Zasto zene napusavaju onoga ko pokaze interesovanje za njih...?

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
A kad ga iznapushavas onda se pojede od muke pa ti salje ovo :)
A sam je kriv

badgay:
devojcice ti i taj debil mozete zajedno da mi popusite samo *****, a sto se tice tvog orgazma taj ABORTIRANI moze da **** samo svoju kevu. jer takvog debila moze samo majka da voli. za Orgazam javi se kod Vuka Bojovica mozda moze da ti pomogne. a posto si ti guska pozovi ga telefonom da te nebi zadrzao tamo. :twisted:

Eto kako nastaju nesporazumi izmedju muskog i zenskog sveta,pa se onda oni pitaju sto smo mi takve?
 
zelenooka85:
E sinnke sinnke, Abortirani(moj decko) je termin kojim izrazava svoje nezadovoljstvo zbog toga sto nije mom nindzi ni do kolena,kao sto se mogao uveriti na slici.:)

Ja rekoh s kim se maznjavam.I koga hocu svaki dan.I ciji je *** optiven zlatom i odozgo posut dijamantima. :) I samo moj!!!!!! Wiiii!!!!! Moje neodoljivo nindze...mmmmmmmmmmm


Nemas ti nikog, cim se toliko hvalis s tim deckom. Toliko dobar **** nema niko da bi se o njemu pisali toliki postovi.

A sliku si uzela od decka svoje prijateljice i s njom se hvalis.

A da... ono podebljano. Kazes ne volis kesh, a mastas o zlatnoj kiti.:lol::lol::lol:
 
E sad mi otkrij i sto bi izmisljala sve to?
Zasto,hocu da cujem tu teoriju moje zavere :) dakle zasto bi to bila fikcija.
Ili je to pokusaj da mi navalish josh debila na vrat. U tom slicaju cu da kazem da ona slika nije moja i da sam ruzna krezava baba,koja voli internet.Eto sad znas istinu :cry:

Ajde de sinnke ja tebe bas zgotivila,a ti samo na jedno mislis :( razocara me.Al dobro bitno je da ti imas dobru i slatku devojcicu pored sebe. ;) Koju volis pazis i postujes iznad svega i svaka ti cast na tome ;)
 
mstara:
jbt aleksej ti siuvek u problemu, uvek ti nesto fali, kad nisu sponzoruse onda je ovo, nista ti nije potaman, pi je...

Yebi ga....

Teska je sudba nas koji se borimo za pravdu u svetu... A borba dugotrajna i bez progresa...


zelenooka85:
U tom slicaju cu da kazem da ona slika nije moja i da sam ruzna krezava baba,koja voli internet.Eto sad znas istinu :cry:


Prvo se malo sredi ofarbaj u plavo bar, pa onda reklamiraj sliku.
 
zelenooka85:
Ljudi
NISAM LEPA !!! NECU PRIVATNE PORUKE OD IDIOTA I SKIDAM SLIKU ZBOG IDIOTA!!!!
Znaci ruzna sam izrazito ruzna,bubuljicava,nemam para za sapun,
imam vaginalni herpes,sidu i malariju i pa niko nece da me j*** pa trazim zadovoljstvo ovde na forumu
.Nemojte mi slati poruke ko boga vas molim!!!


Bas hteo da te pitam sta onda koji kura.c trazis na forumu za LJubav i Sex kada is tako dobra i zadovoljna riba i imas tipa koji je najbolji?

Mislim ti ovde nemas nista novo da naucis a jedino ako si htela da nas nesto naucis?
 
mstara:
ahahahahhahahaha

q q

to je ko ona prica s spagetom i bilijarom


cccc
sav si naopak kad je tebii poredjenje s dedom asocijacija na potentnost, pozar kod tebe goris, zagoretino :razz:


Hahaha potseti me na tu pricu! :)

Znas kako.. Svi matorci se hvale kako sada bolje tandare nego ikad. ;) A i (neke) zene kazu kako stariji tipovi bolji.... (jadnice) Pa reko da se ja malo reklamiram kako i ja tandarim "kao mator" ;)
 

Back
Top