Zasto zene napusavaju onoga ko pokaze interesovanje za njih...?

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
a da se vi upoznate.
sebicna i aleksej.
gospodjica savrsena kojoj niko ne prilazi i aleksej, najveci yebac krstarice,koji nikome ne prilazi.
dva savrsenstva na jednom mestu.
i svi srecni,a mi najvise :)
_ducky__by_gadgetsguru-1.png
 
Banshee:
a da se vi upoznate.
sebicna i aleksej.
gospodjica savrsena kojoj niko ne prilazi i aleksej, najveci yebac krstarice,koji nikome ne prilazi.
dva savrsenstva na jednom mestu.
i svi srecni,a mi najvise :)
_ducky__by_gadgetsguru-1.png
Svaka cast na predlogu,kako se ja tog nisam prva setila.To je dobitna kombinacija.Aleksej
obavestavaj nas sta si uradio i o toku dogadjaja,bas smo znatizeljni.
 
Aleksej_BASO:
A tandare se sve sa likom koji ih odyebe!

Evo da neko ne kaze da ja gledam sponzoruse i tako to, da ne idemo dalje od foruma...

Mene sve iznapusavaju a neki su tandarili i po 2-3 a mozda i vise!

To ti je moj prijatelju zato sto imas losu taktiku!
Znaci,od sada,ti njih iznapusavaj,i videces da ce tebe vijati.Toje zapravo zakljucak iz svega ovoga
:roll:
 
AcaBg82:
Slusam pre neki dan neku glupacu, devojka pocela da nabraja u fazonu ona nikad nije isla nigde da jede u restoran sem u "Frans, Trag...." ovo ono ludilo....mislim se ***** ti glupacu.

A da napusavanjem hrane svoj ego. Zato sto su smrdljive kuce. I na kraju ih vecina zavrsi sa nekim kretenom koji im **** mamicu a moraju da ga trpe da ih ne bi oplavio.
Ima istine u ovome što pričaš.
Razlog za to je što likovi koji oplave ribu od batina često imaju još jednu karakternu crtu - da budu i perfekcionisti u stvarima koje čine njihov kulturni obrazac. To znači da će ribu izvoditi na takva mesta koja si naveo. Hoću reći da se batine i brendovi često zaista i poklapaju. Nije obavezno naravno, ali postoji razlog zašto su u paketu.
 
giska_sa:
Lepo sam ja rekao, što si veći gad prema devojci ona te više voli a što se više trudiš da je poštuješ ona te yebe u zdrav mozak...

E to vala nije tacno!!!ima nas raznih,ali vecina devojaka koje ja poznajem nisu takve.Previse paznje ne postoji.Ako je devojka i malo pametna ako ima nekog pored sebe ko joj odgovara i sa koim joj je lepo a jos je i pokazuje neprestano interesovanje onda moze samo jos vise da uziva.To bar vazi za one pametne :)
 
Shljivana:
E to vala nije tacno!!!ima nas raznih,ali vecina devojaka koje ja poznajem nisu takve.Previse paznje ne postoji.Ako je devojka i malo pametna ako ima nekog pored sebe ko joj odgovara i sa koim joj je lepo a jos je i pokazuje neprestano interesovanje onda moze samo jos vise da uziva.To bar vazi za one pametne :)


A vecina koje ja poznajem su bas takve.

I sta sada?
 
Aleksej_BASO:
Hahahaha!!! :) E yebala te vojska.

@Bravery pa ni ne kazem nista samo necu da mi neko servira gluposti kako su to bas one ribe na koje sam ja naleteo i da ostale nisu takve.. :|
cccc ...sada hoces da kazes da ja pricam gluposti....ili sto je jos gore hoce da kazes da s tim da mene ne interesuju pare ili sam (kako ti kazes) krs, ili me interesuju pare ali nisam toga svesn...GOOD GOD :(
 

Back
Top