MENJANJE GRADSKE VLASTI

Dali treba smeniti radikalsku vlast u Novom sadu?

  • Da

    glasova: 19 67,9%
  • Ne

    glasova: 9 32,1%

  • Ukupno glasova
    28
  • Anketa je zatvorena .
c013.gif
 
Ma, da, eto mene malo...
Sinoc me je stomak boleo kad sam videla rezultate glasanja. Ne toliko zbog toga sto su radikali dobili vecinu, nego sto su dobili TOLIKU vecinu. Ne znam cime su kupili toliki "narod", ali ovi ostali se uopste nisu toliko potrudili kao radikali i zbog toga radikalima skidam kapu, a "narodu" skidam tri kape sto je glup, slep i naivan. Pogotovo oni pametnjakovici koji nisu ni izasli na izbore!!!
More, treba nama jos jedno bombardovanje, ali ovaj put tepihom da nas obaspu. NISTA NISMO NAUCILI, SAMO SMO POCELI JOS VISE DA TERAMO KONTRU!!!
 
Još jedno bombardovanje ?
Zato što nije pobedio lepi Boris & Čeda ?
Koliko se sećam jedan pokojnik je to isto prizivao zbog svojih tadašnjih neuspeha.
Mani se toga.
Mani se politike.
" Politikom se bave oni što su prestali da tucaju a nisu počeli da igraju šah " Balašević
 
DOKONI UM:
Još jedno bombardovanje ?
Zato što nije pobedio lepi Boris & Čeda ?
Koliko se sećam jedan pokojnik je to isto prizivao zbog svojih tadašnjih neuspeha.
Mani se toga.
Mani se politike.
" Politikom se bave oni što su prestali da tucaju a nisu počeli da igraju šah " Balašević
Ne jos jedno bombardovanje i nije pitanje ko je na vlasti, jer ko god da dodje terace istu politiku. Mnogo ce vode jos Dunavom da protece dok se politicka scena u Srbiji ne promeni, dok se semena svih sadasnjih kurvinih sinova ne satru...
A ovi sto su nas bombardovali 1999. zestoko su se zeznuli. I bili su u pravu sto su narod bombardovali. Narod je naivan i glup, slep, neobrazovan, nepismen, tvrdoglav i voli da tera inat, a takav narod, ako mene pitas, ne treba da postoji. Ne gleda on svoje narodsko dupe, nego svoje licno dupe, da komsiji crkne krava i sve u tom pravcu.
Ja se politikom ne bavim, ali se ona bavi mnome i svima nama, a vidimo kako se brizno bavi...
 
Hemi, duso, nemoj molim te, ne volim teritorijalnu diskriminaciju.
Mislim da ces ostati debelo uskracen za potpise.
Moj predlog ti je da ipak odes u radikale jer ti je program radikalan ;) Cujem da ti oma nadju posao, ali onda moras da ima vracas dug kroz clanarinu. Eto, cisto da te obavijestim.
I da, moras postati svinja nad svinjama... Kojeg god novopecenog radikala sam upoznala svaki je taki ;) Nema izuzetaka.
 
ufffff....ne znam sta da ti kazem, srce, moram krenuti da se politicki angazujem prvo u mojoj izbornoj jedinici i u okvriru teritorije koji najbolje poznajem a to je liman. naravno, cenjen sam i postovan sirom sveta jer je moj stil i pimp fazoni worldwide poznat. zbog toga se i ne brinem za birace i slatke biracice i podrsku javnosti. ali nikako pod okriljem radikalne stranke, ja sam ipak fin gospodin covek a oni su ekipa iz birtije sa periferije... :wink:
 

Back
Top