикали потуку, а и погазе демократе у Београду. Шта ће то значити радикалима? Па то значи само да ДС може да се опрости од следећег градоначелника. Кренуло је од Новог Сада, стигли смо до Београда, а идемо сада и даље.
 
no_problem:
Не. Радикали немају мандат мање него рекло би се 1 више, јер су радикалима украдена 2 мандата колико се ја сећам.
Елем, Срби и радикали, честитам нам победу у Београду, јер ово се не памти да радикали потуку, а и погазе демократе у Београду. Шта ће то значити радикалима? Па то значи само да ДС може да се опрости од следећег градоначелника. Кренуло је од Новог Сада, стигли смо до Београда, а идемо сада и даље.

Koliko ja pamtim prošli saziv, imali ste 82 mandata, pa onda Stevanović ovamo-onamo, nešto se približio Kvariću, no dobro
Drugo, na prošlim parlamentarnim 2003 je DS imao 136 000, a SRS 206 000 u Beogradu pa izgubište godinu dana posle na lokalnim.
Ništa to ne znači.
 
no_problem:
Не. Радикали немају мандат мање него рекло би се 1 више, јер су радикалима украдена 2 мандата колико се ја сећам.
Елем, Срби и радикали, честитам нам победу у Београду, јер ово се не памти да радикали потуку, а и погазе демократе у Београду. Шта ће то значити радикалима? Па то значи само да ДС може да се опрости од следећег градоначелника. Кренуло је од Новог Сада, стигли смо до Београда, а идемо сада и даље.

samo napred - u nove pobede!
SRS! SRS !SRS! SLOBODA ŠEŠELJU!:lol:

A opet si se vratio na stari nick, a?:lol:
 
Присетимо се како су демократе говориуле да СРС има толики проценат гласача због мале излазности. Шта ћемо сада када је изашло 1/3 више бирача на изборе, а радикали исти проценат, тј. да ли се бринете што су радикали добили 100.000 гласова више него 2003. године?
 

Back
Top