Početak kraja SRS

DellBoy-011

Elita
Poruka
22.568
Gledam sad Tomu, samo što ne zaplače, Todorović pogubljen.
Vidno je da su napravili katastrofalan rezultat i da su očekivali puno više.
Ovi izbori jesu velika pobeda tzv demokratskog bloka, a radikali stagniraju i biće jako teško da se oporave do narednih izbora jer već 7 godina, a najmanje još 3-4, ih neće biti u republičkoj vladi.
 
Hehe katastrofalan rezultat osvojili 2% vise nego na prethodnim izborima . Los rezultat je kad neka stranka osvoji manje nego na proslim izborima, katastrofalan je ako osvoji recimo 50% manje , a ako osvoji vise to je dobar rezultat i to je to. Ajd sad nastavi da lupas :)
 
DellBoy-011:
Gledam sad Tomu, samo što ne zaplače, Todorović pogubljen.
Vidno je da su napravili katastrofalan rezultat i da su očekivali puno više.
Ovi izbori jesu velika pobeda tzv demokratskog bloka, a radikali stagniraju i biće jako teško da se oporave do narednih izbora jer već 7 godina, a najmanje još 3-4, ih neće biti u republičkoj vladi.

Ma treba da se strpe još samo malo
a075.gif
a075.gif
a075.gif

Nismo samo ispunili da ćemo osvojiti 50%+1
a075.gif
a075.gif
 
JerryRopero:
Hehe katastrofalan rezultat osvojili 2% vise nego na prethodnim izborima . Los rezultat je kad neka stranka osvoji manje nego na proslim izborima, katastrofalan je ako osvoji recimo 50% manje , a ako osvoji vise to je dobar rezultat i to je to. Ajd sad nastavi da lupas :)

pa čekaj ko ovde treba večeras da se smeje? :lol:
VIdim da tomina poruka od veëeras dopire pravo u mali mozak radikala:lol:
 
JerryRopero:
pa sad imas manjinske stranke, plus radikali ce dobiti jos 4-5 mandata na osnovu ovih sto nisu presli cenzus itd. No ono sto je bitno da je SRS osvojila 200.000 glasova vise nego na prethodnim izborima.

dobro kazes, dobice od ovih sto nisu presli cenzus,
ali
to NISU OSVOJILI
ocekivali su mnogo, oni su realni gubitnici ovih izbora
 
Ја лично нисам задовољан резултатима избора.
Ја слушах о почетку краја СРС 2000. па 2003. па 2004 а оно СРС осваја све већи број гласова. Интересантно.
 
vidi se filatelisto da nemas pojma o izbornom sistemu. Glasovi svih stranaka koje ne predju cenzus se dele izmedju stranaka koje predju. Radikali su osvojili najvise pa ce dobiti i 29% tih glasova sto ce im doneti jos 4-5 mandata u parlamentu . Ja racunam da ce radikali imati oko 85 mandata
 
Chávez:
Ја лично нисам задовољан резултатима избора.
Ја слушах о почетку краја СРС 2000. па 2003. па 2004 а оно СРС осваја све већи број гласова. Интересантно.
interesantno je sto nema teorijske sanse da dobijete preko pedeset posto kao sto si samouvereno tvrdio.
to je najinteresantnije od svega.
a posebno kada se setim sta si sve pisao i kako si bio pun sebe :)
 
JerryRopero:
vidi se filatelisto da nemas pojma o izbornom sistemu. Glasovi svih stranaka koje ne predju cenzus se dele izmedju stranaka koje predju. Radikali su osvojili najvise pa ce dobiti i 29% tih glasova sto ce im doneti jos 4-5 mandata u parlamentu . Ja racunam da ce radikali imati oko 85 mandata
Ti ćeš meni da pričam da ne znam izborni sistem
Sedi i jecaj nad tim mandatom manje
koje ti mandate očekuješ kad su svi već podeljeni
a075.gif
a075.gif
 
DellBoy-011:
Gledam sad Tomu, samo što ne zaplače, Todorović pogubljen.
Vidno je da su napravili katastrofalan rezultat i da su očekivali puno više.
Ovi izbori jesu velika pobeda tzv demokratskog bloka, a radikali stagniraju i biće jako teško da se oporave do narednih izbora jer već 7 godina, a najmanje još 3-4, ih neće biti u republičkoj vladi.


A Todorovic pijan kao BULJAAAA! Na oci ne vidi. :D:D
Kaze: LDP...ne mogu da citam ove ostale u koaliciji :D:D
Pa kaze za SPO 38%...ovi kao sta? Pa se ispravi 3,38% ...pa ga neko pitao za stranke manjina,pa skinu naocare da cita iako ih je do tada drzao...:D:D:D
Pa uek me nasmeje...najjaci je taj Todorovic alkos. :D
 

Back
Top