Sta vise volite, PLAVUSE, CRNKE ILI BRINETE?

  • Začetnik teme Plavusaaaaaaaaaaa
  • Datum pokretanja
bejzikli...to je prilichno glupo...mislim da su ljudi koji mogu retji plave il crne pomalo u startu ogranicheni...mislim ne bi mi smetala ni tjelava(a velki sam fan kose) ako je sve ostalo kako to ostalo inache treba biti...mislim crvene su hit..

ne kapiram shto je ovo filozofiranje?...mislim to su jedva dva reda...teshke mi filozofije...evo crne...mislim poenta je da je totalno suludo prichati o tome...to nije jbna chokolada pa kao meni drazha s celim leshnicima neg drobljenim...nekako ne mogu da gledam to bash tako...ok stoji da sam ja neisqsan tj da nisam bash bio s devojkom...al mislim da mi je stav na mestu...a shta kao svi smo trebali samo da upishemo plavo il crno bez nekog preteranog pisanja...pa kao pitaj nekog kako ide anketa pa postavi anketu...e sad vetj filozofiram a?..."hranjenje masa je duhovni chin"...sad sam ko mizantrop...ok njega ne znash on je s filozofije...ljigav lik u sushtini...a i shta ja pricham ja se lozhim na albino devojke...znash ono bele puti kao mesec u chashi mleka...oh
 

Back
Top