БЕОГРАЂАНИ ДА ЛИ СЕ СЕЋАТЕ

Дафмен

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
247
Видео сам у изборној кампањи једну одличну рекламу Београдских демократа (ДС) где су пустили све клипове са "војводом" Вјекославом овај Војиславом Шешељем који позира са калашњиковим са шубаром, онда се бије у скупштини, па полива водом и Најгоре од свега ЊЕГОВИ ТЕЛОХРАНИТЕЉИ ДРЖЕ ПУШКЕ НА ГОТОВС ПРЕМ СТУДЕНТИМА. Ово је по мени довољан разлог да се СРС забрани... АЛи народ је кратког памћења, закључио још Макијавели ...
 
Дафмен:
Видео сам у изборној кампањи једну одличну рекламу Београдских демократа (ДС) где су пустили све клипове са "војводом" Вјекославом овај Војиславом Шешељем који позира са калашњиковим са шубаром, онда се бије у скупштини, па полива водом и Најгоре од свега ЊЕГОВИ ТЕЛОХРАНИТЕЉИ ДРЖЕ ПУШКЕ НА ГОТОВС ПРЕМ СТУДЕНТИМА. Ово је по мени довољан разлог да се СРС забрани... АЛи народ је кратког памћења, закључио још Макијавели ...

Што, бре, једеш лајне, човече, па зар си заиста толико глуп да мислиш ДА НЕМА ФИЛМОВА КОЈИ БИ МОГЛИ ДА ПОТПУНО ПОБИЈУ ТВОЈУ ШАБАНСКУ ФОРУ, дај да видимо СНИМКЕ 5.октобра - ЗАШТО ИХ НИГДЕ НЕМА - ДАЈ ДА ПРЕПОЗНАМО ЛИЦА ИЗ ПРВИХ РЕДОВА, ЗАШТО ИХ НИГДЕ НЕМА, ДАЈ ДА ВИДИМО СНИМКЕ УПАДА У ИНСТИТУЦИЈЕ - ЗАШТО ИХ НИГДЕ НЕМА........али појавиће се ! :lol:
 
E Dafmenu da je to sve sto je doticni radio bilo bi dobro .. uostalom slazem se da je trebalo zabraniti tu stranku ,ali ne sada nego posle 5.oktobra tj. 6.oktobra . Sada mislim da je kasno za to .

Isto tako zaboravljamo prebijanje advokata koji se navodno okliznuo na bananu , pa proterivanje Hrvata iz Vojvodine .... pa iseljavanje iz stanova u Zemunu .. itd...
 
eremita:
Што, бре, једеш лајне, човече, па зар си заиста толико глуп да мислиш ДА НЕМА ФИЛМОВА КОЈИ БИ МОГЛИ ДА ПОТПУНО ПОБИЈУ ТВОЈУ ШАБАНСКУ ФОРУ, дај да видимо СНИМКЕ 5.октобра - ЗАШТО ИХ НИГДЕ НЕМА - ДАЈ ДА ПРЕПОЗНАМО ЛИЦА ИЗ ПРВИХ РЕДОВА, ЗАШТО ИХ НИГДЕ НЕМА, ДАЈ ДА ВИДИМО СНИМКЕ УПАДА У ИНСТИТУЦИЈЕ - ЗАШТО ИХ НИГДЕ НЕМА........али појавиће се ! :lol:

Eremita mešaš KRAĐU IZBORA sa potezanjem pištolja na taksiste...
KAD je PUČ ili svrgavanje DIKTATORA zaboravi na legalne upade u
institucije,valjda si toliko obrazovan ili...
 
sw-darthBEN:
E Dafmenu da je to sve sto je doticni radio bilo bi dobro .. uostalom slazem se da je trebalo zabraniti tu stranku ,ali ne sada nego posle 5.oktobra tj. 6.oktobra . Sada mislim da je kasno za to .

Isto tako zaboravljamo prebijanje advokata koji se navodno okliznuo na bananu , pa proterivanje Hrvata iz Vojvodine .... pa iseljavanje iz stanova u Zemunu .. itd...
Pa izdavanje samom sebi MAGISTRATA...
Pa izdavanje Robne kuće u Zemunu za 1d po kvadratu itd itd..
 
Psihologue:
Eremita mešaš KRAĐU IZBORA sa potezanjem pištolja na taksiste...
KAD je PUČ ili svrgavanje DIKTATORA zaboravi na legalne upade u
institucije,valjda si toliko obrazovan ili...
Он је био диктатор само за његове политичке противнике,за друге није.То је све релативно.
И ја сад могу да кажем да је Тадић диктатор...
 
Наравно 5. октобра је све било дозвољено. То је био бунт 80% народа. Народа који је знао шта жели и шта не жели. Да је било мало већег жара у народу висили би комплет и Милошевић и Мира и Марко и "војвода" и Вучић и Николић и сви остали који су систематски или не систематски уништавали Србију још 6. октобра на Теразијама.
 
Psihologue:
Eremita mešaš KRAĐU IZBORA sa potezanjem pištolja na taksiste...
KAD je PUČ ili svrgavanje DIKTATORA zaboravi na legalne upade u
institucije,valjda si toliko obrazovan ili...

Ма шта ми наприча - мислиш да ПОСТОЈИ ЛЕГАЛНО РАЗБОЈНИШТВО И ДА ЈЕ СХВАТАЊЕ О ТОМЕ ШТА ЈЕ РАЗБОЈНИШТВО ПИТАЊЕ ОБРАЗОВАЊА......хехехе... са ког оно ти беше подфорума модератор ??? :lol:

Какав ПУЧ - ово први пут чујем - а је л' то из неке нове Хисторије ???
 
Дафмен:
Наравно 5. октобра је све било дозвољено. То је био бунт 80% народа. Народа који је знао шта жели и шта не жели. Да је било мало већег жара у народу висили би комплет и Милошевић и Мира и Марко и "војвода" и Вучић и Николић и сви остали који су систематски или не систематски уништавали Србију још 6. октобра на Теразијама.

Е ово увеличано је, осим што је велики бисер, и главна парола НЕОКОМУНИСТИЧКИХ ЛОПОВА........ :lol: :lol: :lol:
 
Дафмен:
Еремита ниси ми одговорио за коју си странку?

Ја сам обичан, споредни и безначајни српски националиста. Нисам члан ни једне странке, али сам у животу једино подржавао ДСС. А ако сада опет буду ушли у коалицију са страним шпијунима - онда ни ДСС НИКАД ВИШЕ!
 
BEOGRADE SETI SE KO JE NAJVISE UCINIO ZA TVOJE PESACKE PRELAZE!!??
Ko se najvise zalagao da se mukotrpno stecen novac PINK imperije legalizuje??
Ko je postovao zakon i vratio pare gradjaninu KVaricu??? sa kamatom
Ko je renovirao VIP salon na AERODROMU??
Ko je posecivao ubice premijera u CZ-u??
Ko je doveo janjusevica kolesara i ostale lopove?????
Ko je bio zaduzen za premijerovu BEZBEDNOST???
Ko je kupovao firme po Srbiji za evro?????
BEOGRAD NIJE ZABORAVIO I TAKO JE I GLASAO!!!!!!!!
 
Брате видиш (мислим вероватно си старији од мене тако да ово брате је смао жаргонски) и ја сам за ДСС и гласао сам за њих и делим све њихове вредности али сматрам да је ДССу место поред Г17 и ДС у влади демократско националног јединства. Никако са радикалима и социјалистима. они су били неокомунисти и уништитељи српске државе и традиције. Зато и кажем Живела демократска Србија!
 
Дафмен:
Видео сам у изборној кампањи једну одличну рекламу Београдских демократа (ДС) где су пустили све клипове са "војводом" Вјекославом овај Војиславом Шешељем који позира са калашњиковим са шубаром, онда се бије у скупштини, па полива водом и Најгоре од свега ЊЕГОВИ ТЕЛОХРАНИТЕЉИ ДРЖЕ ПУШКЕ НА ГОТОВС ПРЕМ СТУДЕНТИМА. Ово је по мени довољан разлог да се СРС забрани... АЛи народ је кратког памћења, закључио још Макијавели ...
Teshko bi ishla zabrana, pa ni u Francuskoj nije zabranjen Le-Pen a iznosio je javno josh extremnije stavove nego radikali.....
Naravano shta radikali misle to je bolje da se ne ulazi.......
Ali javni nastupi su im se ''profinili'' i sad drze low-profile :evil:
 
goxy:
Teshko bi ishla zabrana, pa ni u Francuskoj nije zabranjen Le-Pen a iznosio je javno josh extremnije stavove nego radikali.....
Naravano shta radikali misle to je bolje da se ne ulazi.......
Ali javni nastupi su im se ''profinili'' i sad drze low-profile :evil:

Ма њихови наступи су скандалозно глупи. Као да држе говор стоци, воловима а не народу. Мислим и тај народ што их слуша... Немам коментар
 
nocna mora:
BEOGRADE SETI SE KO JE NAJVISE UCINIO ZA TVOJE PESACKE PRELAZE!!??
Ko se najvise zalagao da se mukotrpno stecen novac PINK imperije legalizuje??
PINK STE VI STVORILI ,A MI GA PREOBRATILI
Ko je postovao zakon i vratio pare gradjaninu KVaricu??? sa kamatom
KARIC JE BIO SLOBIN COVEK ,A SUD JE DONEO ODLUKU
Ko je renovirao VIP salon na AERODROMU??
SVUDA IMA LOPOVA,ALI SPRAM VASIH ...TESKO
Ko je posecivao ubice premijera u CZ-u??
JEL TO ZLOCIN ???
Ko je doveo janjusevica kolesara i ostale lopove?????
ISTI ODGOVOR KAO I ZA SALON
Ko je bio zaduzen za premijerovu BEZBEDNOST???
TELOHRANITELJI :)
Ko je kupovao firme po Srbiji za evro?????
FIRME SA DUGOVANJIMA OD VISE DESTINA MILIONA
BEOGRAD NIJE ZABORAVIO I TAKO JE I GLASAO!!!!!!!!
Ubedljivo su pobedile proEVROPSKE snage :P
 
Дафмен:
Брате видиш (мислим вероватно си старији од мене тако да ово брате је смао жаргонски) и ја сам за ДСС и гласао сам за њих и делим све њихове вредности али сматрам да је ДССу место поред Г17 и ДС у влади демократско националног јединства. Никако са радикалима и социјалистима. они су били неокомунисти и уништитељи српске државе и традиције. Зато и кажем Живела демократска Србија!
Ako tako mislis trebalo je da glasas za DS jer oni sigurno nece sa radikalima.
 
sw-darthBEN:
Pa kad sam bio kod drugara u Zemunu u to vreme ,video sam trafika koliko nema u celoj Srbiji ...redjane su jedna do druge .
sw-darthBEN:
Pa kad sam bio kod drugara u Zemunu u to vreme ,video sam trafika koliko nema u celoj Srbiji ...redjane su jedna do druge .

Мој другар је имао трафику у Земуну, ја сам га стално пљувао због тога јер је био члан СРС... али када је СРС изгубио у једном мандату власт у Земуну њему су срушили киоск.

После кратког времена ОПЕТ ЈЕ НИКАО НОВИ КИОСК НА ТОМ ИСТОМ МЕСТУ АЛИ ВЛАСНИК ЈЕ БИО ЧЛАН ТАДАШЊИХ СТРАНАКА НА ВЛАСТИ У ЗЕМУНУ.

Зато боље о томе да не кењ....
 

Back
Top