Razne sprave, pomazu li??

Postoji i na kratke staze izgleda da deluje dobro,u smislu dobijas misice ali koliko upropascavas misicne celije,zljezde nerve to je sasvim druga prica,dakle NIKAKO bolje biti debeo,il ne znam ni ja nego li koristiti to...

Dakle ako znas sta je elektroliza onda samo pretpostavi koliko moze dobro delovati pustanje struje kroz telo ,i to one koja nadjacava tvoje mozdane impulse(jer i oni se strujno prenose to jest elektro hemijskim putem)... nije dobro,nikako znam i devojku koja ima posledice zbog toga,npr ranije je mogla da radi desetine trbusnjaka a posle pauze i koriscenja tog cuda,vec na deset trbusnjaka javljao joj se jak bol i blokada u misicima...dakle moj savet dalje od elektro stimulansa,razvijajte unutrasnju snagu u dobrom drustvu,telo ce doci kao rezultat vezbanja..

pozdrav od Pantera
 
TO DORIAN
E to vec deluje,kod toga je fora da ti smanjuje napor to jest tezinu koju podizes,pa ako si u slaboj kondiciji to ti povecava sanse da ne odustanes brzo...dakle pomaze svakako...ali koliko ?
To je isti princip koji radimo na yogi,dakle imamo lakse vezbe koje se redovno rade,drze telo dobrim(stim sto na yogi uvek radimo kontra vezbe npr ako se savijas napred kao u trbusnjacima onda trebas da imas i istezanje ledja,...takodje imas vezbe za jacanje i za istezanje i treba raditi i jedne i druge,i naravno da rade obe strane...)

Dakle to deluje ali ne kao sto prikazuju na TV,dakle sa tim tesko nabacis onolike misice i kockice...
ali ces se bolje osecati to da...

a ona ROLER ,sprava sa tockicem...slazem se,dobra je,interesanta al ipak samo jedna sprava...
vrlo jednostavno razgibavanje za celo telo,ubacis malo za jacanje i to ti je neka osnova... mogu ti bacim na mail vezbe koje radimo na yogi one su lagane i o.k. za pocetak dok se ne aktiviras...

samo se javi na ratnik13@panet.co.yu pa cu ti poslati da pogledas,takodje cu ti i odgovoriti na tri pitanja u vezi vezbi ako ih budes imao :)
(cimam se,mozes da pitas koliko hoces)
 

Back
Top