DOBRI FRAJERI SETAJU RUZNE DEVOJKE?!

J

jo@n@

Gost
Ne tako davno moje drugarice i ja smo zakljucile da sve cesce vidjamo lepe momke u vezi sa ruznim devojkama(cast izuzecima,naravno),e sad da li je to zbog toga sto su one neprimetne pa ne moraju da brinu o konkurenciji,ili se jednostavno plase lepih devojaka jos uvek nismo shvatile pa se nadamo da cete nam vi pomoci! :wink:
 
Vidis, i ja sam razmisljala na tu temu i shvatila sam kako smo mi (subjektivno lepe devojke koje o tome razmisljamo) u stvari duboko ljubomorne i nesrecne cure, tako da je to pitanje bolje ostaviti otvoreno. Ozbiljno, mozes dobiti najraznovrsnije sizofrenicne poremecaje... Nego, lepo, glavu gore i ne predaj se, pa ces upecati nekog... Osim toga, nikada nisam bila za prevlast fizickog nad duhovnim. Nikada to nisam uvazavala. Svaka, cak i najruznija devojka i svaki, cak i najruzniji decko, imaju to NESTO lepo, sto ne vidis odmah, ali tu je... Na to se skoncentrisati i bice sve OK.
 
guitarrr_babe:
Sad me zezas, a? O, a tako me mrzi da objasnjavam sta sam zelela da kazem, jer je to taaaako kompleksno... Ma, u pitanju je obican zez. EPP, shvatas? Ono, u fazonu 041 i sl.


Hvala za kompliment :oops:

hihihiih. opet ti prosipash perverzije 041 epp ...... hhhhhhihihiihihihi.

a ovaj, znas, ja se zezao, pa nije ti valjda kompliment da si dobra riba? pa ja se zezao ..... ne mislim ja da si dobra riba, ali mislim da si dobra devojka, tj. simpaticna i pametna ............

samo da si malo normalnija :lol: :lol: :lol:
hihiihihihihiihihihiih
 
Neeeeeeecu!!!
crying.gif
Keeper me zeeeeeeeeeeeza!!! Slusaj, mladicu, nemoj da se naljutim! A to umem... khm, da. Maaaaaaaaamaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!
 
jo@n@:
Ne tako davno moje drugarice i ja smo zakljucile da sve cesce vidjamo lepe momke u vezi sa ruznim devojkama(cast izuzecima,naravno),e sad da li je to zbog toga sto su one neprimetne pa ne moraju da brinu o konkurenciji,ili se jednostavno plase lepih devojaka jos uvek nismo shvatile pa se nadamo da cete nam vi pomoci! :wink:
A shto to vama smeta, zavidite im?:)
By the way, vasha konstatacija ne mora da je tacna, ukusi se razlikuju i tako to...
 
sunrise:
Anonymous:
shto mi to neko nije rekao de ste frajeri

e od magnetnog zracenja - de spada i monitor - pojacava se nervoza i poterba za slatkim....a time i gojaznost
brrr

eeee ovo za komp sam i ja dansh citala u jednom dodatku u dnevnim novinama.. pa zar ste svi debeli i nervozni shto sad ovde kuckate:pppppp

NIje to tachno. Ja bolujem od anorexije. :wink:
 
ne, zaista, vi zenske umete da budete jako velike pacenice ...... kad prichate o "ruznim" devojkama. mislim prevashodno na otvarachicu ove teme kad pricam o tome ........
kako devojka moze da bude "ruzna" ????? ...... meni ne moze....... naravno, uvek ima neki slucaj koji stvarno, ali stvarno nije imao srece pa ga priroda nekako ..... ehm ...... estetski unesrecila tako da kazem. ali, uglavnom, ako devojka ne izgleda kao manekenka znaci li da je ruzna.
ja sam uvek trazio posebnost. i u licnosti i u izgledu ....... nije istina da mi nije stalo do izgleda, ali je istina da me jako smaraju te neke "perfektne" i "lepe" ....... tako su iste i provaljene.
verovatno se ti "dobri frajeri" sto setaju "ruzne devojke" vode slicnom logikom
 
Keeper:
ne, zaista, vi zenske umete da budete jako velike pacenice ...... kad prichate o "ruznim" devojkama. mislim prevashodno na otvarachicu ove teme kad pricam o tome ........
kako devojka moze da bude "ruzna" ????? ...... meni ne moze....... naravno, uvek ima neki slucaj koji stvarno, ali stvarno nije imao srece pa ga priroda nekako ..... ehm ...... estetski unesrecila tako da kazem. ali, uglavnom, ako devojka ne izgleda kao manekenka znaci li da je ruzna.
ja sam uvek trazio posebnost. i u licnosti i u izgledu ....... nije istina da mi nije stalo do izgleda, ali je istina da me jako smaraju te neke "perfektne" i "lepe" ....... tako su iste i provaljene.

Svaka cast
verovatno se ti "dobri frajeri" sto setaju "ruzne devojke" vode slicnom logikom
 

Back
Top