КАКО ИЗИГРАТИ РЕЗУЛТАТЕ ИЗБОРА или

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
ево како изгледа распоред мандата данас (према саопштењу РИК-а од 23.јан.)

1. СРС............................... 81 мандат

2. ДС.................................. 64 мандата

3. ДСС............................... 47 мандата

4. Г17* .............................. 19 мандата

5. СПС............................... 16 мандата

6. ЛДП.............................. 15 мандата

7. МАЊ.Мађари............... 3 мандата
8. МАЊ.Санџак............... 2 мандата
9. МАЊ. Роми................ 1 мандат
10.МАЊ.Албанци........... 1 мандат
11.МАЊ.Роми................ 1 мандат



ПЛАНОВИ БОЛЕСНОГ УМА


Vlada Srbije da promeni dosadašnju politiku

Lider Liberalno demokratske partije Čedomir Jovanović usprotivio se večeras učešću dosadašnjeg premijera Vojislava Koštunice u budućoj vladi Srbije i dodao da je potrebno formirati vladu koja će promeniti državnu politiku.

"Pitanje je čime nova vlada Srbije treba da se bavi, a ne kako da se okupi 126 poslanika za bilo kakvu politiku", rekao je Jovanović za Televiziju B92.

On je rekao da u novoj vladi Srbije ne vidi Koštunicu i ostale članove koji su činili vladu u prethodne tri godine i pozvao dosadašnjeg premijera i lidera G17 plus Mladjana Dinkića da podrže manjinsku vladu koji bi činili Demokratska stranka, LDP i predstavnici manjina.

Lider LDP-a je pozvao predsednika Srbije Borisa Tadića da mandat za sastavljanje nove vlade poveri Božidaru Djeliću, ali da jasno kaže šta treba da budu prioriteti te vlade.


Ето, шта чини дрога од човека - само ме занима КАКО ЈЕ УСПЕО ДА САБЕРЕ И ОБЕЗБЕДИ ПОДРШКУ У ПАРЛАМЕНТУ ОВАКО БОЛЕСНОЈ ИДЕЈИ.

А шта ви мислите: КО ЋЕ С' КИМ ?
 
Elvin:
još jedna tema o čedi? pa, dobro. opsesija se nastavlja.
očigledno da jovanović provocira koštunicu i dss, a budale se primaju...

Мама ти је будала, знаш :evil:
Ово је тема о КОМБИНАЦИЈАМА... а тебе потсећам да су твоји удувани лидери бар десет пута изјавили ДА ИХ НЕ ИНТЕРЕСУЈЕ УЛАЗАК У ВЛАДУ... хехехе.......
 
JerryRopero:
tako vam i treba eremita, da vas ponizava bolesni Ceda Jovanovic kad necete da pravite vladu sa Radikalima.

То још увек не знамо (ја нисам члан ДСС-а,само их подржавам) - Коштуњави се још увек није изјаснио.

Ово износим само као ПРИМЕР БОЛЕСНИХ АМБИЦИЈА, уопште не разумем како је тај човек САБРАО МАНДАТЕ и закључио да је то добра идеја..... :lol: :lol: :lol:
 
Naslov teme je ludački
kako izigrati rezultate izbora ili...šta? kako ih ne izigrati??!!
Ako je tema postavljena da opet lelečemo nad sudbinom radikala koje niko neće, a neće ni oni nikog...
ili da mi uvedemo da radikali moraju i mogu formirati vladu sa 81 poslanikom...
Postoji skupštinska matematika, ko nakupi 126, taj vlada, ko ne nakupi, taj sedi u restoranu
PROSTO!
 
filatelista:
Naslov teme je ludački
kako izigrati rezultate izbora ili...šta? kako ih ne izigrati??!!
Ako je tema postavljena da opet lelečemo nad sudbinom radikala koje niko neće, a neće ni oni nikog...
ili da mi uvedemo da radikali moraju i mogu formirati vladu sa 81 poslanikom...
Postoji skupštinska matematika, ko nakupi 126, taj vlada, ko ne nakupi, taj sedi u restoranu
PROSTO!

Не вређај! :evil: наслов који сам укуцао гласио је КАКО ИЗИГРАТИ РЕЗУЛТАТЕ ИЗБОРА или ПЛАНОВИ БОЛЕСНОГ УМА? - е, сад, зашто то није изашло у нслову питај неког друго а не мене.
 
JerryRopero:
tako vam i treba eremita, da vas ponizava bolesni Ceda Jovanovic kad necete da pravite vladu sa Radikalima.

vidi, ćale mi je dss-ovac. deda mi je dss-ovac i još dosta ljudi koje znam. svi oni očima ne mogu da vide radikale. ako koštunica hoće da ide u vladu sa radikalima, neka ide. samo u tom slučaju njega nema u narednom sazivu parlamenta. što i nije tako loše :D
 
eremita:
Не вређај! :evil: наслов који сам укуцао гласио је КАКО ИЗИГРАТИ РЕЗУЛТАТЕ ИЗБОРА или ПЛАНОВИ БОЛЕСНОГ УМА? - е, сад, зашто то није изашло у нслову питај неког друго а не мене.

zavera! :D

a možda ti je naslov topika predugačak. đavo će ga znati.
 
eremita:
Не вређај! :evil: наслов који сам укуцао гласио је КАКО ИЗИГРАТИ РЕЗУЛТАТЕ ИЗБОРА или ПЛАНОВИ БОЛЕСНОГ УМА? - е, сад, зашто то није изашло у нслову питај неког друго а не мене.
i kako ja da znam šta ide posle ili
No dobro, sad kontam da je tema o Čedi
Odo...
 
Elvin:
vidi, ćale mi je dss-ovac. deda mi je dss-ovac i još dosta ljudi koje znam. svi oni očima ne mogu da vide radikale. ako koštunica hoće da ide u vladu sa radikalima, neka ide. samo u tom slučaju njega nema u narednom sazivu parlamenta. što i nije tako loše :D
Moj je takođe narodnjak i nije mogao očima da vidi DS, ali kad se pojavio LDP, sad smo mu potpuno prihvatljivi. Na sledećim izborima će biti DS ili ću ga gurnuti niz stepenice :twisted:
 
SIGNATURE 350:
eremita ceda je zamislio manjinsku vladu, koja nema podrsku vise od pola parlamenta. boze, da li ti ikada procitas i razmislis o temi koju tako histericno postavis?

Ја наравно прочитам шта сам написао, А КО ЈЕ ХИСТЕРИЧАН ГОВОРИ И ТО ДА СИ ТОЛИКО ПОДИЛЕИСАО ДА СИ ДВА ПУТА ПОСЛАО ИСТИ ПОСТ #17 и #18.... :lol: :lol: :lol: .

Само сам пренео ИЗЈАВУ ЧЈ-ЛИДЕРА ЛДП-А из које свако ко има 2 грама мозга може да уочи ШТА ЈЕ ОН "ЗАМИСЛИО", тј. сигурно је имао некакву "ВИЗИЈУ"... а
он је својом изјавом замислио ДА НЕМА ВЕЗЕ ДА ЛИ ИМАШ ПОДРШКУ 126 ПОСЛАНИКА У ПАРЛАМЕНТУ..... :lol: :lol: :lol:
 
Иначе о значају ове теме говори и вест (из мојих поузданих извора)

ДА ЈЕ НОЋАС ДОШЛО ДО ТУЧЕ У РИК-у У ВЕЗИ ПОНИШТАВАЊА

ИЛИ ОБНАВЉАЊА ГЛАСАЊА НА НЕКИМ МЕСТИМА........

(ако узмемо у обзир и то да су неке "демократске" странке делиле циганима уље и шећер,
подмићујући их да иду да гласају СИТУАЦИЈА ОКО БРОЈА МАНДАТА ПОСТАЈЕ ВРУЋА)
 
Sednica RIK-a, na kojoj je odlučeno da se izbori zbog nepravilnosti ponište na po jednom mestu u Senti, Knjaževcu, Vršcu, Šapcu, Bujanovcu, Rumi, Paliluli, Boljevcu, Gadžinom Hanu, Čajetini, Barajevu, Preševu i na dva mesta u Lipljanu

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2007&mm=01&dd=24&nav_category=418&nav_id=228956

što je jeremiti milo...


Troubles in Paradise:
Polemika između predstavnika DSS-a sa jedne i DS-a i SRS-a sa druge strane dostigla je vrhunac oko ponoći, kada je verbalni duel između radikala Slavoljuba Milenkovića i člana iz DSS-a Zorana Balinovca umalo prerastao u fizički obračun.

:lol:
 

Back
Top