ZA TUGU-TABLETE ILI ALKOHOL???

Ja kad plačem više piškim :D
Antidepresivi ti ne vrede na kratke staze.
Sedativi ti ostave tugu ali ti umrtve mogućnost da se boriš sa njom.
Od alkohola se ugojiš.

A šta ti fali ovde u drušvu (nas) divnih ljudi. Je*eš hemiju.
 
...nikako se prepustati...dobro drustvo i u ludovanje...zabavno je, a i zaboravis na tugu...bar privremeno...kad svane novi dan...pronadji se u nekom desavanju...seti se nekog koga nisi davno videla...poseti ih...obraduj nekog s necim, iznenadi i sebe i druge...zabavi se...ta nije kraj sveta...svako cudo za tri dana...ili tri meseca... ;)
 
Ma nista od toga ne valja veruj mi.imala sam ja iskustva sa tabletama,i gadnso sam se sjebala sa tim.Posle nekih teskih dogadjaja i uzasa koje sam prezivela,nisam stvarno mogla da budem svoja,i da normalno funkcionisem.I onda sam pocela sa bensedinima......i nisam mogla da zaspim bez njih.Onda sam skroz prestala sa tim i vratila se sportu.Odem u teratanu ili na trcanje......to me skroz opusti,smiri,izbacim negativnu energiju i vratim se kuci kao nova.Veruj mi na rec,to ti je najbolje i najpametnije resenje.Tablete za smirenje su ti ista stvar kao i droga.A ako depresiju lecis sportom ili bilo kojom kreativnom aktivnoscu,lecis je na duge staze.Sedativi te samo smire na par sati i kada dejstvo prestane osecas se jos gore i potrebno ti je jos......tako ulazis u zacarani krug zavisnosti.
 
lily-sid:
...nikako se prepustati...dobro drustvo i u ludovanje...zabavno je, a i zaboravis na tugu...bar privremeno...kad svane novi dan...pronadji se u nekom desavanju...seti se nekog koga nisi davno videla...poseti ih...obraduj nekog s necim, iznenadi i sebe i druge...zabavi se...ta nije kraj sveta...svako cudo za tri dana...ili tri meseca... ;)

Pa, zna to da potraje i maaaalko duze...resenje? Nabacis dva pancira pa u setnju, do neke vece vode i onda udri u plac....Buaaaaa !
 
Hellen:
Ништа од тога!
Тугу треба истуговати, а не потискивати и бежати од ње...

Ја тада плачем, и плачем, и плачем...(и мање пишким...)...
i onda se posvadjaj sa svima oko sebe.............najbolje na 4umu................

u takvim momentima se posveti onome sto najvise volis
 
penelopa*:
Kad vas spopadnu dusevni bolovi da li radije pribegavate antidepresivima i bensedinima ili necem kratkom,zestokom a moze i pivu?
ni jedno ni drugo.
jos treba alkos da postanem :shock:
kad sam tuzna,nesrecna sta god...
1)placem ko kisa pa mi bude lakse
2)spavam nekad jako dugo pa se probudim pametnija kad ustanem,i kako prodje vreme sve mi bude lakse
3)setam psa,idem napolje,idem na neka mesta koja volim,vozim bajs....to mi uvek skrene misli cesto se i oslobodim stresa,a opet kako prolazi vreme bude mi lakse.

ali citajuci tvoje teme,tvoji su problemi veci od mojih....al nemoj da se trujes u svakom slucaju ako bas ne moras...
 
koja ste vi ekipa...

23.jpg
 

Back
Top