recimo o drogama....?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ne kontam sto su se svi uspalili oko vutre......to je takav shit,pogotovo sto se kod nas retko pronalazi nesto dobro...samo kasljes kao lud nista vise.... pusila sam vutru ranije ponekad sad vise ne,ne prija mi....
 
Nixxx:
Prodaću ti ja ako hoćeš skanka za 600 dinara.

ps. ozbiljan sam :?
DERIKOŽO!!! Moj drugar iz srednje je prodavao po 300!!! Jaoo kad mu kažem da je u NS toliko skupo ima da se vrati u posao... i dođe u NS i sjebe vam tržište... :lol:
sofffy:
Neki dan sam prichala sa nekim starim dzankijem koji mi je rekao da je imao posadjenu travku pored crkve i da mu je pop chuvao i zalivao istu. :mrgreen: :lol:
Ts, ts, tsss čime se ti zanimaš... :roll:
Nego to me podseti...
Pričao mi ćale da je jednog našeg rođaka neki lik iz blokova angažovao da mu u selu uzgaji ne znam.. recimo jednu baštu... trave... toliko je količinski bilo... u svakom slučaju ovaj ima zemlje negde... zavučeno mežu šumama... i on posejo.. izrasla.. i čovek onda ladno ko da je to seno.. sve pobrao i u džak a džak na zadnje sedište fiće i pravac Novi Beograd... ovaj kad je video kako mu je doneseno... kad se nije šlogirao od pomisli da je ovog mogla samo da zaustavi rutinska kontrola... i naže mu džak trave na zadnjem sedištu :lol:
 
znala sam da ce ova da se popali odma'....:D:D
c,c,c..djeco sta vi radite... kakva trava kakve gluposti...

meni je bzv, nisam probala, ko zna jednog dana, ali... :roll:

btw, ova gore i ja smo strejt! skroz... samo drina...i memphis classic :D:D
 
Ja sam nekoliko meseci vodio bitku sa ortakinjom da se skine sa dopa i uspeo. Vec godinu dana je ok. Ponekad zloupotrebi lekove i ja onda dignem frku. Da nisam izvrshio toliki psihicki pritisak na nju ( na sta lichi i kako joj se ljudi smeju) ... Vukao za rukav po izlozbama i konkursima da je animiram nekako... Vozio posle predavanja kuci jer je spavala u komatoznom stanju... Takvim osobama je bitno da je nekome stalo do njih inace su izgubljene u nistavilu...

NBG_GIRL zamisli kako lezish u vlaznoj zemlji dok te zivu jedu crvi... Da ti neko zauvek iz tvoje glave odvodi roditelje u mrak. To je najmracnije zlo koje te godinama posle obuzima i tera nazad u propast. A da kazes da bi samo probala da dunesh, to od toga i pochinje... pa gutash kojekakve lekove pa shmrces... I na kraju iz ekonomskih razloga prelazis na iglu i umiresh kao sidash/narkos...
 
Nikada u zivotu nisam osetio tako nesto.... Vredelo je truda i pakla koji ide uz sve to kada se resava... Ali neverovatan je taj osecaj kada si uradio nesto tako dobro i na mestu na cemu moze i sam bog da ti pozavidi ;)

Da dodam da je u pitanju karakter, nije bitno sta ces ti da duvash ili smrces, lizhes, kako god... Bitan je kakav karakter imas ;) Ako si slab, kupio si kartu u jednom pravcu.

Kada bi svako pomogao nekome pored sebe, daleko bi lepse bilo svima... I za njih bi bilo prolecnog sunca na obrazu. Ali na zalost, ljudi zure za parama...
Pozz
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top