Geforce 6600 gt problem!!!

ja imam 6600gt 128td i prije god dana kada sam je uzeo sve je bilo ok, a sada mi se dogadja da mi igra puca i iskace mi video card receiving insuficient power,napajanje je bilo 350w mada je god dana radilo ok,stavio sam napajanje od 400w i opet isto?????????????????????
 
Vjerovatno su ti ta napajanja loseg kvaliteta tako da ti u pik tajmu daju nedovoljno snage.
Ili mozda imas problema sa temperaturom tako da se grafika pregrijava,provjeri hladnjek na grafickoj da li je zaprljan,ili ubaci jos ventilator na kuciste.
Mozda je vrijeme i Windows ima da se preinstaliraju,nakupilo se smeca kojekakvog...
Ja imam isto 6600 GT ,na napajanju od 360W(s tim da je chiftec) na odlicnoj ploci .
Nije mi pravila nikad probleme i zadovoljan sam kako radi...
 
BAZUKA:
A da probas iskljucit clone,i prebacis da pokazuje sliku samo na TVu...
Obicno bude preoptereceno kad je slika i na monitoru i na TVu...
E radi na ovaj nacin, hvala, mada je ranije radilo normalno ali sav sam srecan sada. Danas svecano zapocinjem filmski maraton. Preko 70h serija i filmova treba odgledati, a nisam hteo da se becim pred monitorom vec da se udobno zavalim u fotelju okruzen hranom i picem. Izvinte me sad... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Ako neko pita za mene recite da sam umro... Hvala Bazuki i ostalima jos jednom!!!
 

Back
Top