Eto, o tome ja pricam...

T-Zex

Veoma poznat
Poruka
13.698
Izvor vesti "Blic" ---

"Čeda Jovanović je dočekan u štabu LDP povicima „gazi ih, gazi ih“, koje su mu uputili brojni članovi i simpatizeri stranke. Atmosferu je popunila i poznata pesma Boba Sinklera „Generacija ljubavi“ koja je Čedu otpratio do bine, a trubače, koji su se nepozvani pojavili, niko gotovo nije ni primetio. "

Lepo ja rekoh, pun mi je q*** mladih revolucionara i poziva na gazenje i linc. E, narode moj, stoko jedna...
Setite se plakata na kojima je "streljanje O.k.", setite se pravljenja novog pesackog prelaza za siledziju koji NECE da prelazi tamo gde je propisano, setite se obecanja koalicionih nekadasnjih partnera kako ce na banderama visiti "oni koji su do sada bili na vlasti", setite se i nikada vise nemojte da se cudite zasto stalno idemo u nazad...
Sve mi ovo lici na one brkate komesare iz cet'res osme...
 
Bilo je dosta govora mržnje iz tabora LDP, pa čak i sinoć se skandiralo "spasi Srbiju i ubiji se Koštunice", a pre 6 godina se klicalo sasvim drugačije.
Nije na mestu, kao što nije na mestu ni oni Čorbini stihovi na koncertu...
Ljudi ne znaju da slave, već to rade vređajući druge.
 
i meni to smeta, ali oprastam LDPu jer su to uglavnom nalozeni i nezreli mladi ljudi, i zato sto su novi...ali, oni time potpuno gube pravo da radikalima nesto prebacuju...sta sad, kao, postoje DOBRI primitivci, i LOSI primitivci...

i meni je pun q nalozenih likova koji se tripuju da su Che Gevara...ali, to je sada moderno...
 
goxy:
Love generation sam chuo pre neki dan.......Odlichna je pesma:D
....
Ne boj se zex nece te niko ''gaziti'' zbog suprotnog mishljenja:shock:....To ti garantujem:cool:........

Prvo, ne moze niko da me gazi jer sam previse jak za sise koje prete praznim puskama, a drugo, ne mozes ni sam sebi nista da garantujes, a kamoli meni - prema tome... Ne rise.
Urazumite se ljudi...
 
Taj povik mi se extra svideo.......Jedini imaju muda to javno da kazu.....Zbog toga sam izmedju ostalog i izabrao njihov broj na listicu......
A vi Ds-ovci pazite da vas Koshtunica ne ''prevede zedne preko vode'' i radi vam o glavi....Kao shto je radio Zoranu Djindjicu:sad:........
 
Nexus 6:
i meni to smeta, ali oprastam LDPu jer su to uglavnom nalozeni i nezreli mladi ljudi, i zato sto su novi...
ali, ako im se to nastavi, i ako se ne uozbilje, bice problema...al' svakom svoje...
i meni je pun q nalozenih likova koji se tripuju da su Che Gevara...ali, to je sada moderno...

Eto, o tome vam ja pricam - isti takvi su posle WW2 odvukli ovu zemlju u nepovrat - NALOZENI, NEZRELI, MLADI KOMESARI...
Yebeno je kad voda udje u usi...
 
goxy:
Taj povik mi se extra svideo.......Jedini imaju muda to javno da kazu.....Zbog toga sam izmedju ostalog i izabrao njihov broj na listicu......
A vi Ds-ovci pazite da vas Koshtunica ne ''prevede zedne preko vode'' i radi vam o glavi....Kao shto je radio Zoranu Djindjicu:sad:........

Ma mene neće niko prevesti žednog preko vode jer ja u toj igrariji i ne učestvujem Član sam DS mnogo godina i uvek ću glasati za njih, ali vala i kritikovati.
Sve što ne valja, od mene ćete na ovom forumu čuti.
 
SerbiaUnited:
da li je uspeh 2,5 miliona evra potroshenih u kampanji i samo 5% glasova.

ovo je bilo "ža dlaku šinko"...

da nije prošao, mislim da ga srbija videla ne bi duuuugo godina...

kad se setim koliko se tupilo po forumu o 18 miliona :roll:

uspeh je, jer je posle samo godinu dana postojanja ldp ušao u parlament... pogotovo kada se zna kakva je kampanja vođena protiv njih od strane vukadinovića i ostatka te ekipe...
 
Filatelista....We are on the same side:wink:.......
Koshtunica je zao i prefrigan lik i samo ti kazem da treba otvoriti ''chetvore ochi'' kad se sa njim pregovara......
Imate realnu moc i samo treba da ga postavite na svoje mesto:)
 
Citat:
Prvo, ne moze niko da me gazi jer sam previse jak za sise koje prete praznim puskama, a drugo, ne mozes ni sam sebi nista da garantujes, a kamoli meni - prema tome... Ne rise.
Urazumite se ljudi...

automatizovani:
Da pogadjam... ti si iz SRS?

Nikad nisam bio ni simpatizer SRS, nerviraju me isto kao i ovi drugi ekstremi.
 

Back
Top