DA LI CE SE SRBIJA RASPASTI ?!

Nacionaldemokrata

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
344
Pitanje KiM je danasnjim rezultatima reseno i glupo je i komentarisati kako ce se ta tuzna epizoda zavrsiti. Problem je u tome sto u Srbiji niko ni skim ne moze. Prema tome, da li ce "puknuti film" i ljudima u Vojvodini, Sumadiji/Centralnoj Srbiji i svim ostalim kojima je pun **** Beograda i dovesti do kulminacije i raspada ove drzave ILI ce neka iskra da zapali drzavu i dovede do neke vrste gradjanskog rata po stranackoj osnovi?
 
e064.gif
 
Obersturmfuehrer:
evo, izgleda da su radikali osvojili najvise glasova, ako se srbija raspadne njih cemo da okrivimo :)

Ako se Srbija raspadne bolet ce nekog ona stvar ko je kriv, jer kao sto se da videti pocev od Kosova pa na dalje nikog ne boli uvo za Srbiju i sta se u njoj desava svakako. :)

Sto se tice Radikala, kakve veze ima da uzmu i 49% ako "Vladajuca Koalicija" ima 51% i cini VLAST? :D
 
Nacionaldemokrata:
Prema tome, da li ce "puknuti film" i ljudima u Vojvodini, Sumadiji/Centralnoj Srbiji i svim ostalim kojima je pun **** Beograda i dovesti do kulminacije i raspada ove drzave ILI ce neka iskra da zapali drzavu i dovede do neke vrste gradjanskog rata po stranackoj osnovi?

Ne razumem samo na koji nacin povezujes "pun ****" sa ovim izborima? Nama je Beograd oduvek bio takav, samo sto nemamo za koga da glasamo da bismo se otarasili tiranina. Barem ja iz tog razloga nisam glasao.
 
Nacionaldemokrata:
Zevas, ha ? :)

Jel to mislis da Kosovo nece dobiti nezavisnost ?

ili

Kad Kosovo dobije nezavisnost, ljudi ce na to gledati kao na krizu u Sudanu i okrenuti drugi TV kanal?
Kosovo je dobilo nezavisnost od Srbije još pre 7 godina, a ko tvrdi drugačije moraće da mi pokaže 1 dinar naplaćenog poreza odatle ili jednog vojnika i policajca našeg ili hajde da probamo da se prošetamo ulicama Prištine sve pričajući srpski. Znači, izgubili su ga socijalisti i radikali, a sad se prave grbavi.
 
Nacionaldemokrata:
Pitanje KiM je danasnjim rezultatima reseno i glupo je i komentarisati kako ce se ta tuzna epizoda zavrsiti. Problem je u tome sto u Srbiji niko ni skim ne moze. Prema tome, da li ce "puknuti film" i ljudima u Vojvodini, Sumadiji/Centralnoj Srbiji i svim ostalim kojima je pun **** Beograda i dovesti do kulminacije i raspada ove drzave ILI ce neka iskra da zapali drzavu i dovede do neke vrste gradjanskog rata po stranackoj osnovi?
U delovima u koje si naveo uopšte ne postoji kritična masa ljudi koji su za cepanje. Ljubazno umoljavam gospodu radikale da ne čuvaju vojvodinu, jer što su oni čuvali, to više uglavnom nemamo.
 
nesha taxista:
Kosovo je dobilo nezavisnost od Srbije još pre 7 godina, a ko tvrdi drugačije moraće da mi pokaže 1 dinar naplaćenog poreza odatle ili jednog vojnika i policajca našeg ili hajde da probamo da se prošetamo ulicama Prištine sve pričajući srpski. Znači, izgubili su ga socijalisti i radikali, a sad se prave grbavi.

Да је Косово и Метохија ИЗГУБЉЕНА као што ти овде лапараш - не би могли бити организовани ИЗБОРИ ЗА ПАРЛАМЕНТ СРБИЈЕ !!! Извади прст из носа и стави га на чело! 8-)

п.с. Можда ти прижељкујеш да је изгубљено (поготово ако си припадник ЛДП-а)
али чињенице говоре другачије.
 
eremita:
Да је Косово и Метохија ИЗГУБЉЕНА као што ти овде лапараш - не би могли бити организовани ИЗБОРИ ЗА ПАРЛАМЕНТ СРБИЈЕ !!! Извади прст из носа и стави га на чело! 8-)

п.с. Можда ти прижељкујеш да је изгубљено (поготово ако си припадник ЛДП-а)
али чињенице говоре другачије.
Ništa ja ne priželjkujem, samo sumiram činjenice, nisi ni pokušao da ih osporiš jer ne možeš.
E sad ako neko voli da leže sebe, ja mu ne mogu pomoći, čak i da sam član LDP, a nisam.
 
Obersturmfuehrer:
nazalost ov oje u potpunosti tacno, a ti eremita, ako smatars drugacije idi u neku banju na kosovo ili skokni do pristine na kafu...naravno, mogao bi da mi kazes i koja je to nasa vojska na kosovu i kako oni tamo delaju...

...........i ne zaboravi vazelin........... :D :D :D
mozda izgleda sasavo, ali gooza ce manje da te boli....... :D :D :D

Pricali mi neki radikali, koji su se zayebali , pa nisu poneli vazeljin, da bi dali 1000 E za bocicu, kada siptari pocnu da vrse pregled na granici :D :D :D
 

Back
Top