Imate li ONAJ DAN :) :)

Zefirra

Iskusan
Poruka
6.123
Primetila sam da postoji dan, u mom mesecnom ciklusu ,kad sam veoma,veoma,veoma VEOMA raspolozena za seh. To je dan odmah po prolasku menstruacije.

Tad mogu da svrsim koliko god hocu puta i sta god da mi se radi. Mislim da bi svrsila samo da mi predje rukom preko ledja,toliko sam nalozena da bi se mazila i sa automobilskom gumom...

Imate li vi te specificne dane?
 
zelenooka85:
Primetila sam da postoji dan, u mom mesecnom ciklusu ,kad sam veoma,veoma,veoma VEOMA raspolozena za seh. To je dan odmah po prolasku menstruacije.

Tad mogu da svrsim koliko god hocu puta i sta god da mi se radi. Mislim da bi svrsila samo da mi predje rukom preko ledja,toliko sam nalozena da bi se mazila i sa automobilskom gumom...

Imate li vi te specificne dane?

O da draga, imam ih vise :lol:
 
Pa kad imam taj dan mogu da svrsim 5 puta za jedan odnos.U obicnim danima mogu da izvucem 3 po odnosu.
Ali imam i dane kad mi se skroz smanji libido...I mislim da su pilule krivci,al ne smem da tvrdim.
Tad decko mora moje noge da digne na svoja ramena i jako brzo da radi dok ja stimulishem svoj kli..kli :) I onda uspem da svrsim i posle mi nije do seha.
A danas bi mogla 20 puta da svrsim cini mi se :) probacemo probacemo :)
 
zelenooka85:
Primetila sam da postoji dan, u mom mesecnom ciklusu ,kad sam veoma,veoma,veoma VEOMA raspolozena za seh. To je dan odmah po prolasku menstruacije.

Tad mogu da svrsim koliko god hocu puta i sta god da mi se radi. Mislim da bi svrsila samo da mi predje rukom preko ledja,toliko sam nalozena da bi se mazila i sa automobilskom gumom...

Imate li vi te specificne dane?


Sta je seh???
 
francisella:
to se draga moja zove ovulacija...i mislim normalno je sve to...mada ne znam ako uzimas pilule kako to da imas taj dan jer one sprecavaju ovulaciju ..
a to 3 po odnosu...sestro svaka cast!!!
joj sramote... ccc
ovulacija se deshava oko 2 nedelje pre menstruacije, /oslobadjanje jajne celije, najveca verovatoca da se zakevi/
i nismo chuli ni za multiple..jeee
 
francisella:
to se draga moja zove ovulacija...i mislim normalno je sve to...mada ne znam ako uzimas pilule kako to da imas taj dan jer one sprecavaju ovulaciju ..
a to 3 po odnosu...sestro svaka cast!!!
To sam i ja mislila ali kako da imam ovulaciju 4 dana od pocetka menzisa? ? ?
Tj na dan kad mi se zavrsava?
Pazite to 3 znaci mogu da ih izvucem(najpre zato sto se mnogo lozim na decka)a ne da ih svaki put izvlacim.Obicno su mi 2 dosta u tim danima. Ima dana kad nisam ni za jedan.

Al evo danas (the day) za sat vremena doziveh tri uzastopna...i josh mi se to radilo...al moralo se ici kuci...
I sad umesto da biflam fizicku hemiju ja pod izgovorom (da vidim kad su mi ispiti) forumashim ovde s vama....
I sa pumps...neodoljivom ;)
 
zelenooka85:
Tad mogu da svrsim koliko god hocu puta i sta god da mi se radi. Mislim da bi svrsila samo da mi predje rukom preko ledja,toliko sam nalozena da bi se mazila i sa automobilskom gumom...
Ima dana i za kvantitet i za kvalitet :) Obično se ne poklapaju :(

Nego, imate li dan kada "bacate feromone", el se tako to zove? I da li ga primećujete?
 

Back
Top