TROSKOVI vs. REZULTATI

SerbiaUnited

Primećen član
Poruka
989
4det3d3.jpg
[/IMG]
 
Ko finansira LDP?
A mozda je i dobro sto su usli u parlament, sad cemo na TV svi da ih gledamo kao parlamentarnu stranku i za govornicom njihovi poslanici onako u njihovom agresivnom stilu ce da propagiraju nezavisno Kosovo, da sire njihovu ekstremnu satansku mrznju protiv SRS i DSS, da pozivaju na 6. oktobar, na vesala, streljanja, da propagiraju gej prava, gej brakove, legalizaciju lakih druga, maruhane,... a to ima sve ce da izazivaju gnev u narodu!
a na svu srecu ostace u opoziciji posto ih niko nece (osim mozda sa DS i Gay17 sa kojima su ipak daleko od 126 poslanika)
 
pa oni su i bili u parlamentu u okvriru DS pa su izasli.
nista se nece promeniti.
mislim da ce uvek biti takvih shvatanja, lako ih je finansirati tj ima onih koji ce dati koji dinar.
ali opet... velike su pare u pitanju da bi to neko dao "dzabe"...
no, Chedin problem...
 
Рече ми друг да се од штандова ЛДП-а на улицама Београда није могло проћи, а и такође сам чуо да ЛДП плаћа дебело своје присталице. Само један одговор, мафија!
 
ТНикола:
Рече ми друг да се од штандова ЛДП-а на улицама Београда није могло проћи, а и такође сам чуо да ЛДП плаћа дебело своје присталице. Само један одговор, мафија!

kao nisi znao? :D nisi valjda mislio da nas patriJote zovu strani plaćenici bez razloga? :D
 
ТНикола:
Рече ми друг да се од штандова ЛДП-а на улицама Београда није могло проћи, а и такође сам чуо да ЛДП плаћа дебело своје присталице. Само један одговор, мафија!

reche mi drug... a takodje sam i chuo da ti imash mozga, makar u tragovima...

:D nikad vishe ne verujem glasinama....
 
ТНикола:
Рече ми друг да се од штандова ЛДП-а на улицама Београда није могло проћи, а и такође сам чуо да ЛДП плаћа дебело своје присталице. Само један одговор, мафија!

Kome da se obratim da i meni plate ,toliko sam se zalagao za njih ... ccc..
sve to besplatno ,pa sto sam vukao babu ,dedu ,brata, drugare da glasaju ....

Hocu da mi bar malo plate !

Cedo ako ovo procitas ,molio bih te da mi platis za sve sto sam radio, ne moras ti mene traziti naci cu ja tebe . ..
 

Back
Top