sta cete pokloniti voljenoj osobi za dan zaljubjenih?

Do pre par godina taj dan zaljubljenih mi uopste nije bio vazan.Nisam to cak ni smatrala praznikom,vec jos jednom u nizu glupih americkih fora.Ali valjda kada su me zadesilie neke teske smrti u zivotu,i kada sam obelezila dovoljno pomena,godisnjica,otisla na puno sahrana nekim bliskim prijateljima........shvatila sam da bi bilo lepo da i ja obelezim nesto lepo......i pocela sam.Dopalo mi se to sto taj dan predtsavlja dan ljubavi.....sto je nekako sve slatko i romanticno.Poklonicu mom decku cokoladu,ili cu da napravim neke kolace.....on mnogo voli slatko,a i taj dan je sam po sebi sladak.
 
LePiaf:
Moracu da pitam moju voljenu osobu da l' smem da ne poklonim nishta, pa vam javim. :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:

Jedva sam se naterala da počnem da qpujem i za NG, što bre mora i za ovo?

I posle se žalite što dobijete mali poklon za rođendan. Istroši se bre čovek.

bug.gif
bug.gif
 
Hahahaha najbolja je ona fora "nama je svaki dan praznik"...da, da.. zvuci malo ofucano...

Ljudima treba vise praznika, to podize raspolozenje i atmosfera je bolja i dan zaljubljenih je dobar jer tada su svi, ili vecina, tako nekako happy a ne samo oni kojima je svaki dan praznik :wink: i svuda cvece i romanticne vecere i crvena srca i ti tripovi meni je to skroz do jaja :grin:
 

Back
Top