Muzika u slikama...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Liza Dennis

Domaćin
Banovan
Poruka
3.703
Druuuugari,

Primecujem da su nasi odnosi medjusobno sve hladniji i hladniji. Ja zelim to da popravim. Do sada sam bila jako diskretna. Nisam zelela da mesam muziku i privatan zivot. Iako je muzika moj citav i jedini i najvredniji zivot.

Elem. Bilo da je rec o mom ucescu u filharmoniji, skolskom horu, crkvenom horu, horu beckih devcojcica i decaka, horu lovackog drustva "Snajper" itd. Uvek i svuda, muzika je uz mene i ja sam uz nju. Blo da sviram fujacu, harmoniku, frulu, klavijature, gitaru, violinu itd. Uvek i svuda, muzika je uz mene i ja sam uz nju. Bilo da pevam, igram, preskacem vijacu sa tranzistorom u ruci, ili da slusam radio, ili da razgovaram sa Velikim bratom itd. Uvek i svuda, muzika je uz mene i ja sam uz nju. Cak i kada odmaram, kada idem u prirodu, kad se kupam, kada se sminkam, kada mirisem, kada razmisljam sta da obucem itd. Uvek i svuda, muzika je uz mene i ja sam uz nju. Uvek smo jedna drugoj verne. Jer, uvek i svuda, muzika je uz mene i ja sam uz nju.

E, sada dolazi ono glavno. Zasto sam ovu temu pokrenula. Mnogi bi prosto rekli zato sto je Liki zatvorena i stidljiva i sto o njoj jako malo, gotovo nista privatno ne znate. Upravo zbog toga, sledeci neke svoje unutrasnje porive zelim da se otvorim i da vam prikazem slike iz svog najmilijeg i najintimnijeg porodicnog albuma, koji prenosimo evo vec godinama s kolena na koleno. Na ovim slikama se vidi sva ljubav i toplina koju nosi Juzni vetar moj rodni dom, slatki dom...


vetar2oo0.jpg


Sinan specijalno za Lizu (da, da vasu Lizu Dennis), vezba u studiju Juznog vetra, cuveni hit “Sve je postalo pepeo i dim”, koji je, opet specijalno za vasu Lizu, otpevao 5X za redom na cuvenom koncetru 1987. godine na Tasmajdanu. Kao sto vidite, citava ekipa je tu. Mile Bas je u prvom planu, pored njega je legenda Pera Zdravkovic, drug Sinan je u beloj majici, a Josip Bocek svira gitaru.

skitnicepz0.jpg


Moja najrodjeniji na okupu. Sinan, Pera, Mile i Bocek pred cuveni koncert su pozirali nasem kucnom profesionalnom fotografu da bismo imali divnu uspomenu.


carevoqe4.jpg


Ovo je jedna sportska varijanta. Nas kucni profesionalni fotograf je imao divne ideje. Slikali su se ispred moje gimnazije koja je vlasnik grafita iza njih.

pomirimozl3.jpg


Simanovci – postavljanje kamena temeljca za novi studio Juznog vetra. Nasoj maloj ali toploj familiju pridruzio se i Lusi, tako mi zovemo Luisa. Prepoznajete ga. Sinan, Dragana, Kemal, Semsa i ja smo zajedno sa Miletom Kiticem isli u Nemacku da prosimo Martu, zato nas nema na slikama.

karteft0.jpg


U prvom planu je mladozenja Mile Kitic iza njega tata Bas, ujka Pera i stric Bocek. Sinan, Semsa, Dragana, Luis, Kemal i ja sve to slikamo.

prijateljitk3.jpg


Evo i mame. Bez Semse nista! Ovo je slika za njen cuveni album “Oci, oci” koji je uradio Pera Zdravkovic. Tiraz nemoguce mnogo! Iz mama Semse, tata Bas, ujka Pera i stric Bocek.

pomislimi9.jpg


Gaga Mirkovic, nase Luce tako smo joj tepali u nasoj toploj familiji. Takodje profesionalana fotografija za njen poslednji album sa Juznim vetrom.

PERICA ZDRAVKOVIC U SRCU, JUZNI VETAR U KRVI !!!

P.S. Ja sam vama pokazala svoju malu muzicku porodicu i dala vam na uvid prelepe fotke iz divnog porodicnog albuma. Nadam se da je sada sve jasno i da cemo biti mnogo bliskiji drugari s obzirom da znate mnogo vise o meni nego sto ste znali. Volela bih da vidim i vase fotografije. Verujem da bi to bilo uzbudljivo. Ljubi vasa Liza. :wink:
 
Dobro, frajerko! ;-)

Malo mi je frka bila kada su se moji iz ove Juve familije razveli 1991. to sam bas tesko podnela. Non - stop sam bila ni tamo ni vamo. Malo kod Mama Semse, malo kod tata Basa. Ali jedina i prava uteha mi je bio Pera! On me je jedini razumeo i bio uz mene. 8-)
 
E,hvala ti puno,evo bas je sad otisao.Nije mi bio nesto preterano gotivan,nadala sam se vise Branku Kockici,mislila sam da ces njega da mi posaljes,ali ovaj Minja Subota me ja bas odusevio,skroz je cool lik,lepo smo se iscaskali,i bas te je nahvalio...i pozdravio te je puno,rece da treba da se vidite sledece nedelje.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top