Zasto zene napusavaju onoga ko pokaze interesovanje za njih...?

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
Ma nase devojke bre kenjaju, serbu ko foke,

ja sam miran, fin, vaspitan, u zivotu nisam pravio ljubomorne scene, nije mi se desilo da uvredim devojku ali nikad u zivotu, maksimalno sve uljudno, smireno, demokraticno...i sta dobijem!!!! DOBIJEM DA NI JEDNA NECE SAMOM NI NA JEDNO JEBENO PICE.

A gedam oko sebe, likove koji se ponasaju ko stoka prema devojkama, koji ne vade *****, picku i cmar pred curama, koji nepoznatim devojkama na ulici dopacuju recenice tipa: "Da li je ***** u cmar" i slicno. I oni jebu ko blesavi, vecito imaju neke akcije.

I posle mi devojke kazu KAKO TRAZE FINE MOMKE.

MORE MARS BRE SUNCE VAM LAZLJIVO!!!!
 
AcaBg82:
Izvesna devojka koju znam, a koja ni malo ne izgleda lose, kuka stalno kako niko nece da je ****, niko je nece ovo ono.....a onda kad joj neko pridje i iskaze interesovanje ona ga maksimalno podjebava i zavlaci, a i sama je pukla zbog nedostatka seksa ali i dalje to rad..

Potpuno kontradiktorno ponasanje.
I ja sam poznavao jednu takvu...
Njen problem su bili ožiljci na telu kojih se stidela.
 
AcaBg82:
Ma nase devojke bre kenjaju, serbu ko foke,

ja sam miran, fin, vaspitan, u zivotu nisam pravio ljubomorne scene, nije mi se desilo da uvredim devojku ali nikad u zivotu, maksimalno sve uljudno, smireno, demokraticno...i sta dobijem!!!! DOBIJEM DA NI JEDNA NECE SAMOM NI NA JEDNO JEBENO PICE.

A gedam oko sebe, likove koji se ponasaju ko stoka prema devojkama, koji ne vade *****, picku i cmar pred curama, koji nepoznatim devojkama na ulici dopacuju recenice tipa: "Da li je ***** u cmar" i slicno. I oni jebu ko blesavi, vecito imaju neke akcije.

I posle mi devojke kazu KAKO TRAZE FINE MOMKE.

MORE MARS BRE SUNCE VAM LAZLJIVO!!!!
to je zato sto miran, fin i vaspitan zvuci dosadno i dobar je da bude muz i/ili tatica, dok su ovi nemirni, grozni i nevaspitani mnogo zanimljiviji za maturantkinje, brucoskinje i starije. kad se curice izive u mladosti vracaju se mirnim, finim i vaspitanim decacima da se udaju i zive srecno do kraja zivota. a ovi drugi ce verovatno biti u zatvoru ili eventualno na uslovnoj
 
AcaBg82:
Ma nase devojke bre kenjaju, serbu ko foke,

ja sam miran, fin, vaspitan, u zivotu nisam pravio ljubomorne scene, nije mi se desilo da uvredim devojku ali nikad u zivotu, maksimalno sve uljudno, smireno, demokraticno...i sta dobijem!!!! DOBIJEM DA NI JEDNA NECE SAMOM NI NA JEDNO JEBENO PICE.

A gedam oko sebe, likove koji se ponasaju ko stoka prema devojkama, koji ne vade *****, picku i cmar pred curama, koji nepoznatim devojkama na ulici dopacuju recenice tipa: "Da li je ***** u cmar" i slicno. I oni jebu ko blesavi, vecito imaju neke akcije.

I posle mi devojke kazu KAKO TRAZE FINE MOMKE.

MORE MARS BRE SUNCE VAM LAZLJIVO!!!!

Sve tacno.
 
AcaBg82:
Izvesna devojka koju znam, a koja ni malo ne izgleda lose, kuka stalno kako niko nece da je ****, niko je nece ovo ono.....a onda kad joj neko pridje i iskaze interesovanje ona ga maksimalno podjebava i zavlaci, a i sama je pukla zbog nedostatka seksa ali i dalje to rad..

Potpuno kontradiktorno ponasanje.
hahahahahahahhahahahahah - po tvojoj logici sad treba prvom koji joj pridje da se baci na grudi jer je pukla zbog nedostatka sexa :lol:

btw jel neko umro od nedostatka sexa dosad? :mrgreen:
 

Back
Top