Ostrvo snova

lily-sid

Domaćin
Poruka
4.959
...izaberite ostrvo na kom bi proveli izvesno vreme, letovali ili jednostavno pobegli od svih...
...da li bi nekog poveli sa sobom?
...sta bi poneli sa sobom?
...tema nije za podforum turizam, vec za opustanje i mastanje...
 
lily-sid:
...izaberite ostrvo na kom bi proveli izvesno vreme, letovali ili jednostavno pobegli od svih...
...da li bi nekog poveli sa sobom?
...sta bi poneli sa sobom?
...tema nije za podforum turizam, vec za opustanje i mastanje...

Cao, lily :D ........leeeeleeeee gde ti ode, jedva te pronadjoh ;)
iskreno ne mora biti ostrvo, samo da je toplo, da ima sunca, mira, tisine.........puno zelenila :D
za pocetak ne bih nikog povela, prijalo bi mi malo samoce, koju knjigu bih ponela, slusala talase, uzivala u plavetnilu mora i neba............a kasnije....ko zna ....mozda bih nekog i pozvala...........da podelim tu lepotu i uzivanje :D ;)
 
Cao sele...
U pravu si, malo samoce bi tako godilo...pesak, sunce, po koja palma i sum talasa...ta milina jedna...opustajuce i umirujuce... :p
...leskariti na lezaljci od bambusovog pruca, a na dohvat ruke sok od ananasa i kokosovo mleko za trackanje po sebi...da se ne bi izgorelo ;)
...u daljini po koji brodic ili jahtica sa belim jedrom...tek da osetis da je civilizacija u blizini, a kad se pozelis drustva...eeeeee...onda pozoves nekog sos mobilnim...naravno ima signala... ;) :lol: ...a koji do tad naravno ugasis, da se ne remeti mir i tisina...
...a taj neko, onda mora biti...hehe...kakav sele? :lol:
 
...naravno s vremena na vreme napravis luuuuudu zurku da se zabavis i tada pozoves sve znane i neznane goste...ali pre toga sklepas splav...pa u nabavku na susedno ostrvo po sve djakonije za zabavu...od hrane, pa do alkohola...ta ihhhhh...sto bi mi bilo lose, vec se vidim!!! :lol: :lol: :lol:
 
lily-sid:
Cao sele...
U pravu si, malo samoce bi tako godilo...pesak, sunce, po koja palma i sum talasa...ta milina jedna...opustajuce i umirujuce... :p
...leskariti na lezaljci od bambusovog pruca, a na dohvat ruke sok od ananasa i kokosovo mleko za trackanje po sebi...da se ne bi izgorelo ;)
...u daljini po koji brodic ili jahtica sa belim jedrom...tek da osetis da je civilizacija u blizini, a kad se pozelis drustva...eeeeee...onda pozoves nekog sos mobilnim...naravno ima signala... ;) :lol: ...a koji do tad naravno ugasis, da se ne remeti mir i tisina...
...a taj neko, onda mora biti...hehe...kakav sele? :lol:

Vec sve to sto si napisala zamisljam........divote :D
A taj neko, pa.........morao bi biti, hm.........kako da ti reknem, vrlo snalazljiv, duhovit, mastovit...........ta mogla bih sad da divanim.....al' bio bi.....bas nako....pravo. :lol:
 
lily-sid:
...naravno s vremena na vreme napravis luuuuudu zurku da se zabavis i tada pozoves sve znane i neznane goste...ali pre toga sklepas splav...pa u nabavku na susedno ostrvo po sve djakonije za zabavu...od hrane, pa do alkohola...ta ihhhhh...sto bi mi bilo lose, vec se vidim!!! :lol: :lol: :lol:

To pod obavezno, nego znas sta......ponecu ja i DALEKOZOR......cisto da bolje osmotrimo situaciju,,,,,,,posle zasluzenog odmora :lol: ;)
 
...hehe...ta razumemo se i bez reci... ;)
...ovo nase ostrvo je dovoljno veliko za usamljenost, ali i druzenje, otkrivanje svih onih malih skrivenih uvalica...i ponekog malog jezera sa divnim slapovima...
...lutajuci po njemu mozda i naletimo na nekog s druge strane ostrva... :-D
 
lily-sid:
...naravno...da bolje sacnemo...nekog... ;)

Nego kad vec divanimo, razumes li se ti u peglanje i Fajtanje.......to je zdravo jako vazno, ZnAs ;) ...........narocito kad sacnemo kroz dalekozor......ce ti vec objasnim :lol: ;) .....mada iskreno ne sumnjam ja u tvoje znanje i sposobnosti :lol: ;)
 
...ne se brines...od malih nogu diplomirala sve borilacke vestine...ni grebanje mi nije strano...doduse trebala bih se pomalo podsetit, al' sve se to znanje da obnovit ak' zatreba... :twisted: ...samo javljaj gde je frka...prekidam odmor i stizem ki supergirl... :lol: :lol: :lol:
 
lily-sid:
...hehehehe.....snimila sam...celu situAciju...si vrazic... ;) :lol:
...ples je cudo... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sekoooooooooo, smrc......daj celu flasu......da tugu ublazim.......smrc.............i rame .....za plakanje......smrc.............ma kakvo plakanje.....smrc........guc..........guc.........hik.......a jel' jel smo same ovde??
Moremo se napiti da niko ne vidi.....smrc :-(
 
uuhhhh...sele, gde me nađe...pusto ostrvo..da..
Pusto, peščano ostrvo...vreme bez proteklih godina i nesrušenih barijera...sama sa koferom knjiga i mirisom mora..Nebo i pesak..pa opet - nebo.Samo tišina, more i moje misli neizrečene..nedovršene..slike od oblaka i sna...ostrvo koje prestaje da bude tačka na kraju sveta, i svet gubi značaj udaljujući se od ostrva...
 
opijum:
Sekoooooooooo, smrc......daj celu flasu......da tugu ublazim.......smrc.............i rame .....za plakanje......smrc.............ma kakvo plakanje.....smrc........guc..........guc.........hik.......a jel' jel smo same ovde??
Moremo se napiti da niko ne vidi.....smrc :-(

...nis' se ne sekiraj, na ovoj strani ostrva nema nikog...samo nas tri sestre...
...neg...nevalja da pijes sama...paaa... ko velim... de dodaj...samo malo, po koji gutaljajcic... ;)
 
angel 021:
uuhhhh...sele, gde me nađe...pusto ostrvo..da..
Pusto, peščano ostrvo...vreme bez proteklih godina i nesrušenih barijera...sama sa koferom knjiga i mirisom mora..Nebo i pesak..pa opet - nebo.Samo tišina, more i moje misli neizrečene..nedovršene..slike od oblaka i sna...ostrvo koje prestaje da bude tačka na kraju sveta, i svet gubi značaj udaljujući se od ostrva...

...odmor za dusu i telo...i naravno.. knjige...vidis totalno sam zaboravila na njih... :?
...kad smo kod toga...ispunila sam tvoju zelju i napisala par reci na knjizevnosti... :-D
...et...nek bude sve po...tvojoj volji... ;)
...nadam se da nije previse tugaljivo, a? :?
 
lily-sid:
...odmor za dusu i telo...i naravno.. knjige...vidis totalno sam zaboravila na njih... :?
...kad smo kod toga...ispunila sam tvoju zelju i napisala par reci na knjizevnosti... :-D
...et...nek bude sve po...tvojoj volji... ;)
...nadam se da nije previse tugaljivo, a? :?

Lilče, prava si. Š t e t a..što to negde ne objavljuješ. Tako pefinjeno žensko pero, a tamo negde, u zapećku..Zašto?
A da mi tebe spakujemo na jedan Urlaub, alijas godišnji, ( volim da vežbam nemački ), na neko ostrvce...pa da nam umesto školjki doneseš pisane bisere, a draga?
 
lily-sid:
...nis' se ne sekiraj, na ovoj strani ostrva nema nikog...samo nas tri sestre...
...neg...nevalja da pijes sama...paaa... ko velim... de dodaj...samo malo, po koji gutaljajcic... ;)

dobro , samo po koji......guc ;) ......a sta to rece.........same na ovoj strani..........a ko je na drugoj strani........brzo dalekozor, da osmotrimo......iz oma........nemo da nam nesto promakne :lol: :lol: ;)
 

Back
Top