"Демократски блок"...

Slobodance

Ističe se
Poruka
2.833
...Је један од најглупљих израза ...
Ко је гласао за демократски блок?
Који су редни број били они на листи ?
Ма какав блок,бре људи ?
Ако си гласао за једну странку - какав сада
блок ?Како може бити задовољан "гласач" нпр. ДСС
ако сада "његова" странка уђе у "блок" са рецимо
Чедином булументом ?
 
насловна страна "Блица"

"ТРИЈУМФ ДЕМОКРАТСКОГ БЛОКА"

Измишљотина да се ублажи пораз демократске странке

Страна бр. 6-7

"ХИЛАРИ КЛИНТОН ЈУРИША НА БЕЛУ КУЋУ"

И следи хвалоспев.


Није тешко закључити ко кога подржава.
 
Какав црни "демократски блок", што онда нису изашли под фирмом ДОС?

ДОСта је било фолирања, обмањивања јавности и на перфидан начин крађе воље грађана изражене на изборима, а све то уз помоћ такозваних политичких аналитичара, који су подли и корумпирани дебили par excellence... :evil: :evil: :evil:
 
Strela:
Какав црни "демократски блок", што онда нису изашли под фирмом ДОС?

ДОСта је било фолирања, обмањивања јавности и на перфидан начин крађе воље грађана изражене на изборима, а све то уз помоћ такозваних политичких аналитичара, који су подли и корумпирани дебили par excellence... :evil: :evil: :evil:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Slobodance:
...Је један од најглупљих израза ...
Ко је гласао за демократски блок?
Који су редни број били они на листи ?
Ма какав блок,бре људи ?

A to ti je smisljeno za one retardirane koji su umislili da su intelektualci i koji su za tzv gradjansku Srbiju a ovi majmuni im prodaju price tipa demokratski blok,EU,sengen vize itd
 
nikolic nece formirati vladu nikada jer se radikali plase odgovornosti koju ce imati na vlasti,
i toga sto nemaju kadar. srednjoskolca stavljaju za premijera... glasacko telo im osnovci i polupismeni, socijalni bogalji koje najlakse lazes za glasove...
evo u novom sadu vladaju uz dss, pljackaju i rukama i nogama
 
Ма тај демократски блок постоји само у главамо оних који не знају шта демократија значи. По чему рецимо радикали нису демократе?! Нека ми то неко објасни и ја одлазим за сва времена са овог форума.
 
ТНикола:
Ма тај демократски блок постоји само у главамо оних који не знају шта демократија значи. По чему рецимо радикали нису демократе?! Нека ми то неко објасни и ја одлазим за сва времена са овог форума.

sad lupash,to je isto kao da si pitao po cemu milosevic nije bio demokrata!!! Iako je uveo vishepartijski sistem (normalno stvorishi privid demokratije)
 
Strela:
Какав црни "демократски блок", што онда нису изашли под фирмом ДОС?

ДОСта је било фолирања, обмањивања јавности и на перфидан начин крађе воље грађана изражене на изборима, а све то уз помоћ такозваних политичких аналитичара, који су подли и корумпирани дебили par excellence... :evil: :evil: :evil:

nisu dos jer nisu demokratska opozicija!!!
 
ТНикола:
Ма тај демократски блок постоји само у главамо оних који не знају шта демократија значи. По чему рецимо радикали нису демократе?! Нека ми то неко објасни и ја одлазим за сва времена са овог форума.

nisu izmedju ostalog po tome sto lazu. nisu po tome sto nazivaju sve ustasama.
i evo recimo toma govori da kosovo moze da ode samo ako srbija na referendumu to kaze, a istovremeno tvrdi da rs treba sama da raspise referendum za nezavisnost, i da bih ne treba da se pita tu. eto to su dupli standardi, suprotnost demokratiji
 
Strela:
Какав црни "демократски блок", што онда нису изашли под фирмом ДОС?

ДОСта је било фолирања, обмањивања јавности и на перфидан начин крађе воље грађана изражене на изборима, а све то уз помоћ такозваних политичких аналитичара, који су подли и корумпирани дебили par excellence... :evil: :evil: :evil:

Па могло би се рећи да је било обмањивања јавности, јер рецимо ДСС НИКАДА од мене не би добио глас да сам знао да ће у било којој комбинацији правити коалицију са лопужама из ДС-а.
 
Strela:
Какав црни "демократски блок", што онда нису изашли под фирмом ДОС?

ДОСта је било фолирања, обмањивања јавности и на перфидан начин крађе воље грађана изражене на изборима, а све то уз помоћ такозваних политичких аналитичара, који су подли и корумпирани дебили par excellence... :evil: :evil: :evil:

:D :D :D
eeeee, a priznaj, poverovala si da vas ima 50% i samo im fali 1 glas :D :D :D

p.s. demokratski blok nije pobedio, imo je oko 1/3 glasova...
a sad, shto se komunjarshtije mlohavijanske tako predstavljaju, to nishta ne menja

ovo ce biti veoma zanimljiva vlada suprotnosti, gde ce, a mislim na osnovu iskustva, boki opet biti 'ebana strana... ako mu je, bolje nije ni zasluzio 8)
 
eremita:
Па могло би се рећи да је било обмањивања јавности, јер рецимо ДСС НИКАДА од мене не би добио глас да сам знао да ће у било којој комбинацији правити коалицију са лопужама из ДС-а.

a shta si misleo, jadniche, da vi imate 50%+tvoj glas??? :D
mada... budimo realni, i ja smatram da je koalicija DSS+SRS+SPS daleko prirodnija!
 
SIGNATURE 350:
pa jeste. nek dodju na vlast, konacno kostunica da pokaze svoje radikalsko lice da se identifikuje.
nek nam opet udare sankcije i embargo, otmu kosovo, do temelja da nas sje.bu,
ako je to potrebno da to bude kraj nacionalizmu i fasistima u ovoj drzavi

Па шта се који мој онда гурате у коалицију са ДСС - ако Коштуница има РАДИКАЛСКО ЛИЦЕ? Који сте ви ниво....... :roll: :roll: :roll:
 
eremita:
Па могло би се рећи да је било обмањивања јавности, јер рецимо ДСС НИКАДА од мене не би добио глас да сам знао да ће у било којој комбинацији правити коалицију са лопужама из ДС-а.
Danima (da ne kazem mesecima) ovde sam pisala da je to moguce, stavise, da je to potpno izvesno.
Pogledaj,Eremito, ako vec nisi, kome si dao glas (upravo procitah ovde)

:Citat:
Original postavio Romansa
Pa bolje bilo ko nego PopLazicka.
Sto se mene tice,radikali su jedina sorta zbog koje bih vaskrsla Hitlera,programiranog za istrebljivanje nepristojne i bezobrazne,gomile bez osecanja za kosmos,siri od Srbije i njihove koristi.
Proglasite jednopartijski sistem,ucinite bilo sta da aveti napokon UMRU u ovoj zemlji neprosvecenih seljaka.
 

Back
Top