Sky net

Ja koristim modul i bolje se pokazao od programa.Evo ti regex-s sa dosta ekstenzija za skidanje,pa probaj u programu posto ga ja koristim u modulu.
 

Prilozi

  • regex.zip
    2,5 KB · Pregleda: 142
SkyGrabber sam koristio malo, ali mi se ne svidja... Ubiješ se dok ga namestiš da počne da radi... Prvo su tu neki njegovi bagovi, zatim nece da menja transpoder i sl.... Probao sam i manu, ali ona za razliku od Skyneta ne skida veće fajlove... Najveći fajl koji sam uspeo da skinem je *** od 50-tak megabajta...
Sa Skynetom kadkad uhvatim i neki divx film od 700 mb, poneka jača igrica, manje igrice stalno i sl.
Pritom, muzike ima na tone! Nažalost, naše nema!
 
Sky Grabber je sranje,mozes samo male fajlove da skidas( slike,muziku).Ali za vece fajlove bolji je sky net.Samo kao program moras da dezuras kada skidas zbog opterecenja,a kao modul ne.Sky net je dobar za avi,mpg,sofcam key,mp3.........Imas spisak u regexu.
 
Pa sto lepo nenapisete gde ima da se skine Sky Net, koja verzija kako namestiti.......

P.S. Ja nekoristim ProgDVB pa ovi moduli otpadaju....... Jeste da je veoma jednostavan ali zato je jako spor skeniranje astre 19.2 e traje oko 10 min............. Ja koristim AltDVB komplikovaniji je ali zato skeniranje astre 19.2e traje 150 sec ( ! ! ! ) podrzava Picture in Picture brzi je manja zauzetost procesora............
 
Meni uopste ne staje komp dok radi skynet... Cak skinem i po 50 gigabajta (za dva dana neprestano) i nikad mi ne zakoči, tj. da mi zauzima dosta radne memorije... Jer je podesen da posle recimo 20 minuta, sve što je propalo izbriše...
A kao modul verovatno radi isto... Mislim da tu nema nikakve razlike ili se varam?
 
nidzesi:
Da li me zanima? Svaki noć i dan skinem ponešta... :)

Inače, skidam sa 7E, pošto na Alicesatu na Astri 19.2 nemam signala!


Ja sam skinuo skynet r32(program) nesljaka na 7E.Neznam zasto?Da li mozes da psaljes tvoj program ili ini?

# 7e Eutelsar W3A -BYT 7est
#tuner=11362000 V 18093000 A
#pids=2136
ovaj transponder mi je u ini-ju....
 
evo skini ovaj skynet ini i uzivaj samo kak menjas satelit sa kog zelis da skidas skini mu # a koji je do sad bio dodaj valjda razumes
 

Prilozi

  • skynet.zip
    1,5 KB · Pregleda: 146
Hvala.I jos jedno pitanje.Jer ima jos neki transponder na 7E ili pid za ovaj sto sam naveo?Ovo je uzasno malo fajlova za skidanje(nekako sporo deluje) nego u modulu za progdvb.
 

Back
Top