Sta vise volite, PLAVUSE, CRNKE ILI BRINETE?

  • Začetnik teme Plavusaaaaaaaaaaa
  • Datum pokretanja
Ja sam prirodna plavusa,i veoma sam ponosna na to...narocito sto sam potpuno sigurna da mi pradeda nije nikakav turcin ili ciganin, i mogu samo reci da i je velika razlika izmedju onih "fake" plavusa, i nekih poput mene...Zato bih molila da plave devojke ne poredite ni sa kakvim pudlicama i slicno...
Ujedno smatram da postoje i lepe i ruzne, i crne i plave i smedje devojke, pa je potpuno isprazno uopste i pricati o tome.
 
jaoj $to sam video pre neki dan u gradskom predivnu crvenokosu. ladno sam sedeo pored nje i nisam je primetio odmah jer je imala kapu, a i zaprichao sam se sa druagricom preko puta. Znachi odu$evljenje.. ceo dan sam samo na nju mislio. Ima 185 sigurno.. jaka.. plavkaste obrve i svetlo ridja kosa.. mozda i nije neka na$a domaca.. Takav tip devojke do sada u Srbiji nisam video.. Da sam zhensko voleo bih da sam kao ona :lol:
Tuzno sam gledao kako izlazi dve stanice pre moje i jadam se drugarici, a ona kazhe: "Odmah sam je zapazila, bili biste predivan par tako svetli" I ja tu da poludim. Kunem sudbu kletu $to nas mlade rastavi. Ocu firmiranu kinesku odecu da pocepam sa grudi. Ali bol i tugu ubrzo je smirio miris pljeski iz oblizhnjeg kioska...

Zanex se.. Znachi ridju$e, ali prave :)
 

Back
Top