Milošević, Mladić, Šešelj i Martić govorili kajkavski!

Ratko Mladic . Boze sacuvaj . Kad ce ga odvesti u Hag ? Ne moze vise da se ceka ! Samo neka ide . Sve sto trazi inostranstvo dobice . Samo da nas vise neprozivaju kao ubice , kao teroriste , majmune itd. Oce da nas proglase za prvu genocidnu naciju u istoriji zbog tog majmuna Ratka Mladica jbt.

Ipak se necu sutra kad odm u inostranstvo predstavljati kao Srbin . recicu da sam croat . Pre cu dobiti posao . :-D :-D
 
YOF13:
Ratko Mladic . Boze sacuvaj . Kad ce ga odvesti u Hag ? Ne moze vise da se ceka ! Samo neka ide . Sve sto trazi inostranstvo dobice . Samo da nas vise neprozivaju kao ubice , kao teroriste , majmune itd. Oce da nas proglase za prvu genocidnu naciju u istoriji zbog tog majmuna Ratka Mladica jbt.

Ipak se necu sutra kad odm u inostranstvo predstavljati kao Srbin . recicu da sam croat . Pre cu dobiti posao . :-D :-D

Mozes ti da kazes da si vanzemaljac, ali svi ce videti da si obicno g0vno ;) :D smrdish... :P
 
whitenicky:
Hajde, bre, govorimo kajkavski da nas ceo svet razume! Konstrukcija je malko nategnuta, ali da su prezimenjaci pobrojenih ratnih zločinaca i haaških zatvorenika govorili kajkavski doznajem od svog starog kolege...

daj bre kakve su ovo gluposti ......razlika je u EKAVICI i IJEKAVICI ....a KAJ je isto sto i u Srbiji ljudi kazu STA BRE ....


nije istina "kaj" je zamjena za "što" u zagorju bez "BRE" mi nemamo taj izraz. - barem koliko ja znam.

a da je članak glup - je glup je.
 

Back
Top