VISUAL BASIC

Ja nisam programer, ali sam naucio VB u vidu hobija. Mogu da kazem da mi je spasao zivot i karijeru i olaksao posao neopisivo. Sve sto mi treba sednem i sam skuckam, a kad bih isao preko naseg IT odelenja morao bih da izdangubim dok im objasnim sta hocu. Oni ljudi znaju te jezike, samo ne znaju da prave korisne aplikacije jer ne znaju nista o poslu. A ja dok njima objasnim.... Meni je VB dao slobodu kao automobil Amerikancima. Znaci ZIVEO VB!!!
 
izzicup:
Ja nisam programer, ali sam naucio VB u vidu hobija. Mogu da kazem da mi je spasao zivot i karijeru i olaksao posao neopisivo. Sve sto mi treba sednem i sam skuckam, a kad bih isao preko naseg IT odelenja morao bih da izdangubim dok im objasnim sta hocu. Oni ljudi znaju te jezike, samo ne znaju da prave korisne aplikacije jer ne znaju nista o poslu. A ja dok njima objasnim.... Meni je VB dao slobodu kao automobil Amerikancima. Znaci ZIVEO VB!!!


OK nemoj da ripas o srece toliko, lupices glavom o plafon :wink:

Salu na stranu upravo to zasta ga ti koristis i jeste namena VB-a tj da korisnik (bez previse porgamerskog duha) moze sebi da nabrzaka odradi neku sitnu specificnu aplikaciju, e sad sto takve stvari (koje su uz to najcesce vezan sa baze) cine gro porogramerskog trzista........
BTW aplikativni kolac programerskog trzista je daleko od toga da bude najveci :wink:
 

Back
Top