ПРОГЛАСИТЕ ЈЕДНОПАРТИЈСКИ СИСТЕМ...

Strela

Elita
Poruka
17.244
Прогласите једнопартијски систем са ДОС-ом на челу, да се више не за*ебавамо и не бацамо паре на изборе...

Па ћете, док народу не пукне филм, гледати ове ликове у свим могућим позама...


zivelasrbijahr57rj.jpg
cedajovanovic6ey.jpg
mladjandinkic6pl.jpg
miloradmiskovic8dj.jpg
zarkokorac8lr.jpg
vladanbatic8rh.jpg
nenadcanak9ns.jpg
vesnapesic2qo.jpg
dragandjilas1sb.jpg
jozefkasa6ym.jpg
 
Salvantis:
Ma sta ce nam i jednopartijski sistem?

Tu je 'guvernator' da postavlja vlade :
politika_majkl_polt.jpg

Не а јел' видиш ти победника на изборима ладно заобилазе и склапају опет неки ДОС - све док се не покољу што међусобно, што док им народ не дође са моткама и разјури г***а... Синоћ након избора кад су почели да пристижу резултати и кад је ЛДП на иглене уши ушао у парламент, у седишту те странке су певали ...Коштунице уби се...
 
Дафмен:
Не бих да испаднем непристојан али ме занима на шта личе ове радикалске форумашице. Ако су вам идоли Поплазићка, и она Вјерица онда стварно брукате српски женски род...

Ја мислим да им је идол она зрикава Ивана Дулић-Марковић...хехехе........ :wink:
 
Romansa:
bih vaskrsla Hitlera,programiranog za istrebljivanje nepristojne i bezobrazne,gomile bez osecanja za kosmos,siri od Srbije i njihove koristi.
А ја мислила да сте ви неки антифашисти. У ствари, шта се и чудим, ионако неке разлике и нема. Сви сте ...исти, ...исти...
 
Romansa:
Pa bolje bilo ko nego PopLazicka.
Sto se mene tice,radikali su jedina sorta zbog koje bih vaskrsla Hitlera,programiranog za istrebljivanje nepristojne i bezobrazne,gomile bez osecanja za kosmos,siri od Srbije i njihove koristi.
Proglasite jednopartijski sistem,ucinite bilo sta da aveti napokon UMRU u ovoj zemlji neprosvecenih seljaka.

Види повампирила се либералка 100%...
 
Strela:
Прогласите једнопартијски систем са ДОС-ом на челу, да се више не за*ебавамо и не бацамо паре на изборе...

Па ћете, док народу не пукне филм, гледати ове ликове у свим могућим позама...

A taman su ti obecali da ces biti kafe kuvarica, ili cistacica u partijskim prostorijama, ako dodju na vlast........kad, ono, sto bi onaj eremita rekao :" prc milojka" :wink: :wink: :wink:

Razumljiva frustracija, samo pazi , hoce da utice na klimaks......poranice ti :wink:
 

Back
Top