Boiling Point i Just Cause????

probao sam i BP i JC , Bp je kad sam je igrao pre godinu dana bila zahtevna jako , sad ce da ide na srednjim mashinama lepo , samo sto lutas po praznimn prostorima a neprijatelja ima, al malo ....Just cause je aktivniji , ides i picis ali je prakticno jedan GTA na meksikanski nacin !!! sto je vec mnogo puta vidjeno !! , ocene koje su te 2 igre dobile u SK su bas realne ,ako imas dobru mashinu zaobidji ove 2 igre i uzmi nesto drugo ako vec kupujes igre !!!



poz.
 
Boiling Point je odlicna igra, puna akcije i zanimljivog, zivog i ogromnog sveta... ali je u nepatchovanoj verziji bugovita... skoro da je neigriva... svom srecom izasao je patch, skini ga i uzivaj... posle tog patcha jedini problem postaje cinjenica da kad dobijes neki zadatak treba da vozis 15ak minuta do mesta gde treba da ga izvrsis. Inace, misije su uglavnom raznovrsne (mada iako neki zadatci tipa "otidji tu i ubi tog" se ponavljaju, nije nista strasno jer uglavnom dolaze posle par zanimljivih misija tako da prestavljaju svojevrstan odmor). Mozes da radis za Cartel, Vladu, CIA, Komuniste, Bandite i Domorodce, a svako od njih ima razlicitu agendu i misije. Npr, ako radis za Vladu reputacija sa CIA i Civilima ce ti biti dobra, ali ce ti opadati sa Komunistima, Mafijom i Banditima. To je takodje bitno jer si u zapadnom delu zemlje i glavnom gradu siguran, ali kako ides ka severu i istoku u dzungle i planine, tu vladaju Komunisti te ti mogu napraviti sacekusu...
 
Silent Bob:
Boiling Point je odlicna igra, puna akcije i zanimljivog, zivog i ogromnog sveta... ali je u nepatchovanoj verziji bugovita... skoro da je neigriva... svom srecom izasao je patch, skini ga i uzivaj... posle tog patcha jedini problem postaje cinjenica da kad dobijes neki zadatak treba da vozis 15ak minuta do mesta gde treba da ga izvrsis. Inace, misije su uglavnom raznovrsne (mada iako neki zadatci tipa "otidji tu i ubi tog" se ponavljaju, nije nista strasno jer uglavnom dolaze posle par zanimljivih misija tako da prestavljaju svojevrstan odmor). Mozes da radis za Cartel, Vladu, CIA, Komuniste, Bandite i Domorodce, a svako od njih ima razlicitu agendu i misije. Npr, ako radis za Vladu reputacija sa CIA i Civilima ce ti biti dobra, ali ce ti opadati sa Komunistima, Mafijom i Banditima. To je takodje bitno jer si u zapadnom delu zemlje i glavnom gradu siguran, ali kako ides ka severu i istoku u dzungle i planine, tu vladaju Komunisti te ti mogu napraviti sacekusu...

Koji je zadnji patch za boiling point jer onaj od 196 MB?
 
Svaka vam čast ako možete tako da trpite Boiling Point! Čitam vam postove i ne mogu da vjerujem da su vam komentari vezani za igru koja je (po meni) sr.nje neopjevano (i to na AMD Athlon (tm) 64 3.000+ 1,81GHz, 1.00 RAM, ATI Radeon 9600! Kako god da je uređaj nabudžen, igra ostaje loša!
Ukusi su zaista često kontraverzna pojava (bez uvrede)!
 
Najbolji nacin da pobedis neki strah jeste da se suocis sa njim.
Ja imam fobiju od mraka i mracnih mesta, tu prosto poPIZDIM, a igram Silent Hill i Land of the Dead. Ne mogu duze od sat vremena, ako i toliko.
Recimo, Suffering ne mogu da igram, toliko mi je sablasna da me je strah i da je upalim....
 
Yebote ja bih se oduzeo kad bih vidio zmiju.Vidim ih nekad ljeti...oduzmem se.A bojim se i pasa (kerova ;-)),ujeo me lovacki pa im vise nikada necu proci.
Ja samo gasim svjetla u kuci.Ne volim nesto mrak ali ne razmisljam o njemu pa ga se i ne bojim dok ne pocnem razmisljati.
 
A da vidite malopre igram ja bp, idem peske kroz dzunglu naidjem na neprijatelja krenem da pucam na njega,kad pogledam na metar od mene zmija skace ka meni,ja se oduzeo i normalno rafalcinu po njoj i ubijem je...I posle je ponesem sa sobom kao trofej i onda za neke sitne pare trejdujem u gradu...
 

Back
Top