kakve ste sve ideje imali za posao?

ja imam još, ali nisam odustala :P


Evo jedne, meni lično teško ostvarive: SUPA BIFE.

Restorančič, udoban i onako rooth dizajniran (kao šank u SC - udobno a jednostavno, razmere su u pitanju!), ne mora šmira i karneri, može neki istočni ili high-tech minimalizam,
i u njemu SUPE i ČORBE.
I da se jedu, i za poneti. I sa štapičima inter+gralnim (ako su krem, recimo hladan supa od graška :P ), i sa poširanim jajetom kao eXtra dodatkom, i sa kockicama hleba na maslacu, i ...:P


Ako neko želi da mu izložim SKROZ ideju (imam razrađenu viziju svega! ) neka me kontaktira na pp :) Dodatne opcije, sve custom tailored, ne može da ne uspe!

A ja i meni slične askete (užasavam se svakog prežderavanja, osim ako je od supe :lol: ) bili bismo STALNE MUŠTERIJE.
 
Aha, da, evo i mediji će podržati otvaranje supa bara (OBEĆAVAM, svaku mejling listu ću iskorisiti ), imamo i razrađenu mrežu VIP gostiju (to ono, za prvo veče otvaranja), marketing, heh, i gerila ako treba....:D

DAAAJTE SUPE ZA PONETI. Zdrave supe Srbije 8)



Ko će?
 
ja hoću supu!!! obožavam supe i čorbe (samo bez mesa, molim)
ne znam da li više volim kremaste ili bistre od raznog povrća, evo mi se odmah javlja želja za jednom... mljac
Supe(r) Buffet ;)
dobra, dobra ideja, mora se priznati

ali, ako imaš razradjenu ideju i viziju svega, šta čekaš???
 
MegiS:
ja hoću supu!!! obožavam supe i čorbe (samo bez mesa, molim)
ne znam da li više volim kremaste ili bistre od raznog povrća, evo mi se odmah javlja želja za jednom... mljac
Supe(r) Buffet ;)
dobra, dobra ideja, mora se priznati

ali, ako imaš razradjenu ideju i viziju svega, šta čekaš???

Pa šta da radim, nije to za mene da se bakćem sa restoranom.
JA bih KORISTILA te usluge.

Aaa...mislila si što ne prodam tu ideju? :)
 
he, he, počela je da mi radi mašta na temu takvog restorana :D
mogu da vidim jelovnik:
supe po receptima "naših baka", pa "moderne" supe, zatim "vitaminske", hladne, tople...
pa još da se uradi dooobarr marketing, to bi moglo da bude veoma IN .... možda i malo japijevski ....
hi, hi, zanimljivo, nema šta
supa za poneti, supa za popiti....
 
japijevski, nego šta, nema grumuljica u čorbi!!! :lol:

hlade, tople, krem, bistre, mesne i sve...a ondaK dodaci....soja sos, jaje, eXtra testenina ( :lol: ko voli gusto), tost sa maslacem (uz karfiol čorbu), krem sir (ako je od povrća), dodatne mekinje i švapski sirac....mmm.....:D
 
E meni je juce sinula ideja,tj. dve ali ovu jednu cu da realizujem pa je necu otkrivati.A sto se tice druge mislim da je vredna ulaganja ali za sada nemam tolike pare.Ovako... mislila sam posto u nasoj drzavi ovo je,ja mislim jedina stvar koja jos ne postoji a to je kamp za osobe sa viskom kilograma. Negde zakupis ili iznajmis veliki plac pozeljno pored reke ili jezera napravis hotelcic, plac ogradis bodljikavom zicom(da ne dodju u iskusenje i pobegnu)dovedes trenere , nutricioniste , doktore itd. , osobe dodju potpisu ugovor,PLATE pa se klate i izgube visak kilograma...
 
black_cat_angie:
E meni je juce sinula ideja,tj. dve ali ovu jednu cu da realizujem pa je necu otkrivati.A sto se tice druge mislim da je vredna ulaganja ali za sada nemam tolike pare.Ovako... mislila sam posto u nasoj drzavi ovo je,ja mislim jedina stvar koja jos ne postoji a to je kamp za osobe sa viskom kilograma. Negde zakupis ili iznajmis veliki plac pozeljno pored reke ili jezera napravis hotelcic, plac ogradis bodljikavom zicom(da ne dodju u iskusenje i pobegnu)dovedes trenere , nutricioniste , doktore itd. , osobe dodju potpisu ugovor,PLATE pa se klate i izgube visak kilograma...


ovo je vrlo potcenjivački :idea: Bodljikavom žicom, zar??? Da nećeš možda ižute trake da im staviš? :|
 

Back
Top