DALI STE ZA VELIKU VOJVODINU ???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jaooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo...
Zar nije vise dosta velikih na ovako malom ex YU prostoru..

Velika Hrvatska,
Velika Srbija,
Velika Albanija
Velika Vojvodina,
Veliko ovo, veliko ono

Sta moze biti veliko na ovom malom prostoru..

Samo zelje i nista vise...

Majku mu dajte jednom da se nesto radi da se vidi da je veliko a ne samo da imamo veliki JEZIK...
 
sw-darthBEN:
Dolazak radikala naravno menja sve ,ali to se naravno nece dogoditi ..
И ја мислим да неће. Али, ипак, хипотетички... Пошто заправио ниси одговорио на моје питање.
Значи, по твом гледању на ствари, ако дођу радикали, ти си да се Војводина одвоји?

И ти то сматраш довољним оправдањем за то?
 
GZ:
Jaooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo...
Zar nije vise dosta velikih na ovako malom ex YU prostoru..

Velika Hrvatska,
Velika Srbija,
Velika Albanija
Velika Vojvodina,
Veliko ovo, veliko ono

Sta moze biti veliko na ovom malom prostoru..

Samo zelje i nista vise...

Majku mu dajte jednom da se nesto radi da se vidi da je veliko a ne samo da imamo veliki JEZIK...
Сама идеја је Велика Глупост.
 
Norma Kampl:
И ја мислим да неће. Али, ипак, хипотетички... Пошто заправио ниси одговорио на моје питање.
Значи, по твом гледању на ствари, ако дођу радикали, ти си да се Војводина одвоји?

И ти то сматраш довољним оправдањем за то?

To nije opravdanje ,to je realnost ...
Zamisli dodju radikali i pocnu da zatvaraju nasu drzavu kao 90-tih i pocnu sranja u Vojvodini jer je to jos jedino mesto gde oni mogu da prave sranja ...
Tu se umesa svet ,nato ,madjari i sta onda dolazi ......hteli to mi ili ne Srbija ce se smanjiti ,a zato cemo se mi boriti da radikali nikada nedodju na vlast i da mozemo da zivimo dugo i srecno svi zajedno ...

Norma ljubi te tvoj BEN ,moram da idem :)
 
sw-darthBEN:
To nije opravdanje ,to je realnost ...
Zamisli dodju radikali i pocnu da zatvaraju nasu drzavu kao 90-tih i pocnu sranja u Vojvodini jer je to jos jedino mesto gde oni mogu da prave sranja ...
Tu se umesa svet ,nato ,madjari i sta onda dolazi ......hteli to mi ili ne Srbija ce se smanjiti ,a zato cemo se mi boriti da radikali nikada nedodju na vlast i da mozemo da zivimo dugo i srecno svi zajedno ...

Norma ljubi te tvoj BEN ,moram da idem :)
Опет ниси директно одговорио, али, добро, изгледа да то ни не вреди очекивати.

И, иди само, срећан ти пут, и немој да ме "љубиш", молим те. :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top