Prvi odnos sa osobom suprotnog pola

veseli:
Kad ste prvi put izgubili nevinost sa koliko god?
A kad ste drugi put izgubili nevinost?heheh sala mala
I kakv utisak je ostavilo gubljenje nevinosti?

Zasto se ti uopste toliko opterecujes? samo te posmatram, te kako prici devojci, te prvi put, pa ne mora sve uvek unapred da se sazna, kad se desi desi se, videces da samo treba da se opustis. kad jednom dozivis to shvatices da ti nista od ovog javnog anketiranja nije bilo potrebno, jer veruj mi statistika nije uvek merilo.samo me zanima koje si godiste da znam kako mozemo da pricamo?
 
Sam' Polako:
Pa ja sam izgubila nevinost u svojo 14 godini...
i nista ne zalim jer sam to radila sa osobom koju stvarno volim...a vi mozda mislite da je to prerano, neiskusno, nezrelo itd.. MENE TO NE ZANIMA, mislite stahocete.

Pošto si tako rano počela sa sexom,očito si školicu malo zapustila,barem časove srpskog jezika i gramatike,interpukcije i ostalog. :lol:
 
Anonymous:
Sam' Polako:
Pa ja sam izgubila nevinost u svojo 14 godini...
i nista ne zalim jer sam to radila sa osobom koju stvarno volim...a vi mozda mislite da je to prerano, neiskusno, nezrelo itd.. MENE TO NE ZANIMA, mislite stahocete.

Pošto si tako rano počela sa sexom,očito si školicu malo zapustila,barem časove srpskog jezika i gramatike,interpukcije i ostalog. :lol:

Izvini stavrno ali nisam nisat sa skolom zapustila nego mi sve ide kao i pre,i da ti kazem nesto,uopste se ne kajem jer sam to radila sa osobom koju volim; mogla bih i da priznam da sam ja to htela on uopste nije ni poceo o tome nego sam ja pocela da se zajebavam pa se tako zavrsilo a sad je sve ok i nista mi ne fali...a jos jedno srpski jezik ne mogu da zapustim pa ne zivim u srbiji.
 
Ja sam izgubio nevinost u 20god,a razlog je poznat - mali mi je.Devojka tada nije ni znala da mi je prvi put,bilo me je blam da joj kazem.Prvi put mi je bio ocajan,mogu da kazem!Kasnije kada sam joj rekao poludela je,zasto joj nisam rekao ona bi sredila da mi bude lepo.Ali sta je tu je,nazad ne moze!!!!!
 
Nadam se samo da se ovdje neko ne sali sa ovako groznim stvarima, jer bi to bilo potpuno neljudski...
Ako je ozbiljna izjava, mogu samo da kazem da sam zgrozena... Strasno je kako takvi nasilnici, mogu da u covjeku ubiju radost i uticu na cijeli njegov zivot...
Nemoj dozvoliti da ti jedno djubre, upropasti zivot...
 
Forum egzistira od pocetka maja ako je suditi po danu uclanjenja prvoboraca. Pet mjeseci kasnije postavi se topic "nevinost? sa koliko godina?" Ej, pet punih mjeseci...Ne treba biti mnogo pametan pa shvatiti da je nemoguce da niko dosada nije pitao tako nesto...Nacrtas, bukvalno, sve - autora, stranu, posljednji post. Ali neko se ospe, momentalno, kad vidi nick, pa pita koja strana, pa nece moci ove noci, pa otkljucava zakljucano, pa ga zakljucaju, pa...I dati svakome vlast, pa i na forumu obicnom...Cirkus, jednom rjecju.
Blondika luche konta... 8) Samo, moras i ti provjeriti. Posao ti je to. Jest' da je volonterski... Trazilica, pa kliknes, pa vidis da je i veseli sa svojom temom - "vec vidjeno" :arrow: Blackground; "gubljenje nevinosti"; strana: 16; postavljena 04. maja! Mjesec i po prije veselog. Kontas? Mjenjati pravila ili drzati se istih, pitanje je sad :?: :shock:
Pozdrav blondiki... :D
 
pa rekoh marse ima ih više... mada je ne sumnjam u sposobnosti usera sa tražilicom... ali eto tek toliko da udovoljim apetite... važno je da smo tamo gde smo trebali stiči 8)... any way point for you mars , thx again :roll:

a da ne skrečem sa teme... dala sam se sa 17 g... i po nekim merilim ovde bila sam među starijima :?... mada sexualni život tada i sada... pihhh nemože se uporediti... zašto ne gubimo nevinost u 30 :lol: iskustvo bi bilo iznenađujuče bolje 8)
 
Anonymous:
Da nevinost sam izgubila u 11 god.Kada sam bila silovana.Zato i sada posle 14 god nijedan muskarac me nije pipnuo.A oni koji su pokusali i presli granicu navalentnosti imali sum noz pod grlom.

Zao mi je... Imao sam prilike par puta da pricam sa devojkama koje su imala slicna iskustva i svakoj je to uticalo na kasnija iskustva u seksu. Trebale su da prodju godine, pre nego sto bi uspevale potpuno da se opuste i uzivaju...

Razumeo sam ih... Uh, samo sam zazalio sto se nikad nisam nasao u situaciji da "popricam" sa tim matorim pedofilima...

Mislim da noz pod grlom nije resenje, nisi svi ljudi sa istim namerama.

Pokusaj da zavolis nekoga, ispricaj mu svoje iskustvo, ako te voli, imace strpljenja da priceka i da u potpunosti zadobije tvoje poverenje. Ako to uspes, iskusices najlepsu stvar na svetu.

Znam da nije lako zaboraviti takvo iskustvo, ali NAJBITNIJE je da to ne identifikujes sa seksom, jer to NIJE bio sex, to je bilo zlostavljanje, silovanje, zlocin,...

Sex je nesto drugo, sto ne lici na to. Sex je nesto lepo, u cemu se uziva i opusta. I nema veze sa onim sto si ti prezivela.

Kada budes uspela da napravis razliku izmedju te dve stvari, uzivaces i videces da sam bio u pravu.

pozdrav... i ne dozvoli da zbog jednog kretena propustis najlepsu stvar u zivotu...
 
Prvi put sam to uradila u 22-oj godini i ne iz ljubavi vec iz radoznalosti, i onog "pa sve su to uradile" zasto ne bih i ja, i to sa dechkom koji mi je bio samo drug i prema kome nisam imala osecanja.I od tada nacisto sam poludela sa sexom :)))Ali treba ga imati samo iz ljubavi sto ja naravno i chinim :))
 

Back
Top