SPS jedini pobednik

Torrente-BG

Iskusan
Banovan
Poruka
5.431
Kako rece Dacic oni su jedini istinski pobednik izbora.Uz jednu od skromnijih kampanja usli su u skupstinu a nisu ostali duzni ni jednom tajkunu.
Prva stvar koju ce demokratska vlada uraditi bice izgleda oduzivanje tajkunima
 
Stvarno mi nije jasno kako neko ko je 10 godina srozavao Srbiju doveo do hiperinflacije uveo u izolaciju moze da dobije preko 200.000 glasova. Alo ljudi zar vas toliko drzi pamcenje. Licno sam mislio da im je izumreo kadar jer im je prosek u stranci oko 70 godina.
 
BIVSI ZEKEN:
Stvarno mi nije jasno kako neko ko je 10 godina srozavao Srbiju doveo do hiperinflacije uveo u izolaciju moze da dobije preko 200.000 glasova. Alo ljudi zar vas toliko drzi pamcenje. Licno sam mislio da im je izumreo kadar jer im je prosek u stranci oko 70 godina.

A ni sada nije mnogo bolje.
Onda si bar mogao da emigriras pod izgovorom da si politicki ili na nacionalnoj osnovi ugnjetavan a sada ne mozes nigde posto je ovde "demokratija"
 
SPS -----------------
e136.gif
 
Korner zastavica:
SPS nije duzan tajkunima posto kada su vladali da bi bio tajkun morao si da budes njihov clan.
I ako nisu duzni tajkunima duzni su narodu. Par stotina hiljada zivota i nekoliko milijardi dolara. Sitnica.

lepo receno...

ali nisu oni krivi,
onako preplaseni i spremni za streljacki vod,pre samo par godina..
danas su poslanici,imaju tv duele,i cak pricaju o demokratiji..kao u stara vremena

svaka cast ''pobednicima'' ...
 
Torrente-BG:
Kako rece Dacic oni su jedini istinski pobednik izbora.Uz jednu od skromnijih kampanja usli su u skupstinu a nisu ostali duzni ni jednom tajkunu.
Kome oni i ti sa njima prodajete tu priču? Pa skoro svi tajkuni su to i postali za njihova vakta! Razumem ja da se računa na kratko pamćenje ovog naroda, ali sad ga stvarno preteraste!
 
south:
lepo receno...

ali nisu oni krivi,
onako preplaseni i spremni za streljacki vod,pre samo par godina..
danas su poslanici,imaju tv duele,i cak pricaju o demokratiji..kao u stara vremena

svaka cast ''pobednicima'' ...

Da,yebote...oni su 2000. bukvalno sedeli kuci i cekali da ih pokupe i poveshaju. Nisi mogao nigde da ih vidis. I kad ih vidis to su bili oni zbunjeni pogledi,izbezumljeni,preplaseni...a sta ce biti s nama?
I onda se neko sazalio,pa se setio da su i oni ljudi,iako u se prema nama ponasali kao zivotinje.
Kakva steta sto vesala ostadose pusta. Zato nam danas i jeste ovako.
 
Torrente-BG:
Kako rece Dacic oni su jedini istinski pobednik izbora.Uz jednu od skromnijih kampanja usli su u skupstinu a nisu ostali duzni ni jednom tajkunu.
Prva stvar koju ce demokratska vlada uraditi bice izgleda oduzivanje tajkunima

И добили су више од наркоманског ЛДП - и не видех овде ни једног члана СПС-а да ПРДИ на форуму као они........ :roll: :roll: :roll:
 
meni je najzabavnije to sto su oni dobili vise glasova od LDp koji je imao neuporedivo bolju i skuplju kampanju...
jebga, mrzelo me danas da idem da glasam , al da sam isao glasao bih za partizanski SPS...
 
@eremita
Te priče da je neko narkoman, a u ovom slučaju Čeda, više ne piju vodu. Čeda je ušao u parlament. Znači svi narkomani glasali za njega. Daj prestani da lupetaš kao otvoren prozor.

Inače, da ti kažem u poverenju. Nisam glasao za Čedu.
 
inagadadavida:
Kak si glup hlapec, eremita..........SPS postoji dvadeset godina a LDP ni godinu dana.........:)

Tebi je to isto???:)

Твој лидер убуљени ПОСТОЈИ ИСТО ОНОЛИКО КОЛИКО И ЂИНЂИЋ - е сада што је формално регистровао странку пре годину дана то не мења ништа,(и то не сам него са још 4 странке ДОС-а) - као што и овај СРС постоји тек од смрти СМ.........тако да твоја глупост нема јединицу мере......
 
FLUID:
@eremita
Te priče da je neko narkoman, a u ovom slučaju Čeda, više ne piju vodu. Čeda je ušao u parlament. Znači svi narkomani glasali za njega. Daj prestani da lupetaš kao otvoren prozor.

Inače, da ti kažem u poverenju. Nisam glasao za Čedu.

Увек ћу говорити за ту лопужу да је наркоман - јер се то види из авиона... а да ли то теби "пије воду" или не, твоја ствар. Па сигурно да су наркомани и педери гласали за њега - у збиру око 122 000 гласова..........
 
licno mislim da su ovo poslednji izbori na kojim je sps presao cenzus.
na krilima slave predsjednika Milosevica su i ove izbore izgurali,ali dalje ne mogu.
koliko je to dobro ili lose za Srbiju,pokazce vrijeme.
 
FLUID:
@eremita
Te priče da je neko narkoman, a u ovom slučaju Čeda, više ne piju vodu. Čeda je ušao u parlament. Znači svi narkomani glasali za njega. Daj prestani da lupetaš kao otvoren prozor.

Inače, da ti kažem u poverenju. Nisam glasao za Čedu.

Па Алесандра Мусолини је ушла у Европски парламент, и чланица је одбора за људска и грађанска права...

Значи ни она није фашиста, иако тврди да јесте?

Још боље је када је у Европском парламенту посланик једне десничарске странке представницу Мађарске назвао "Мађарском Циганком"...

Значи и он је Демократа чим ј еушао у парламент?

:)
 
giovaniI:
na krilima slave predsjednika Milosevica

je l popularan milošević u 'ercegovini? :D

sps je stvarno iznenadio, nisam očekivao da će ući u parlament... u svakom slučaju, bolje da ti glasovi idu sps, nego srs-u, jer oni ni nemaju neku tvrdu ideologiju, pogotovo pod dačićem.

najveći pobednici izbora su proevropske stranke.

2003 ds i g17 su imali oko 930.000 glasova, danas sama ds ima 920.000 :D a g17 i ldp još 500.000 :D

zna se ko su najveći gubitnici :D
 
Elvin:
je l popularan milošević u 'ercegovini? :D

sps je stvarno iznenadio, nisam očekivao da će ući u parlament... u svakom slučaju, bolje da ti glasovi idu sps, nego srs-u, jer oni ni nemaju neku tvrdu ideologiju, pogotovo pod dačićem.

najveći pobednici izbora su proevropske stranke.

2003 ds i g17 su imali oko 930.000 glasova, danas sama ds ima 920.000 :D a g17 i ldp još 500.000 :D

zna se ko su najveći gubitnici :D
popularan je Milosevic,ali ne zbog sps-a vec zbog zasluga koje je imao u ocuvanju Srba sa ove strane Drine.
Velika je istina da bismo i od gledi umrli da njega nije bilo na celu tadasnje Srbije,..
a da je Tadic tada bio na vlasti,nisam siguran da li bi prezivjeli uopste.
 

Back
Top